Honda civic seramik uygulaması

Metinn87

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Manisa/Salihli
Artık uygulamalarımı paylaşmayı düşünüyorum ileriki zamanlarda buna dikkat ederek detaylı uygulama fotoğrafları paylaşmaya çalışacağım bu seferki aracımız honda civic detaylı yıkaması yapılarak demirtozu ve kil temizliğinin ardından rotary makine ve yün ped ile rupes mavi rotary pastası, ardından rupes lhr 15 ve flexipad sarı sünger ile 3d 502 ile finish yaptım alkol ile silerek yüzeyi seramik uygulamasına hazir hale getirdikten sonra 9h sertliğinde seramik uygulaması gerçekleştirdim. Camlara Gtecniq g5 uygulayarak işlemi sonlandırdım Teşekkür ederim.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

can26

Profesyonel Detaycı
Üye
Emeğinize sağlık, fotoğraflara doyamasakta olsun :) 9h sertliğindeki ürün dediğiniz çinli mi acaba :dusun:

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Elinize sağlık. Bu ara bu markayı görüyorum internette. Slope (Tr:Yamaç) olunca acaba dedim Yamaçlar'ın kendi markası falan mı ? Paket üzerinde üretici kim yazıyordu?

Edit: Diğer konuya yazdığım mesaj kalmış onu düzelttim.

Metinn87

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Manisa/Salihli
Elinize sağlık. Bu ara bu markayı görüyorum internette. Slope (Tr:Yamaç) olunca acaba dedim Yamaçlar'ın kendi markası falan mı ? Paket üzerinde üretici kim yazıyordu?

Edit: Diğer konuya yazdığım mesaj kalmış onu düzelttim.
Kendileri ürettirdi. Marka ordan geliyor made in japan

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Elinize sağlık. araç güzel, uygulama güzel. Daha detaylı resimler bekliyoruz bu bizi kesmez:)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerinize sağlık güzel uygulama. Araçta şahane. Bir daha ki sefere bol fotoğraf bekliyoruz :alkis:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerine sağlık güzel uygulama olmuş.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ