Glaze önerisi?

Orçun

Tecrübeli Detaycı
Üye
Öncelikle merhabalar iyi forumlar daha önceden kullanmış olupta memnun olduğunuz glaze markası tavsiyeniz varmıdır makine ve el ile kullanıcam. P_20190217_160315_vHDR_Auto-01.jpeg

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik

nuriksari

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Dubai
El ile uygulayacaksanız bence hiç bulaşmayın yok makine ile uygularım derseniz poorboys blackhole veya prima amigo öneririm ama nasıl bulacaksınız Türkiyede bilmiyorum. Bulabileceğiniz ürün AF Rejevunate veya CG Blacklight fakat onlar da tam olarak glaze değil. CG Glossworkz Glaze kullanmıştım bence o da güzel bir ürün. İstediğiniz bir ürün olursa yardımcı olmaya çalışırım. Birkaç çeşit var bölebilirim denemeniz için. :) 20190116_135326.jpg

nuriksari

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Dubai
önerilerden çok ulaşım önemli.
Bölünmüş Ürünler
@nuriksari bey o degilde zymol şampuan son damlaları için ters bekletme resimde en çok ilgimi çeken detay.elinize saglık.
Önerileri ulaşılabilirliği baz alarak yaptım. Sadece şunu bunu öneririm demedim komple elimde olanların resmini attım bölebileceğimi söyleyerek denemek istediği olursa ki kimyasaladamlarda biraz da uyguna blackhole da böleriz sıkıntı değil. Üstüne wax olarak poorboys nattys blue böler set yaparız gerekirse. ;)
Ege Bey neyden bahsettiğinizi anlayamayıp resmi zoom yapıp inceledim. ;) gözünüzden kaçmaması şahane fakat şişe zaten boşaltılmış diğer Zymöl şişesine ve bu şişe yıkanmış paklanmış son kalıntıları temizlenip içine vp concentrated şampuan koydum bölünmüş aldığım. :) çok ters çevirip damlasına kadar almışlığımız vardır. :)

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir
Önerileri ulaşılabilirliği baz alarak yaptım. Sadece şunu bunu öneririm demedim komple elimde olanların resmini attım bölebileceğimi söyleyerek denemek istediği olursa ki kimyasaladamlarda biraz da uyguna blackhole da böleriz sıkıntı değil. Üstüne wax olarak poorboys nattys blue böler set yaparız gerekirse. ;)
Ege Bey neyden bahsettiğinizi anlayamayıp resmi zoom yapıp inceledim. ;) gözünüzden kaçmaması şahane fakat şişe zaten boşaltılmış diğer Zymöl şişesine ve bu şişe yıkanmış paklanmış son kalıntıları temizlenip içine vp concentrated şampuan koydum bölünmüş aldığım. :) çok ters çevirip damlasına kadar almışlığımız vardır. :)
Sizin seçeneklerini çok oldugu için resimdeki ürünlerden bahsediyorum ulaşmak zor demek istedim. Maşallah her biri detaycıların hayali rüyası zati. Ama tr satışı çok kısıtlı. Sizin bol gönüllü olduğunuzu biliyorum. Bölüp paylaşacagınızıda bu ürünü de. Belki bu vesileyle @Orçun beyinde işi görülmüş olur. Bi sevap daha işlemiş olursunuz.
Şişe tam tahmin ettiğim gibi. Çok hoşuma gitti. Ya temizlik ve şişe kullanımı yada son damla. Aynı kafadayız. Saygılar.

nuriksari

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Dubai
Sizin seçeneklerini çok oldugu için resimdeki ürünlerden bahsediyorum ulaşmak zor demek istedim. Maşallah her biri detaycıların hayali rüyası zati. Ama tr satışı çok kısıtlı. Sizin bol gönüllü olduğunuzu biliyorum. Bölüp paylaşacagınızıda bu ürünü de. Belki bu vesileyle @Orçun beyinde işi görülmüş olur. Bi sevap daha işlemiş olursunuz.
Şişe tam tahmin ettiğim gibi. Çok hoşuma gitti. Ya temizlik ve şişe kullanımı yada son damla. Aynı kafadayız. Saygılar.
Detaycıların rüyası demek fazla kaçar amatörce toparlanmış çeşit fazla bir çeyiz yapmak istedim kaliteli ürünlerle keşke imkan olsaydı da içimizde kalan diğer markalardan da birkaç takviye yapabilseydik ama gene de bu kadarı da TR şartları ve güncel ürün fiyatları gözönüne alındığında hatırı sayılır yeterlilikte. Elimden naçizane ne gelirse paylaşım için her zaman buradayım.
Kafalar aynı gönüller bir üstad. Sevgi ve saygılar benden

Orçun

Tecrübeli Detaycı
Üye
El ile uygulayacaksanız bence hiç bulaşmayın yok makine ile uygularım derseniz poorboys blackhole veya prima amigo öneririm ama nasıl bulacaksınız Türkiyede bilmiyorum. Bulabileceğiniz ürün AF Rejevunate veya CG Blacklight fakat onlar da tam olarak glaze değil. CG Glossworkz Glaze kullanmıştım bence o da güzel bir ürün. İstediğiniz bir ürün olursa yardımcı olmaya çalışırım. Birkaç çeşit var bölebilirim denemeniz için. :) Ekli dosyayı görüntüle 6684
nazik dusunceniz icin tesekkur ederim ulasabilecegim bir ürün olması benim icin daha iyi olur.