istanbul'dan selamlar herkese

Carlos

Çaylak Detaycı
Üye
Böylesine değerli forumun kurucularına yöneticilerine ve tüm paylaşımcılarına selam olsun. Otomobil hobi amaçlı uğraşlar edinmeyi seviyorum. Geçte olsa detail ile tanışma fırsatım oldu. Tecrübe edeceğim bir çok konu olduğundan eminim.
Aranızda olmaktan mutluluk duyarım saygılarımla

umrdmr

Tecrübeli Detaycı
Moderator
İl
Ankara
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar

Çeyizinizden ve aracınızdan bahseder misiniz ?

Carlos

Çaylak Detaycı
Üye
Hoşbuldum, Hepinize teşekkür ederim. Sn. @umrdmr

Aracım 2012 fluence privilage otomatik gümüş gri. Ancak maalesef...

Elimde ne çeyiz var, ne sepet :confused: Yüklü kredilerimden dolayı, biraz belimiz kambur. Kurda maalesef çıktı, fiyatlar belli. Otomobil detail, balık tutma hobim kadar heyecanlandırdı beni açıkçası. Kisa zamanda gerekli malzemeleri almak istiyorum. Şuan farla ilgili bi çalışmam var. Tabiki bir sorunumuz var, çizikler ile alakalı.

Tüm bunlar bitince paylaşıp sizlerinde görüşünü isterim. Ancak çizik ile alakalı sorunu umarım aşabilirim. Biraz paradoks yaşıyoruz farla işlem yapılsın mı gerekli mi ve doğru ürün gibi.

Saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

umrdmr

Tecrübeli Detaycı
Moderator
İl
Ankara
Hoşbuldum, Hepinize teşekkür ederim. Sn. @umrdmr

Aracım 2012 fluence privilage otomatik gümüş gri. Ancak maalesef...

Elimde ne çeyiz var, ne sepet :confused: Yüklü kredilerimden dolayı, biraz belimiz kambur. Kurda maalesef çıktı, fiyatlar belli. Otomobil detail, balık tutma hobim kadar heyecanlandırdı beni açıkçası. Kisa zamanda gerekli malzemeleri almak istiyorum. Şuan farla ilgili bi çalışmam var. Tabiki bir sorunumuz var, çizikler ile alakalı.

Tüm bunlar bitince paylaşıp sizlerinde görüşünü isterim. Ancak çizik ile alakalı sorunu umarım aşabilirim. Biraz paradoks yaşıyoruz farla işlem yapılsın mı gerekli mi ve doğru ürün gibi.

Saygılar

Konunuzu gördüm uygun zımpara ve pasta ile sorunu çözersiniz, fakat henüz elinizde hiç ürün olmadığı için tüm ürünleri almanız gerekiyor, her ne kadar iki far için çok az ürün sarfiyatı olacak olsa da.

Carlos

Çaylak Detaycı
Üye
Değerli dostlar hepinize tek tek teşekkür ederim tekrardan.

Affınıza sığınarak konuya göz atmanızı rica edeceğim. Haftasonu yani yarın projeyi hayata geçirmem gerekiyor, video çekimlerim olucak ancak ya farı temizlemeden doğal hali ile bırakacağım yada işlem uygulayacağım. Bahsi geçen temizleme setini bugün sipariş etmem gerekiyor bu durumda. Yardımcı olursanız memnuniyet duyarım.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir
hoş geldiniz. aramıza katılmanıza çok sevindik.:)