Herkese iyi akşamlar

Halil

Çaylak Detaycı
Üye
İstanbul anadolu yakasındayim pasta hare konusunda yardimci olabilecek varmidir gerek anlatarak gerek uygulamali tesekkurler

Halil

Çaylak Detaycı
Üye
Pasta nasil yapilir keçe ped seçimi pasta kombinasyonu gibi sorular :)

umrdmr

Tecrübeli Detaycı
Moderator
İl
Ankara
Pasta nasil yapilir keçe ped seçimi pasta kombinasyonu gibi sorular :)

Yani sorunuzu ne kadar detaylı ve açıklayıcı sorarsanız o nispette cevap alırsınız onu belirteyim.

• Aracınız nedir; marka model bilgisi?
  • Boya, hare durumu nedir ? Ne yapmak istiyorsunuz ?
  • Ne kadar tecrübelisiniz, hiç polisaj yaptınız mı ?
  • Elinizdeki ekipman nedir ? (Pad, makine, pasta, wax, seramik vb.)
  • Bu iş için ayırdığınız bütçe nedir ?

Eğer sorunuzu daha açık sorup, fotoğraflarla desteklerseniz çok detaylı, açıklayıcı ve doyurucu cevaplarla karşılaşacağınıza eminim.

Saygılar.

umrdmr

Tecrübeli Detaycı
Moderator
İl
Ankara
Telefondan irtibat kurabilirmiyiz usta

Hani vaktim olsa telefon ile konuşmak için yardımcı olmak isterim, fakat telefondan irtibat kurduktan sonra bu forumun bir anlamı kalma.

Yazmak ve okumak bu kadar zor değil. Gerekli yerlerde satır başı yapmaya ve yazım kurallarına dikkat etmeniz yeterli.

Hem alacağınız cevaba dönüp dönüp bakabilirsiniz bu sayede.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Aramıza hoşgeldiniz.

Hızlı bir giriş olmuş :)

Merak ettiğiniz konuları için forumu birazcık kurcalamanızı tavsiye ediyorum.

Sonuca ulaşamadığınız hususlarda konu açmanız halinde yeterli yardım gelecektir ;)

Halil

Çaylak Detaycı
Üye
Hani vaktim olsa telefon ile konuşmak için yardımcı olmak isterim, fakat telefondan irtibat kurduktan sonra bu forumun bir anlamı kalma.

Yazmak ve okumak bu kadar zor değil. Gerekli yerlerde satır başı yapmaya ve yazım kurallarına dikkat etmeniz yeterli.

Hem alacağınız cevaba dönüp dönüp bakabilirsiniz bu sayede.
Burayı bir türlü çözemedim saygilar :)

Halil

Çaylak Detaycı
Üye
Aramıza hoşgeldiniz.

Hızlı bir giriş olmuş :)

Merak ettiğiniz konuları için forumu birazcık kurcalamanızı tavsiye ediyorum.

Sonuca ulaşamadığınız hususlarda konu açmanız halinde yeterli yardım gelecektir ;)
Hosbulduk aslinda detailingle mazim 4-5 yıl aralığında diyebilirim burada yeniyim herkese hayırlı işler :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Hosbulduk aslinda detailingle mazim 4-5 yıl aralığında diyebilirim burada yeniyim herkese hayırlı işler :)
O zaman pasta ve hare konularına yabancı olmadığınızı düşünerek,

Yeni bir konu açın ve araç rengi, markası hare fotoğrafları gibi size yardım edebileceğimiz materyalleri sergileyin ki size tavsiyede bulunabilelim.

Size de hayırlı işler dilerim.

can26

Profesyonel Detaycı
Üye
Burayı bir türlü çözemedim saygilar :)
Şöyle özetleyeyim forumların amacı bilgi,fikir, uygulama vb. Konularda referans olarak fikir sağlamasıdır burda soracağınız soru alacağınız cevap başkalarına da yardımcı olacaktır bu nedenle sorunuzu açıkça belirtirseniz bundan daha sonra ziyaretçilerde faydalanabilecektir diye açıklanabilir.

Telefonda görüştükten sonra unuttuğunuz anlayamadığınız bir şeyi tekrar inceleme şansınız olmayacak burada yazılı olarak aldığınız cevap, hem işinizi hem bu konudan faydalanacakların işini kolaylaştıracaktır.

Her gün 1 kişi böyle bir bilgi istese oturup zaman kaybetmeye gerek olmadan konu referans olarak gösterilebilir.

Kolay gelsin:)