Garaj sohbetleri #2: Master Detailing ile boya koruma ürünleri üzerine sohbet ettik

memory

Amatör Detaycı
Üye
İl
antalya
Pw düşmanı Berkay'dan öncelikle Koch Chemie-Pw'nin Allah belasını versin diye bir giriş bekliyordum da :D Şaka bir yana elinize ağzınıza sağlık.

mirafiori

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Emektar Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Pw düşmanı Berkay'dan öncelikle Koch Chemie-Pw'nin Allah belasını versin diye bir giriş bekliyordum da :D Şaka bir yana elinize ağzınıza sağlık.
Poliytop'tan sonra kötü geliyor gerçekten, özellikle benim gibi kapalı otoparkı olmayanları toz konusu sinir ediyor :D O sebeple Pw ismini dahi anmadık :)

mirafiori

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Emektar Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Aha, kim ne anlattı söyle bakayım :D:D
Hakan abi senin hakkında olumsuz birşey duymak konuşmak çok zor, her zaman güzel ve olumlu anılıyorsun, bire bir tanışmasakta 2008den(14 sene iyimiş) beri TT mesaj ve konularını okurum ve hep pozitif gelmiştir bana, burda tabi daha samimi ortam, bire bir tanıyor gibiyim zaten :D

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Hakan abi senin hakkında olumsuz birşey duymak konuşmak çok zor, her zaman güzel ve olumlu anılıyorsun, bire bir tanışmasakta 2008den(14 sene iyimiş) beri TT mesaj ve konularını okurum ve hep pozitif gelmiştir bana, burda tabi daha samimi ortam, bire bir tanıyor gibiyim zaten :D
:utan::utan::utan::utan::utan: Fena halde şımardım desem yeridir :)

Berkay

Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul
İzliyorum, izlemekteyim :) @Berkay @mirafiori emeğinize sağlık :)
Teşekkürler Hakan abi :)

Güzel Sohbet Olmus Arkadaşlar Elinize Saglik Begendim :):alkis:
Teşekkür ederiz :)

Güzel sohbet ve video için teşekkürler.Sabah izlemiştim :)
Biz teşekkür ederiz efenim :)

Çok keyifli ve bilgilendirici sohbet olmuş. Ağzınıza sağlık. Sohbetin devamını sabırsızlıkla bekliyorum. :tesekkurr:
İnşallah hocam teşekkürler :)

Güzel sohbet olmuş. Teşekkürler.
Teşekkürler hocam beğenmenize sevindim :)

Güzel sohbet olmuş tesekkurler
Biz teşekkür ederiz umarım faydalı olmuştur :)

:D:D Teşekkür ederiz

@Berkay arkadaşı dizi film oyuncusu sandım bir an
:)

Kiwami ki sektörün en iyi fp ürünlerinden biriydi, pabucu dama atılacak gibi duruyor :)
Katı wax uygulamayı seven için güzel ürün, bir ara jantlara bile wax yapardım ama artık uğraşamıyorum. Hem daha başarılı hem kolay uygulanan ürünler varken attım papucunu dama gitti :)

Guzel sohbet ama su gerçek kiwamidan daha iyi vonix katılıyorum :)
Teşekkürler hocam. Hemen videosunu atayım @Celal aracında iki ay önce uygulanan vonixx. Üzerinde hiçbir destek ürünü yok. Geçen yaz polisajını ben yaptım yıkamaları hep kendi yapar, yüzeyin durumu çok iyi bunun etkisi de var belirteyim.
WhatsApp Video 2022-02-19 at 03.24.53

Güzel sohbet olmuş. Emeğinize yüreğinize sağlık. Teşekkürler
Teşekkürler hocam :)

Çok güzel bir sohbet olmuş, kahve eşliğinde keyifle izledim.devamını bekliyorum.
Teşekkürler abi inşallah :)

SaNToS

Uzman Detaycı
Üye
İl
İzmir