@idris kral insana teşekkürler

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Merhaba forum ahalisi nasip olursa gece Bursa ya yola çıkıyorum Mustafakemalpaşa da araç orada veya yakınlarında gösterebileceğim computest merkezi varmı bildiğiniz acil bilgi bulmam gerekli gece çıkıyorum sabah ordayım

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
mkpasamı ben mkpasadyım arac kımde 05334771401 telım araayın yardımcı olurum
Bu kral adam beni yanlız bırakmadı bursadan çıkana kadar her işime kendi işi gibi koşturdu Rabbim gönlüne göre versin Allah bir değil bin kere razıolsun Mustafakemalpaşa nın esnafı insanları gerçekten harika insanlarmış işin gücün rast gelsin @İdriskoca yürekli gönlü hoş insan

fthArs7

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Bursa
Bu kral adam beni yanlız bırakmadı bursadan çıkana kadar her işime kendi işi gibi koşturdu Rabbim gönlüne göre versin Allah bir değil bin kere razıolsun Mustafakemalpaşa nın esnafı insanları gerçekten harika insanlarmış işin gücün rast gelsin @İdriskoca yürekli gönlü hoş insan
Hayırlı olsun aracınız, ben geç gördüm yardımcı olmak isterdim, @İdris e teşekkürler, işte forumun amaçlarından biri de bu birbirimize destek olmak ve yardımcı olmak.

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Hayırlı olsun aracınız, ben geç gördüm yardımcı olmak isterdim, @İdris e teşekkürler, işte forumun amaçlarından biri de bu birbirimize destek olmak ve yardımcı olmak.
Düşünmeniz yeter hocam gerçekten harika insanlar var iyi dilekleriniz için teşekkür ederim keşke vakit olsa hepinizle tek tek tanışabilseydik

İdris

Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
Nedemek guzel kardesim o senın gonlunun guzellıgi rabbım kazasız belasız ıyı gunlerde kullanmayı nasıp etsın bursada bı kapın var herzaman beklerım ;)

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Nedemek guzel kardesim o senın gonlunun guzellıgi rabbım kazasız belasız ıyı gunlerde kullanmayı nasıp etsın bursada bı kapın var herzaman beklerım ;)
Rabbim senden fikret abiden razı olsun kesinlikle Ankaraya beklerim başımın üstünde yerin var

İdris

Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
Cok sagolun arkadaslar insaallah detailform ailesı olarak bırbırımıze sevgı saygımız destegımız hıc bozulmasın

İdris

Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
Böylesi güzel paylaşımlar görmek beni çok mutlu ediyor, forumun kuruluş amacına uygun içten paylaşımlar, ne kadar hoş. @Atocan kardeşim hayırlı olsun, tekerine taş değmesin. @İdris güzel insan, geleyim mi bende. Adam ne güzel anlattı banada bir İskender ısmarla:kop:
Herzaman beklerım onur basımla beraber bursaya gıder iskenderı yer gelırız mkpasaya suuctu selalesı var ordada mangal yaparız