Herkese Merhabalar

asdkafjd

Çaylak Detaycı
Üye
Herkese Merhabalar,

Detaycılığa bir-iki ay önce merak sardım ve bu olayı keşfetmeden önce kostik nedir, araba nasıl yıkanır hiçbir bilgim yoktu maalesef. Forumlar sayesinde birçok şey öğrendim ve ufaktan çeyizleri dizmeye başladım :) Adım Cenk bu arada, İstanbul da ikamet ediyorum. İki ay önce aracımı değiştirerek Nissan X-trail aldım ve mecburen birkaç koruma yaptırdım. Böylelikle araç nasıl yıkanır, nasıl temizlenir merakı uyandı diyebilirim. Önceki araçlarım ziftli köy yollarından mı geçmedi, kostiklerle mi yıkanmadı neler neler :komik: Ama ne demişler; "Zararın neresinden dönülse kârdır."

Herkese bu bedava bilgi kaynağına katkılarından dolayı şimdiden teşekkürler. :alkis:

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar. Nick özellikle mi seçildi?

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir
Hoş geldiniz. aramıza katılmanıza çok sevindik :) aracınızda hayırlı olsun . güzel günlerde kullanmanız dilekleriyle.

ama burda biligiler bedava degil. gönül borcunuza yazılıyor bilginize. belli bir limiti var sonra geri ödemek zorunda hissedeceksiniz kendinizi .

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hoşgeldiniz keyifli ve aktif forumlar dilerim. Yolunuz uzun, şimdiden kesenize bereket.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ