Gyeon Q2M Tire Cleaner

PassionateDetailing

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana
Herkese merhaba gyeon tire cleaner adlı bir ürün çıkartmış bu ürün lastikleri temizlemek için kullanılıyor.Bana gereksiz ürün gibi geldi.Fiyatı bayağı bir yüksek TR de yok anladığım kadarıyla internette ise 15-20 dolar arası bu da şuan ki kurla 90-120 tl bir fiyata denk geliyor.Gyeon bu ürünün lastik parlatıcıların max performansını gösterdiğini söylüyor.
Ben şu yüzden saçma dedim lastik parlatmak zevk işi kimisi parlatır kimisi hiç takmaz bile.Zaten lastik yolda giden bir şey lastik parlatıcı max performansını verse nekadar verecek 15 gün kalıyor ise belki 20 gün kalır ama bence bu çok önemli değil 100 küsür tl lastik parlatıcının ömrü için veremem.Sizce bu ürün TR de çok satar mı mantıklı bir ürün mü ?

gyeon-tire-cleaner-esoteric-1__16467.1548168598.jpg

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir
Lastik parlatıcılan temiz yüzeyde en iyi performansı sergiler lakin bu ürün İçerigini bilmemekle beraber belki kendi lastik ürünleri için özel bir alt zemin kimyasal baglanma yapısında ana ürüne ekleyemedikleri bir içerik barındırıyor olabilir buda üst üste sürüm sonrası daha fazla bir katman tabaka oluşturup kürşeşmeyi hızlandırıyor olabilir. Ana ürünün Ömrümde bu baglamda artacaktır tabi. Bildiğimiz kadarıyla firmanın lastik ürününün maximum performansı için ısı işlemiyle kurutulması öneriliyor bu uygulaması zor işlevi yerine geçebilir. Yanma reaksiyonuyla. Tabi bunlar benim saçma düşüncelerinde olabilirim. Ama neden olmasın ki. Detayda incelik önemli sınırsızlık adına.

PassionateDetailing

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana
Lastik parlatıcılan temiz yüzeyde en iyi performansı sergiler lakin bu ürün İçerigini bilmemekle beraber belki kendi lastik ürünleri için özel bir alt zemin kimyasal baglanma yapısında ana ürüne ekleyemedikleri bir içerik barındırıyor olabilir buda üst üste sürüm sonrası daha fazla bir katman tabaka oluşturup kürşeşmeyi hızlandırıyor olabilir. Ana ürünün Ömrümde bu baglamda artacaktır tabi. Bildiğimiz kadarıyla firmanın lastik ürününün maximum performansı için ısı işlemiyle kurutulması öneriliyor bu uygulaması zor işlevi yerine geçebilir. Yanma reaksiyonuyla. Tabi bunlar benim saçma düşüncelerinde olabilirim. Ama neden olmasın ki. Detayda incelik önemli sınırsızlık adına.
bende diyorumki zaten endurance olsun gyeon tire olsun zaten kalıcığı yeterli ürünler bu ürün istediği kadar zemin hazırlasın inanıyormusunuz tire ın 20 gün kaldığı lastikte bu ürün sayesnde 30 gün kalacağını varsayalım ki kaldı tire 135 tl,tire cleaner 120 tl toplayın 255 tl sırf bir lastiği parlatmak için verecekmisiniz ?

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir
bende diyorumki zaten endurance olsun gyeon tire olsun zaten kalıcığı yeterli ürünler bu ürün istediği kadar zemin hazırlasın inanıyormusunuz tire ın 20 gün kaldığı lastikte bu ürün sayesnde 30 gün kalacağını varsayalım ki kaldı tire 135 tl,tire cleaner 120 tl toplayın 255 tl sırf bir lastiği parlatmak için verecekmisiniz ?
Kişisel görüşümü yazmadım yahu. Ürün üreticilerinin bel ki bunu düşünerek yada daha farklı bir fikirle üretmişlerdir dedim. İllaki bir amacı var bir şey düşündüler farklılık olsun diye ürün üretecek degil ler. Deyil mi.
Ama kişisel fikrime gelecek olursak tr kur falan filan bu marka zaten belli bir fiyat bandında ürün satıyor. Kimi seviyor kimi sevmiyor hiç bir şey denemez alanada almayanada. Kaldı ki sadece tr de ürün satmıyor hatta ana pazarı burası bile degil dir.
Yurt dışında milyarlık wax kullanan adam belki bunuda denemek ister kim bilir. Bi işe yarar yada yaramaz bu birazda firmaların özellikle bu firmanın plasebo etkisi yaratmasıylada alakalı.
Şahsım adına ben almam ama kullanmadan da ürünü ne kötülerin ne yüceltirim nötr bir durumdayım yinede fiyat bir taRaf olmama vesile olmuyor degil. Seçim aşamasında beni olumsuz etkileyeceği kesin.

Son düzenleme:

PassionateDetailing

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana
Kişisel görüşümü yazmadım yahu. Ürün üreticilerinin bel ki bunu düşünerek yada daha farklı bir fikirle üretmişlerdir dedim. İllaki bir amacı var bir şey düşündüler farklılık olsun diye ürün üretecek degil ler. Deyil mi.
Ama kişisel fikrime gelecek olursak tr kur falan filan bu marka zaten belli bir fiyat bandında ürün satıyor. Kimi seviyor kimi sevmiyor hiç bir şey denemez alanada almayanada. Kaldı ki sadece tr de ürün satmıyor hatta ana pazarı burası bile degil dir.
Yurt dışında milyarlık wax kullanan adam belki bunuda denemek ister kim bilir. Bi işe yarar yada yaramaz bu birazda firmaların özellikle bu firmanın plasebo etkisi yaratmasıylada alakalı.
Şahsım adına ben almam ama kullanmadan da ürünü ne kötülerin ne yüceltirim nötür bir durumdayım yinede fiyat bir taRaf olmama vesile olmuyor degil. Seçim aşamasında beni olumsuz etkileyeceği kesin.
Vallahi bizlik ürün değil :) dediğiniz gibi milyarlık wax kullanan birisi alabilir hatta belki birkaç kişi denemek için bile alabilir ama kur vs araya girince çok çok çok çok pahalı 120 tl ye bir ürün alacaksın ve lastiği temizlemek için kullanacaksın vs :D