Hep Detay Olmaz Azda Restorasyon.

Orçun

Tecrübeli Detaycı
Üye
Aracımın teyp konsol renginden sıkıldım az çok el becerimde vardı güzelce kırmadan konsolu söktüm işlemler başladı tam olarak 36 dk uğraştırdı ufacık konsol :D 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

Öncelikle parçayı alkol veya kolonya ile siliyoruz üstündeki pislik veya yağlı madde varsa çıkarıyoruz ben apc ile fırçaladım kolonya ile sildim sonrasında folyoyu uygun boyutta kesip parçaya oturtuyoruz yavaş hareketler ile düz zeminden eğimli zemine doğru havasını alarak yapıştırıyoruz kırışık alan varsa saç kurutma veya ısı tabancası ile düzeltiyoruz ısıyı gördüğü an eski pürüzsüz haline geliyor çok oval kısımlarda uğraşması biraz ölüm oluyor ama sonunda yaptığınız işlemi gördükten sonra bütün yorgunluk geçiyor iyi forumlar :D

Son düzenleme:

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Tamam restorasyon da kabul ama işlem detaylarını yazarsaniz ileride yapmak isteyenlere yardımcı olabilir. Ellerine sağlık güzel olmuş.:)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Eline sağlık Orçun çok güzel olmuş. Benim arabayı kaplayalım bi ara

ffsahin

Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri
Elinize sağlık güzel uygulama olmuş sadece final fotoğraflarına baksam kaplama olduğunu anlamazdım :) . Bende özellikle piano black parçalara şeffaf kaplama yapmak istiyorum bakalım ne zaman cesaret edebileceğim :D

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerine sağlık güzel uygulama olmuş

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

erdal.t

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
gaziantep
Elinize sağlık güzel uygulama olmuş sadece final fotoğraflarına baksam kaplama olduğunu anlamazdım :) . Bende özellikle piano black parçalara şeffaf kaplama yapmak istiyorum bakalım ne zaman cesaret edebileceğim :D
öyle bir uygulama yaparsanız ve paylaşırsanız büyük bir iyilik yaparsınız:)o piano benim de yumuşak karnım:)