Herkese Merhaba !

xenomorphic

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Antalya
Ad : sait umut pak
Meslek : Aspalt plent operatörü
Antalyadan aranıza katılıyorum Braun Temizlime sıvısı fiyatlarına bakarken önceden 52 TL gibi bir fiyatken şimdi 92TL gibi bir fiyat olmuş bende evde hazırlanabilirmi diye ararken bu site ile karşılaştım gerçektende çok yardımcı oldu ve gayet hesaplı bir durum oldu teşekkür ederim. ben çok eğlenceli sıcak kanlı sevecen birsiyim tipik bir akrep burcuyum elektronik cihazları kurcalamayı tamir etmeyi bazende alışagelmedik bir biçimde bozmayı çok seviyorum ilgi alanlarımda kamp yapmak, doğa yürüyüşlerine gitmek, ve arkadaşlarım ile hoş sohbetler yapmayı çok seviyorum Burdan Herkeze Selamlarımı İletiyorum
Teşekkürler !

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ad : sait umut pak
Meslek : Aspalt plent operatörü
Antalyadan aranıza katılıyorum Braun Temizlime sıvısı fiyatlarına bakarken önceden 52 TL gibi bir fiyatken şimdi 92TL gibi bir fiyat olmuş bende evde hazırlanabilirmi diye ararken bu site ile karşılaştım gerçektende çok yardımcı oldu ve gayet hesaplı bir durum oldu teşekkür ederim. ben çok eğlenceli sıcak kanlı sevecen birsiyim tipik bir akrep burcuyum elektronik cihazları kurcalamayı tamir etmeyi bazende alışagelmedik bir biçimde bozmayı çok seviyorum ilgi alanlarımda kamp yapmak, doğa yürüyüşlerine gitmek, ve arkadaşlarım ile hoş sohbetler yapmayı çok seviyorum Burdan Herkeze Selamlarımı İletiyorum
Teşekkürler !
Aramıza hoşgeldiniz. Forumumuz her ne kadar detaylı araç bakımı üzerine yoğunlaşmış olsa da siz de kendi alanlarınız/hobileriniz doğrultusunda konu açabilir, bizleri bilgilendirebilir, paylaşım yapabilirsiniz.
Tabii siz de araçların yıkanması,korunması, temizlenmesi vs. konularda tecrübeli ve tarafsız ailemizden faydalanabilirsiniz.

Keyifli forumlar ;)

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir
Hoş geldiniz. aramıza katılmanıza çok sevindik. Böyle içten kendini anlatman çok hoş.
Hobi olarak birşeyler le ilgilenmen buraya hiç yabancı olmadığın anlamına geliyor. Forumda biraz gezin emin ol daha fazla ilgini çekecek çok şey var.

emirhancakir

Çaylak Detaycı
Üye
Umut, hoş geldin :) Keyifli ve tam bizim gibi birine benziyorsun :D Aktifliğinin devamını da bekleriz :)

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Hayırlısı olsun, keyifli forumlar...

PS: Gördüğüm en uzun tanışma mesajlarından biri oldu sanırım :D

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
AramıZa hoşgeldiniz keyifli forumlar.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hoşgeldiniz keyifli ve aktif forumlar dilerim, Antalya'dan bir üye daha kazanmamıza ayrıca sevindim. Yardımcı olacağım bir konu olursa her zaman hazırım, beklerim. Bir Antalya buluşması da yapabiliriz artık heralde.