Golf 4 Gece Mavisi (Tutkunu Olduğum Renk)

frkozdmr

Amatör Detaycı
Üye
İl
İzmir
Allah sağlık sıhhat versin de siz hep böyle uygulamalar yapın bizde böyle takip edelim.
Elinize sağlık..

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerine sağlık şansına çok zor bir araç denk gelmiş ama iyi toparlamışsın.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık kardeşim, bu araba harbiden ölmüş, neyseki ki can suyu vermişin.Ellerine sağlık.Kolay değil bu aracı toparlamak, başarıyla çıkmışsın işin içinden. Tecrübelerimizi paylaşıp sonuçlarının alındığını görmek, senin ve sizin gibi güzel insanlara yardımcı olabilmek benim için ayrı bir keyf asıl. Yattığın yeri beğenmişsindir gece:kop:

Atocan

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Eline sağlık kardeşim, bu araba harbiden ölmüş, neyseki ki can suyu vermişin.Ellerine sağlık.Kolay değil bu aracı toparlamak, başarıyla çıkmışsın işin içinden. Tecrübelerimizi paylaşıp sonuçlarının alındığını görmek, senin ve sizin gibi güzel insanlara yardımcı olabilmek benim için ayrı bir keyf asıl. Yattığın yeri beğenmişsindir gece:kop:
Teşekkür ederim abi valla sen olmayaydın zordu o arabayı teslim etmek isyan etmiş bırakmak üzereydim Allah razıolsun sen anlatınca çıktım işin içinden daha çok konu açman lazım öğrenecek çokkk şey var abi :)
İki gündür ölü gibi yatıyom abi valla :komik:

ozcannyasin

Çaylak Detaycı
Üye
Elleriniz dert görmesin hayranlıkla inceledim. Bizde Ankarada izinizden gitmeye çalışıyoruz

Atocan

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
@Atocan usta eline saglık efsane kasa güzel uygulama vede güzel bir renk ile kendini göstermiş:nazar:
Estafurullah yanınızda çırak olamayız daha çok yolumuz var be abi senin uzun soluklu konularıda özledim valla yine şenlendirsen buraları feyz alsak :) sizlerin konularına bakarak başlamıştım hep
Beğenmene çok sevindim teşekkür ederim abi