Hangi ürünü bitirdiniz ve yorumunuz (resimli)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
eski yeni farketmeksiniz kullanıp bitrdigimiz ürünleri resimli paylaşalım ve kısa bir kaç satır. yorum ekleyelim.

ilk ürün benden gelsin.
vakti zamanında kimyasaladamlar'dan 3 adet almıştım. o zamanların fiyatları şimdilerde bir hayal oldu. her üründen 2'şer 3'er alırdık.
yıllanmış olmasına karşın son kullanımlarda dahi performansı üst düzey seviyererinde devam etti.
yenisi daha bi güzel o ayrı. 4½ yıl sonra son noktayı geçen hafta koyduk.

iyi detaylar.

ciTRoen

Çaylak Detaycı
Üye
İl
türkiye
1. Autoglym cilalı şampuan çok severim son 5 yıldır kullanırım stokta 2 lt durmakta. 2 . Flowey R1 her yıkamada hunharca asperox şişesinde kullanırım köpüklü köpüklü. son indirimde 10 lt aldım . 3 . Flowey B33 bu ürünü bitirmedim ama memnunum arada kullanırım buradan bu ürünü bana tavsiye eden @Sefa46 hocama teşekkür ederim . 4. Sonax lastik parlatıcı uzun yıllardır kullanırım en son 2019 yılında aldım güzel ürün 50 ml kadar var memnunum arada farklı ürünler denedim ama sonax bir başka bence . 5 . Good stuff pek sevmedim ama kokusu güzel tekrar almam Auto Brite super Foam ekledim sepetime . Not : Biraz fazla oldu kusura bakmayın .

Son düzenleme:

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Konu çok güzel olmuş bence:alkıssx: resim de eklenince daha bir albenili oluyor:)
Tac system shinee wax

Parlaklık çok iyi dayanım 1 ay toz toplama az
Su iticilik iyi denilebilir. Tavsiye edilir
Yahu bende niye toz topluyor bu meret?

Mustafa Baylar

Amatör Detaycı
Üye
eski yeni farketmeksiniz kullanıp bitrdigimiz ürünleri resimli paylaşalım ve kısa bir kaç satır. yorum ekleyelim.

ilk ürün benden gelsin.
vakti zamanında kimyasaladamlar'dan 3 adet almıştım. o zamanların fiyatları şimdilerde bir hayal oldu. her üründen 2'şer 3'er alırdık.
yıllanmış olmasına karşın son kullanımlarda dahi performansı üst düzey seviyererinde devam etti.

iyi detaylar.
Abi yenisini almak için siteye girince korkup bitirmiyorum. Ama genede güzel başlık olmuş :)

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul

ilk ürün benden gelsin.

iyi detaylar.
2017 yılında o paraya keşke bir palet satın alsaymışım. Offf ya, şimdi bekle o parayı alırız :( Nostalji ve arşiv amaçlı bende video çekeyim bari :)

Celal

Uzman Detaycı
Üye
Formül değişikliği olmuş olabilir. Renk farklılığı da var ürünler arasında zaten. Bendeki açık sarı renkliydi

upload generator
Ama mesela Hakan abinin incelediği daha koyu bir renk:dusunx:

Bende bu üründen epey kullandım,kardeşimin arabada kendi arabamda,toz toplama konusunda çok başarılı idi..hiç şikaywtim olmamıştı şimdi görünce bende şaşırdım..ben toz toplama şampiyonu olaran gyeon cure ün üstüne tanımam bu arada :)

İbrahimk34

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
GoodStuff Glass cleaner kokusu muazzam çok hoşuma gidiyor normalde cam silmeyi pek sevmem ama bu ürün ve WorkStuff waffle cam bezi ile adeta silerken aşk yaşadım :sırıtan1:

Bu ürünü bi ben mi sevemedim arkadaş her özelliği güzel ama hiç uçuculuğu yok en önemli özellikte bu zaten ,çeyizde duruyo anway kullanıyorum daha uçucu kolay siliniyo.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
2017 yılında o paraya keşke bir palet satın alsaymışım. Offf ya, şimdi bekle o parayı alırız :( Nostalji ve arşiv amaçlı bende video çekeyim bari :)
o paralara artık hayal. ben imkanları yine iyi zorlamışım vakti zamanında. ama seninde bahsettiginden daha fazla gazladıgınada eminim.
bu yüzden videoyu bekliyorum. çok meraklandım acaba es geçtigim senin anldıgın neler var vintage koleksiyonunda.

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
PART 1

Meguiars All Purpose Cleaner yani bildigimiz APC diger markalardan pek bir farki yok temizleme kapasitesi güzel.

1/10 Karisim orani ile bir galonla 38 Litre Cam Suyu Harika Birsey Yuksek İzoropil Alkol icerikli ve Kokusu güzel silmesi rahat olan bu ürün favori Meguiars Ürünüdür.

photo image of

Yine Favorilerim arasinda yer alan bu ürün cok amacli parlatici diye gecer 1/4 oraninda istenilen yere göre sulandirilip kullanilir Motor/Tampon/İc Aksam/Davlumbaz vs.

Lastik Parlaticilarin Krali ve Rakipsiz olani Endurancenin Prof hali 2 hafta lastik üzerinde kalicigili var orta parlaklikta bir gorunum (mat a yakin) verir.Yanimdan Hiç ayirmam :) Kokusu Harika

1/5 Orani ve 260 tl fiyatiyla 1 Litre olan bu üründen Uzak Durun :) Kullanici Dostu Degil Bizimle hic degil.

Parlaklik guzel su iticilik zayif silmesi normal fena bir ürün degil basarilidir Koyu araclar icin :)

Yanimdan ayirmadigim ve bizimle olan kullanici dostu bir ürün parlaklik silme su iticilik ne ararsan var.:)

Fiyatiyla Bizle olmayan ama temizligi güzel bir ürün.

Final Touch tarzi bir ürün kil.kaydirici ve son final de kullaniyorum.basarili kokusu fena degil.

10 Detaycinin 8 inde bulunan bu ürün yorum yapmaya gerek yok :)

Fiyatiyla bizden uzak kullanici dostu olmayan artik bizimle degil.:)

resmi ico yapma

Uygulamasini en cok begendigim seramik parlaklik guzel dayanim zayif 1 seneyi doldurmuyor.Artik Bizimle Degil

Evet Koşulsuz şartsiz Meguiars in En İyi Amatör ürünü her yönüyle iyi her yönüyle başarili

Part 2 icin beklemede kalin saglikli günler :)

Son düzenleme:

BlackMegyy

Acemi Detaycı
Üye
İl
TEKİRDAĞ
Bu ürünü bi ben mi sevemedim arkadaş her özelliği güzel ama hiç uçuculuğu yok en önemli özellikte bu zaten ,çeyizde duruyo anway kullanıyorum daha uçucu kolay siliniyo.
WorkStuff waffle cam bezi ile güzel temizliyor uçuculuk konusunda sorun yaşamadım. Şuan elimde Shinny Garage Glass cleaner var o mesela hemen uçmuyor yüzeyde kalıyor bazen 2 ci bezle geçmen gerekiyor

Mehmet55

Tecrübeli Detaycı
Üye
PART 1

Meguiars All Purpose Cleaner yani bildigimiz APC diger markalardan pek bir farki yok temizleme kapasitesi güzel.

1/10 Karisim orani ile bir galonla 38 Litre Cam Suyu Harika Birsey Yuksek İzoropil Alkol icerikli ve Kokusu güzel silmesi rahat olan bu ürün favori Meguiars Ürünüdür.

photo image of

Yine Favorilerim arasinda yer alan bu ürün cok amacli parlatici diye gecer 1/4 oraninda istenilen yere göre sulandirilip kullanilir Motor/Tampon/İc Aksam/Davlumbaz vs.

Lastik Parlaticilarin Krali ve Rakipsiz olani Endurancenin Prof hali 2 hafta lastik üzerinde kalicigili var orta parlaklikta bir gorunum (mat a yakin) verir.Yanimdan Hiç ayirmam :) Kokusu Harika

1/5 Orani ve 260 tl fiyatiyla 1 Litre olan bu üründen Uzak Durun :) Kullanici Dostu Degil Bizimle hic degil.

Parlaklik guzel su iticilik zayif silmesi normal fena bir ürün degil basarilidir Koyu araclar icin :)

Yanimdan ayirmadigim ve bizimle olan kullanici dostu bir ürün parlaklik silme su iticilik ne ararsan var.:)

Fiyatiyla Bizle olmayan ama temizligi güzel bir ürün.

Final Touch tarzi bir ürün kil.kaydirici ve son final de kullaniyorum.basarili kokusu fena degil.

10 Detaycinin 8 inde bulunan bu ürün yorum yapmaya gerek yok :)

Fiyatiyla bizden uzak kullanici dostu olmayan artik bizimle degil.:)

resmi ico yapma

Uygulamasini en cok begendigim seramik parlaklik guzel dayanim zayif 1 seneyi doldurmuyor.Artik Bizimle Degil

Evet Koşulsuz şartsiz Meguiars in En İyi Amatör ürünü her yönüyle iyi her yönüyle başarili

Part 2 icin beklemede kalin saglikli günler :)
Allah kabul etsin:)