Hangi yakıt katkısı tercih sebebiniz

Hangi yakıt katkısı dizel benzin lpg

• Liquimoly

Kullanılan: 3 75.0%
  • Sonax katkıları

Kullanılan: 0 0.0%
  • Würth

Kullanılan: 1 25.0%
  • Berner

• Tunap

• Bilimum Bor markaları

• Carpex

• Motul

• Abro

• Wynns

• Kullanılan toplam oy
    4

Detail Guy

Usta Detaycı
Moderator
Liqui Moly kullandım etki ediyor gibi yada psikolojik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

forzaGilles

Acemi Detaycı
Üye
Dostlar yıllardır kullanıyorum dedim anket düzenleyeyim bir de hemde deneymleri anlatayim şimdi can sıkıntısı eski fluencime Carbon clean kendim sanayide ustamla beraber yapmıştık. Gerçekten fark etmişti çok iyi olmuştu araç bayağı rahatlamıştı yaptığım uygulamayı Liquimoly Jetclean proline kullanarak yapmıştık. Videosunu paylaşıyorum ve aize soruyorum gerçekten etkisini hisseden benim gibi ses motor çekiş gibi azalma oldu mu yorumlarınızla beraber paylaşırsak fikir olur. Benim için tek marka liquimoly bu konuda.

Ankete hiç biri/kullanmıyorum seçeneğini de koyarsanız bence iyi olur., bu tür katkıların aracı olumlu katkısı olduğuna dair bir test veya çalışma yok., şahsi görüşüm markası ne kadar kaliteli olursa olsun bu tür katkıları kullanmayı sakıncalı buluyorum., bir de motor yağı temizleme katkıları var o çok daha sakıncalı., en iyi temizlik yağı zamanında değiştirmek ile olur., veya bütçe uygunsa 7500km 'de bir değiştirmek., 200-250.000km'de ki bir araç olur veya taksi çıkması araç olur belki denersin o ayrı

Samet

Çaylak Detaycı
Üye
Liqui Moly kullanıyorum son iki defadır. Daha önce de Würth kullandım. Etkisini uzun vadede görebileceğiz galiba. Kullanmanın sakıncalı olduğunu da düşünmüyorum. Ayrıca yukarda videoda etkisinden bahsedilmiş. Nasıl olumlı katkısı olduğuna dair test yokmuş onu anlamadım :)