Formula 1 2019 [Ana Konu] >> 1 Eylül Belçika GP

F1 2019 Sezonu Flaş Takımı Kim olur?

• Ferrari

• Mercedes

• Redbull

• Renault

• Williams

• Alfa Romeo

• Racing Point

• Haas

• Toro Rosso

• McLaren

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Gün itibariyle F1 2019'un ilk yarışı yapılmış olup, f1 2019 sezonu açıldı. Yarışlar, sıralama turları ve takımlar hakkındaki genel yorumlarınızı , haberleri bu konu üzerinden paylaşabilirsiniz.

F1 2019 Yarış Takvimi

Screenshot_21.png

İlk 8 Yarış için Türkiye Saatine göre olan program.

Screenshot_22.png

Son düzenleme:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Yeni kurallarla en iyi turu atanın 1 puan alması da yarış sonuna kadar çekişmeyi devam ettiriyor.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Eskiden yayın araç içi kameraya geçtiğinde ağzım açık izlerdim. Hele finish düzlüğünden sonraki ilk viraja gelindiğinde her vites düşürülüşünde yüzümde tebessüm olurdu. Şimdi şirket arabalarını umarsızca kullanan beyaz yakaların arabalarından gelen turbo ıslığından dinliyoruz.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Haha haha @Paian şaka dimi bu sene bu şakaydı biri bana desin ya avusturalya yazık ya ben de mi sorun var hep dandikleri tutuyorum beşiktaş,ferrari ne iş sizce
Gülmüyor gülmüyor yüzüm gülmüyor. Ben sevdikçe onlar beni sevmiyor.....
Of of Beşiktaş da eklenince fena durum. Bu senenin gidişatı ile ilgili aslında Vettel’in telsiz konuşması fikir veriyor. Adam sordu niye yavaşız bu kadar diye, bilmiyoruz dediler. Yani milyar dolarlık endüstride çalışan mühendisler dururken benim bilecek halim yok herhalde :D.

Samatyalı

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Gün itibariyle F1 2019'un ilk yarışı yapılmış olup, f1 2019 sezonu açıldı. Yarışlar, sıralama turları ve takımlar hakkındaki genel yorumlarınızı , haberleri bu konu üzerinden paylaşabilirsiniz. Konuya sıralama turları,Antrenman turları ve yarış tekrarı link olarak eklenecektir.

17 Mart - Avustralya GP 2019 Yarış Tekrarı > Formula 1 Avustralya GP 2019 - Full Yarış Tekrarını İzle

F1 2019 Yarış Takvimi

Ekli dosyayı görüntüle 7646

İlk 8 Yarış için Türkiye Saatine göre olan program.

Ekli dosyayı görüntüle 7647
Şu listeye baktımda spa,Montreal,monaco ,suzuka,Monza olmasa formüla 1 diye ruh kalmicak

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Şu listeye baktımda spa,Montreal,monaco ,suzuka,Monza olmasa formüla 1 diye ruh kalmicak
Hocam size katılmıyorum. Efsane pilotlar yarışmış olsa da günümüz araçları için saydığınız pistler çok yetersiz. geçiş çok zor veya çok kısıtlı. önündeki araçtan hızlıysan geçiş yapılabilecek viraj gelsin diye koca 1 tur heba oluyor. geçiş olmadıktan sonra da pek bir heyecan duymuyorum ben açıkçası.
Bizim pistimiz çok güzel ama maalesef yokuz f1 de. Ülke reklamı için de çok güzel bir fırsat. Umarım bir an önce f1 e geri döneriz...

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Hocam size katılmıyorum. Efsane pilotlar yarışmış olsa da günümüz araçları için saydığınız pistler çok yetersiz. geçiş çok zor veya çok kısıtlı. önündeki araçtan hızlıysan geçiş yapılabilecek viraj gelsin diye koca 1 tur heba oluyor. geçiş olmadıktan sonra da pek bir heyecan duymuyorum ben açıkçası.
Bizim pistimiz çok güzel ama maalesef yokuz f1 de. Ülke reklamı için de çok güzel bir fırsat. Umarım bir an önce f1 e geri döneriz...
Ah bir geri dönse biliyorum yapacağımı ah ah bir kere gittim orda da sumiyi gördüm o görüş son görüş oldu

Samatyalı

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
İçlerinde bi monaco pisti geçişte zor..Digerli hepsi hızlı ,örneğin Monza f1 en hızlı pisti sonra spa ,Montreal vs vs çok klişe olucak ama eski pilotlarda yok mesela hemen hemen bütün yarışlarını seyrettiğim fablo montoya vardı hatta İstanbul pistinin hız rekoru ondadır, yarışırken adam ya podyuma çıkardı yada motoru patlatırdı,şimdiki pilotlar nerdeyse takım emirsiz gaza basamıyorlar

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
İçlerinde bi monaco pisti geçişte zor..Digerli hepsi hızlı ,örneğin Monza f1 en hızlı pisti sonra spa ,Montreal vs vs çok klişe olucak ama eski pilotlarda yok mesela hemen hemen bütün yarışlarını seyrettiğim fablo montoya vardı hatta İstanbul pistinin hız rekoru ondadır, yarışırken adam ya podyuma çıkardı yada motoru patlatırdı,şimdiki pilotlar nerdeyse takım emirsiz gaza basamıyorlar
Katılıyorum ama burda maliyetleri kısma adına yapılan cins bir durum var motor sayısı belli artık üstüne ceza var buda düşük bütçeli takımların işini zorlaştırmamak adına gerçekleşiyor concord anlaşmaşı işi çok karıştıyor

berkayesilyurtt

Acemi Detaycı
Üye
Daniel Ricciardo Renault’a geçtiği gün demiştim hayatının hatası diye hala da öyle görünüyor. Verstappen’in önünü açmaktan başka bi şeye yaramadı bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi