Güncelleme geldi LİQUİMOLY yağmur kaydırıcı/ fix klar test

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Dostlar ürün sanki F/P olacak gibi ama dayanım

Merhabalar test test test
Liquimoly almıştım denyecem derken kış bitmeden hava açtı camı glass polish sonaxla temizledim. 3d glass cleanerla pasta v.s herşeyi iki kez sildim. Arkasından glaco şişesine koyduğum liquimoly fix klar ı cama uygulama yaptım. İlk uygulama sonrası yarım saat kış güneşinde bekledim. Özellikle camda puslanma oluyor bunu silerken cama 3d glss cleaner sıktım öyle temiz bezle sildim 2 kere sıkıp sildim anca pus gitti. Sonra tekrar uygulama yapmadan yarım saat bekleyip tekrar yaptım. 3 gün yağmur görmedi ve güneş vardı iyi oldu. Ben ürünü beğendim dayanım 1-2 ay arası olursa fiyat olarak f/p olur hem alt km de başlıyor hemde güzel kaydırıyor
İşte videomuz

Son düzenleme:

can26

Profesyonel Detaycı
Üye
Test için teşekkürler, güzel iş yapıyor gibi görünüyor. Uygun fiyata alternatif olabilir. Camda silecek atlaması,pus, iz sorunu oluyor mu trafik filmimden etkileniyor mu bunlar ne durumdalar :utandim:

frkozdmr

Amatör Detaycı
Üye
İl
İzmir

Liquimoly almıştım denyecem derken kış bitmeden hava açtı camı glass polish sonaxla temizledim. 3d glass cleanerla pasta v.s herşeyi iki kez sildim. Arkasından glaco şişesine koyduğum liquimoly fix klar ı cama uygulama yaptım. İlk uygulama sonrası yarım saat kış güneşinde bekledim. Özellikle camda puslanma oluyor bunu silerken cama 3d glss cleaner sıktım öyle temiz bezle sildim 2 kere sıkıp sildim anca pus gitti. Sonra tekrar uygulama yapmadan yarım saat bekleyip tekrar yaptım. 3 gün yağmur görmedi ve güneş vardı iyi oldu. Ben ürünü beğendim dayanım 1-2 ay arası olursa fiyat olarak f/p olur hem alt km de başlıyor hemde güzel kaydırıyor
İşte videomuz
Elinize emeğinize sağlık. Görüntü çok güzel.

K.İ.T.T

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana

İşte videomuz
inceleme için teşekkürler güzel görünüyor fakat bende bir takıntı var detay ürünü üretiminde kendini geliştiren firmalardan alım yapmayı tercih ediyorum bu sadece bende olan birşey kötüdür demiyorum ama adams tan motor yağı almak gibi birşeye benzetiyorum :D

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Test için teşekkürler, güzel iş yapıyor gibi görünüyor. Uygun fiyata alternatif olabilir. Camda silecek atlaması,pus, iz sorunu oluyor mu trafik filmimden etkileniyor mu bunlar ne durumdalar :utandim:
Silecek atlaması yok
Hafif silecek sildikten sonra pus bırakıyor ama öyle görüntü kayboluyor gibi değil
Trafik filmi şuan beklemede bu hafta netleşir her yer yağmur:):)

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
inceleme için teşekkürler güzel görünüyor fakat bende bir takıntı var detay ürünü üretiminde kendini geliştiren firmalardan alım yapmayı tercih ediyorum bu sadece bende olan birşey kötüdür demiyorum ama adams tan motor yağı almak gibi birşeye benzetiyorum :D
Haklısınız ama sonuçta bu firma cam suyu da üretiyor yani waxını almadığımız için pek o statüye almayabilirsiniz yani kimyasal üretiminde şuan zirvedeki firmalardan biri

K.İ.T.T

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana
Haklısınız ama sonuçta bu firma cam suyu da üretiyor yani waxını almadığımız için pek o statüye almayabilirsiniz yani kimyasal üretiminde şuan zirvedeki firmalardan biri
bu sadece bende takıntı çok başarılı ürünleride olabilir lafım yok kesinlikle sadece bende olan bir takıntı :)
örneğin klima temizleyicisi çok başarılı diyorlar ama ben daha farklı markalara yönelmeyi tercih ederdim bunada şöyle bir bahanem var mesela auto finesseden engne clean alıyormusunuz tarzı :D

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir

İşte videomuz
Elinize saglık. Test için teşekkür ederim.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
@technologyst İnceleme için teşekkürler sayın hocam :). Ben de geçen hızlı cilalarını görmüştüm sanırım sektöre giriş yaptılar. Taşeron üretim yaptırıyor da olabilirler bilmemiyorum. Şu puslanma mevzuunu tam olarak anlamadım. Silerken pamuklu bez kullanın diye öneren firmaların ürünlerinde microfiber bez kullanınca da pus oluyor. Acaba onunla mı alakalı ki? Bir de gece silecekleri çalıştırınca görüntü kaybı yapıyor mu?

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
@technologyst İnceleme için teşekkürler sayın hocam :). Ben de geçen hızlı cilalarını görmüştüm sanırım sektöre giriş yaptılar. Taşeron üretim yaptırıyor da olabilirler bilmemiyorum. Şu puslanma mevzuunu tam olarak anlamadım. Silerken pamuklu bez kullanın diye öneren firmaların ürünlerinde microfiber bez kullanınca da pus oluyor. Acaba onunla mı alakalı ki? Bir de gece silecekleri çalıştırınca görüntü kaybı yapıyor mu?
Başkan puslanma olayını gece denemedim şuan ama sabah erken yola çıkacam denerm silecek sildikten sonra hafif bir nemli görüntü bırakıyor yani buhar kalmış gibi buna pus diyoruz ama şöyle olay silecek aşağı yukarı yaparken ki pus bırakıyor ama öyle acaip görüntü kaybı yaratacak bir durum değil bunun daha net olarak çekeceğim sizlere dostlar

Uygulama yaptıktan sonra silmek zor bir ürün camda çıkarmak için cam temizleyici sıkmak gerekiyor yoksa yüzeyde tam bir pus kalıyor bu tabaka yağlı bir görüntü bırakıyor bunu cam temizleyicisi ile hallettim sorun yok pus filan kalmadı.

Yağlı tabakadan dolayı pamuk kullanılabilir ama eninde sonunda bir nemlendirici temizleyici kesinlikle kullanılmalı yoksa çıkmıyor

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnceleme için teşekkürler ürün güzel iş yapıyor gibi sayende yeni bir ürün daha keşfettik.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Başkan teşekkürler, ürün güzelmiş takibe aldım, dayanım konusunda güncelleri bekliyorum. :)

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Test icin tesekkurler guzel alternatif olmus gibi duruyor. Yuksek fiyatli urun kullanmak istemeyenler icin guzel urun basarili duruyor tabii dayanim da beklenildigi gibi olursa.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oskay

Çaylak Detaycı
Üye
İl
kocaeli
Başarılı gibi dayanımı ne olacak bakalım. Bende Motip aldım yamaçlardan 1 kere denedim 1 ay boyunca etkili oldu ama baya yağmur yağmıştı uygulamadan sonra. Sileceklerin tam ortada kesiştiği yerde etkisi daha çabuk kayboldu.