Golf Yıkama ve Ürün İncelemeleri

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Konu efsane olmuş anlatımlar, ürün denemeleri finaller daha efsane güzel pozlanmışsınız ağalar :dangeer: düşman çatlatır gibi finaller falan :nazar: tabi adminimi böyle etkinliklerde görmek gözlerimi yaşarttı:kop:söylenecek pek bir söz yok emeğinize sağlık :alkis:bu detaylı anlatım içinde ayrıca teşekkür ederiz <3

technologyst

Usta Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Fx8e hakkında sorularım var başkanlar @Pro @ffsahin
1. Ne kadar sürede pompayı hazır hale gelebiliyor
2 kaç dk şarjı gidiyor
3 basınç yeteri kadar doldurdup tahliye tetiğini kaç dk sonra harekete geçirip hava tahliyesi sağlıyor basınç max seviyeye geldiğinde yada vahim olan geçirebiliyor mu
4 sizce bunu modifiye etsek ilposan gibi olur mu yada secho modifiye edenler vardı onlarınki gibi yapabilirmiyiz
Bana önemli olan şey tahliyeden elektrikli pompa doldururken hava çıkabilecek seviyeye kaç dk getiriyor getirebiliyor mu sürekli
5.Çalışır konumdayken tetiğe basınca belli bir süre sonra performansta düşme oluyor mu bunları çok merak ediyoruz

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
güzel bir buluşma ve güzel denemeler eşliginde şahane bir temizlik günü olmuş @Pro ve @ffsahin bey. iyi günlerde kirletin.

TheVauxhall

Tecrübeli Detaycı
Üye
Adminim süper bir gün geçirmişsiniz. Corolla ayrı, Golf ayrı bir güzel. @ffsahin Faik e gönderdiğim Klin havluyu kesip mini Klin yapma planı vardı. Öyle birşey yapmışmı @Pro adminim:kop:

Atocan

Uzman Detaycı
Üye
Elinize sağlık süper konu olmuş renk en favori ve beğendiğim aşık olduğum renk maşAllah diyelim buluşmak şart oldu @Pro buluştur artık bizi :)

mustafacagri

Çaylak Detaycı
Üye
Şahane bir konu olmuş. Şahsen lastik parlatıcı olarak merak ettiğim marka ve modellerin şahane karşılaştırması da var. Daha ne olsun :)

Cangp2

Uzman Detaycı
Üye
Elinize saglik gercekten cok iyi. Finallere zaten soylenecek soz yok. Urun karsilastirmasi da guzel olmus. Yansimalar baska boyuta gecmis ayna olmus. Imrenmedim desem yalan olur boyle bulusmalar daha cok yapilmali bence cunku ortaya cikan manzara her seye deger.

Sent from my iPhone using Tapatalk

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Elinize sağlık, iki güzide detaycıdan da ancak böyle bir konu çıkardı zaten, çok lezzetli bir konu olmuş. Fx5 yada fx8 mi alsam diye bir kurtlanma olmadı değil.
Aslında bu ikiliden bir wax uygulaması beklerdik ama neyse:sarki:
Lastiklerdeki karşılaştırma biraz şampiyonlar ligi gibi olmuş, şimdi sizin 1. lerinizle bizimkiler değişebilir. Herkesin zevki farklı. Mesela Süleyman mat sever, Özgür parlak. Bende mesela Endurance nin finişini beğeniyorum. Saten finish de beğeniyorum o klasmandada favorilerim var. Sizin kullandıklarınızın hepside beğenilmeyecek ürünler değil ama.
Arabanın renhine ayrı bir Maaşallah, çok iyi renk, ne yapsan karşılığını alırsın. Ne güzel oynanır bu renkle valla, Faik tebrik ederim süper renk seçmişsin.

Berkay

Usta Detaycı
Üye
@ffsahin @Pro Ellerinize sağlık finaller çok güzel. Lastik testi için ayrıca teşekkürler. black future merak ettiğim bir üründü. Meg kullanıyorum yan yana farkı görmüş oldum. Merak ettiğim black future dayanıklılığı megden daha iyi olabilirmi acaba
Tekrar elinize emeğinize sağlık.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık beyler. Bu ara yollara ne döküyorlarsa artık araçlar şehirler arası gittiğinde rezalet hale geliyor.

Meguiars endurance benim için bu karşılaştırmanın galibi oldu. Yakında VP’nin ekstra parlak lastik ürünü giriyor piyasaya. Onun da yorumları iyi.