Kargo anlaşması yardımı hk.

UrTR

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İzmir
Merhaba,

Kargo anlaşması olupta bu konuda  yardımcı olabilecek var mı

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdar_22

Çaylak Detaycı
Üye
İl
edirne
sürat kargo da kredili kargo anlaşması olan biri gerekir.alıcı ödemeli onun bakiyesinden de düşmez.hatta bana da böyle sevap yapacak arkadaş lazım :)

UrTR

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İzmir
serdar_22' Alıntı:
sürat kargo da kredili kargo anlaşması olan biri gerekir.alıcı ödemeli onun bakiyesinden de düşmez.hatta bana da böyle sevap yapacak arkadaş lazım :)
Kargonun markası önemli değil hatta sürat kargodansa daha fazla para ödeyip yurtiçi kargoyu tercih ederim :)

Anlaşma olsun yeter kargo parasını alıcı ödemeli olarak ben yapacağım..

Cliocu

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İzmir
Aslında böyle bir şey olsa harika olur.100 gr lık polisaj süngerine 22 TL para istedi yurtiçi kargo.

serdar_22

Çaylak Detaycı
Üye
İl
edirne
@UrTR daha fazla ödemek istiyorsan neden anlaşma arıyosun anlamadım.yurtiçi kargo anlaşma sahibi harici gönderim yapmaz sıvı taşımaz hem daha pahalıdır.bana göre mantıklısı fiyatı ucuz olan herşeyi taşıyan zorluk çıkarmayan olmalı.zaten hepsi dan dun taşıyor.pamuklar içinde taşıyanı görmedim

Moderatör tarafında düzenlendi:

UrTR

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İzmir
serdar_22' Alıntı:
@UrTR daha fazla ödemek istiyorsan neden anlaşma arıyosun anlamadım.yurtiçi kargo anlaşma sahibi harici gönderim yapmaz sıvı taşımaz hem daha pahalıdır.bana göre mantıklısı fiyatı ucuz olan herşeyi taşıyan zorluk çıkarmayan olmalı.zaten hepsi dan dun taşıyor.pamuklar içinde taşıyanı görmedim
Yurtiçi kargo sürat kargoya göre çok daha fazla memnun olduğum bir firma. Daha fazla ödemek değil olay dandik hizmete vereceğim paradan biraz daha fazlasına iyi hizmet alacaksam tabiki tercih ederim.

Bana gelecek malzemenin maddi değeri var işin içinde hemde zarar görme ihtimali yüksek

Moderatör tarafında düzenlendi: