Halı Yıkama Tavsiyesi

Detail Guy

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
İl
Belirtilmedi
Araç içi taban halısı koltuk vs temizlemek için güzel güçlü bir halı yıkama makinesi almayı düşünüyorum.Karcher puzzi aklımdaydı ama sürekli kullanmayacağım için o fiyatı vermek pek mantıklı gelmedi :D .Tavsiyeleri bekliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Vişne renkli olan arnika halı yıkama makinası kullanıyorum ıslak kuru olarak süpürme gücüde iyi.

Sent via my iphone 7 using Tapatalk from DENİZLİ

Eraycan

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ordu
@Detail Guy o parayı vermek istemedim diyerek gerçekten beni çok şaşırttın :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Karcher se 6100 al üstad ben çok araştırdım puzzi ile motor gücü aynı sadece biri uzun süre kullanım için ayarlanmış biri normal ev kullanımı için ben çok niyetlendim sonra arınca aldım vişne olandan hydroplus . 6100 aparatı fazla olan model market serisi diye geçer her yerde bulunmuyor. Karcher distribütörü ile görüşmüştüm onlar mesela 5000 serisi satıyordu bunu market grubu ithal ediyor ayrı bir model değil aparatları ile birde motoru bir tık daha iyi

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
@Detail Guy" "o fiyatı vermek pek mantıklı gelmedi "

@"Pro Sayın yönetici, ip'den felan kontrol edebilir misiniz, Dursun'un hesap banlanmış olabilir.

Detail Guy

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
İl
Belirtilmedi
umrdmr' Alıntı:
@Detail Guy" "o fiyatı vermek pek mantıklı gelmedi "

@"Pro Sayın yönetici, ip'den felan kontrol edebilir misiniz, Dursun'un hesap banlanmış olabilir.

:d :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fuat

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Arkadaşlar bende halı yıkama makinası almayı düşünüyorum. Senede iki üç kere kullanacağım. Bezle silerek devam mı etsem? Makina mı alsam? Çok kararsız kaldım. Sizin tavsiye edebileceniz uygun bir makina var mı?

esstel

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Elazığ
malum sitede ikinci el philips marka aldım...ikinci el aldığım araçların koltuklarında kullandım..iki defada koltukları yıkadım ...çok meşakatli ve yorucu...

Fuat

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Anladım. Yorucu ise gerek yok. Yılda bir defa yapan yerlere verip yaptırırım o zaman :)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Fuat' Alıntı:
Arkadaşlar bende halı yıkama makinası almayı düşünüyorum. Senede iki üç kere kullanacağım. Bezle silerek devam mı etsem? Makina mı alsam? Çok kararsız kaldım. Sizin tavsiye edebileceniz uygun bir makina var mı?

Normal kullanımda Süpürge olarak kullanacaksan deger sadece halı yıkama olarak kullanırım diyorsan bencede degmez. Makina alacaksan fiyat uygunlugu açısından bordo renk arnica tavsiye ederim

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Fuat

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
@Dragstar süpürgem var. Öyle olsa uygunsa gelecekti zaten. Ama şimdi ayrı yıkama makinası almak gereksiz gördüm fikrinizi almak istedim .
@_CaN_ haklısınız ama mevcut yöntemler ile devam artık :)

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Karcher se 6100 al üstad ben çok araştırdım puzzi ile motor gücü aynı sadece biri uzun süre kullanım için ayarlanmış biri normal ev kullanımı için ben çok niyetlendim sonra arınca aldım vişne olandan hydroplus . 6100 aparatı fazla olan model market serisi diye geçer her yerde bulunmuyor. Karcher distribütörü ile görüşmüştüm onlar mesela 5000 serisi satıyordu bunu market grubu ithal ediyor ayrı bir model değil aparatları ile birde motoru bir tık daha iyi

Normal kullanımda Süpürge olarak kullanacaksan deger sadece halı yıkama olarak kullanırım diyorsan bencede degmez. Makina alacaksan fiyat uygunlugu açısından bordo renk arnica tavsiye ederim

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Selamlar, vişne ya da bordo renk arnica dediğiniz ürün bu linkteki ürün müdür?

Arnica Hydra Rain Plus et12110 Halı Yıkama Makinesi Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

mtekin

Amatör Detaycı
Üye

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Bende de aynısı var ama bende ki süpürge su atmıyor sankı bu süpürge su atıyor gibi. Ama çekişi çok güzel arabanın koltuğunu taban halısını süpürürken kolaylık sağlıyor ve sprey ile Valetpre carpet cleaner sıkıp biraz bezle ovaladıkdan sonra bu sulu süpürge ile çekiyorum gayet güzel temizliyor. Yanılmıyorsam @Dragstar Süleyman abide de vardı.

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Bu linktekiyle benim gönderdiğim linkteki ürünlerin kodları aynı. Fiyaltarı neden o kadar farklı bilemedim.

Bir de bu makine youtube videolarından izlediğim kadarıyla su atıyor. Yani ıslak kuru halı yıkama makinesi. Sizdeki neden su atmıyor?
Su atmasını bırak su atmak için hortumu yok ki yani sadece çekim yapabiliyor. Bide su ile filtre ediyor ondan dolayıda suları çekebiliyor.

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Bendeki de linkteki üründen. Fotoğraflarda koltuk yıkama aparatında su püskürtme ucu görülüyor.
Şimdi baktığımda gördüm ürün aynı ama öyle bir aparatı yok veya su atmak için hortumu

Düzenleme: Herhalde 2 farklı model olarak çıktı bu süpürgeler, biri sulu süpürge diğeri ise halı yıkama makinesi olarak çıktı sanırsam.