Honda Accord Jant Yıkama 19.02.2019

ertantekmen

Çaylak Detaycı
Üye
19 Jantlara geçtikten sonra epeydir yıkanmayan temizlik görmeyen 17 jantlara girişelim dedim. İlk olarak basınçlı pompa ile içine sonax şampuan koyarak jantlara başladım ilk önce ön yıkama yaptım ardından tekrar köpükledim; detay fırçası ile dış kısmı diş firçası ile iç detayları yaptım oldukça yorucu oldu iç kısımda jant kolları beni bitirdi :öf:
Bu işlemler bittikten sonra birde sıra auto finesse iron out demir tozu temizleyiciye kaldı bu kadar detaylı fırçaladım ve temizlediğim jantlarda ne kadar demir tozu çıkacak merak ederek uygulamayı yaptım gördüğüm kadarıyla ürün ortalama bir iş yaptı jant iç kısımları ne kadar fırçalasam'da çıkmadı. Daha önce kullandıgım gyeon q2m iron beni oldukça etkilemişti ama bu ürün
beklediğimden kötü çıktı ; neyse konuya dönelim tüm jantlara aynı işlemi uyguladım ve miss oldu 1 sene kullanılmamak üzere rafa kaldırıldı. sonda 19 jantlı hali var

Son düzenleme:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Bir de koruma ürünü, seramik falan ile bitirsen süper olacakmış. Bem her zaman söylerim zaten bu af Iron out parasının ürünü değil diye. Beğenmediğim bir ürün. Eline sağlık güzel temizlik olmuş.
Aracın üstündeki jantlara bayıldım ama. Çok yakışmış. Bende istiyorum bundan.

K.İ.T.T

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana
Bir de koruma ürünü, seramik falan ile bitirsen süper olacakmış. Bem her zaman söylerim zaten bu af Iron out parasının ürünü değil diye. Beğenmediğim bir ürün. Eline sağlık güzel temizlik olmuş.
Abi sen ne dertliymişsin af ye karşı böyle :D

ertantekmen

Çaylak Detaycı
Üye
Teşekkür ederim abi 19 jantlara koruma yapmayı düşünüyorum bunları çok kısa süre kullanıyorum 19 lar yeni zımpara ve boya gördü gyeon rim tarzi ürünler uygulayacağım onlara bunlar şimdilik böyle belki seal gibi bir ürün yapıp evin köşesine dekorda yapabilirim

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir

ertantekmen

Çaylak Detaycı
Üye
elinize saglık .tertemiz olmuş .ama
sökülmüş balans agırlıgının gerde kalan yapıştırma izleri çok kötü duruyor.
eraser wheel kullanarak bı izleri tewmizlemeniz daha mantıklı olacaktır.
ürün burada iki çeşidi var düz ve dişli .
MxS Yapışkan Sökücü Disk / Düz
MxS Yapışkan Sökücü Disk / Tırtırlı

buda örnek uyugulama videosu. iyi detaylar.
Teşekkür ederim bu işlemi standart polisaj makinesi ve sert polisaj pedi ile yapsam ayni etkiyi alırım sanırım ?