Koch Chemie Protector Wax (PW) Ortak Alım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nuriksari

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Dubai
Koch Chemie PW için ayrı başlık açmak istedim ortak alım için yeterli talep olursa sipariş geçeceğim diğer ortak alım konusuyla birleştirebiliriz kargoları ekonomik olması açısından. Ürün litresi 90TL. Ortak alım 10litre.

oxygen3

Çaylak Detaycı
Üye

exorcist26

Çaylak Detaycı
Üye
Ben de almak istiyorum fakat bu ürünü sık sil şeklinde kullanabilir miyim hortumla durulama imkanım yok benzinlikte tazyikli su vuruyorum . Bir de sık sil şeklinde oluyorsa sulandırma oranı nedir acaba?

nuriksari

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Dubai
Ben de almak istiyorum fakat bu ürünü sık sil şeklinde kullanabilir miyim hortumla durulama imkanım yok benzinlikte tazyikli su vuruyorum . Bir de sık sil şeklinde oluyorsa sulandırma oranı nedir acaba?
Tazyikli su daha iyi. @kutaskullar video atmış ordan bakabilirsin. Sprey şileye koy 15ml gerisi su arabaya sık jant cam dahil. Sonra tazyikli su vur geç. Foam lance koy köpürt. Sechoya popmya koy araca uygula iatwrsen eldivenle üstünden geç durula sonra. Yıkama kovasına kat 15ml şampuanla yıka durula geç.

exorcist26

Çaylak Detaycı
Üye
Tazyikli su daha iyi. @kutaskullar video atmış ordan bakabilirsin. Sprey şileye koy 15ml gerisi su arabaya sık jant cam dahil. Sonra tazyikli su vur geç. Foam lance koy köpürt. Sechoya popmya koy araca uygula iatwrsen eldivenle üstünden geç durula sonra. Yıkama kovasına kat 15ml şampuanla yıka durula geç.
Tamam hocam beni de yazın 1 litreye

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Hortumla durulamanın ekstra bir artısı yok. Hatta iki tür de kullandığımda basınçlı su ile durulayınca daha homojen dağıldığını gördüm. Bu tür ürünleri genelde alttan yukarı doğru duruluyorum köşe bucak her yere yayılsın diye.

Sık sil olarak da kullananlar var hatırladığım kadarıyla 1:100 gibi bir orandı. Ben de denedim ama ürünün pratik olma özelliğini ortadan kaldırdığı için tercih etmiyorum.

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
1:50 kullanıyorum bende.
Çift kova ile aracı yıkadıktan sonra durulamadan önce camlar, tavan ve kaputa sıkıyorum. Kurulama işi çok kolay bir şekilde halloluyor böylelikle.
@nuriksari kargo anlaşmalı mı göndereceksin ürünleri ?

emrekibar1905

Çaylak Detaycı
Üye
Bayağı başarılı bir ürüne benziyor açıkcası

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nuriksari

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Dubai
1:50 kullanıyorum bende.
Çift kova ile aracı yıkadıktan sonra durulamadan önce camlar, tavan ve kaputa sıkıyorum. Kurulama işi çok kolay bir şekilde halloluyor böylelikle.
@nuriksari kargo anlaşmalı mı göndereceksin ürünleri ?
1:100 de kullanılabilir sulandırma olarak ama bir araca 15ml gayet iyi bir oran. 15ml üstü de su olacak şekilde 500-600ml lik sprey şişeye hazırlarsanız tüm araca jantlara cama spreyleyebilirsiniz üstünden kabaca eldivenle geçip yüzeye yayabilirsiniz de. Zaten durularken yüzeydeki su itişi görecrksniz ve boncuklanmayı. Kargo anlaşması olan birisi bulursak yardımcımolursa onu kullanırız yoksa benim anlaşmam yok. Ptt ile en uygun şekilde halledrriz ya da İstanbul Bahçeşehir Beylikdüzü Bakırköy falan buluşabiliriz

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
1:100 de kullanılabilir sulandırma olarak ama bir araca 15ml gayet iyi bir oran. 15ml üstü de su olacak şekilde 500-600ml lik sprey şişeye hazırlarsanız tüm araca jantlara cama spreyleyebilirsiniz üstünden kabaca eldivenle geçip yüzeye yayabilirsiniz de. Zaten durularken yüzeydeki su itişi görecrksniz ve boncuklanmayı. Kargo anlaşması olan birisi bulursak yardımcımolursa onu kullanırız yoksa benim anlaşmam yok. Ptt ile en uygun şekilde halledrriz ya da İstanbul Bahçeşehir Beylikdüzü Bakırköy falan buluşabiliriz
O zaman ben şimdilik bu alıma katılmayayım :)

nuriksari

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Dubai
Bir liste düzenleyeyim madem. 10lt kota doldurursak alımı gerçekleştirelim. Ben özellikle diğer ortak alım konusunda bahsettim ki orada listede olanlardan isteyenler alırsa tek kargoda iş görülür diye; ama ordaki liste dışından isteyenler de tercihen 1lt ya da en kötü 500ml olacak şekilde talep belirtirlerse durumu değerlendirelim.

1. Suleyman.ak 1lt
2. Cptbuz 1lt
3. mindthegap 1lt
4. oxygen3 1lt
5. exorcist26 0.5lt
6. akhisar 1lt
7. burakaydemir 1lt
8. mtekin 0.5lt
9. nuriksari 1lt
10.Mentalfeed 0.5lt
11. akisa33 1lt
12. brkgok 0.5lt

Son düzenleme:

mtekin

Amatör Detaycı
Üye
Merak ettiğim bir ürün. Denemek için 0,5 lt alabilirim.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ürün güzel ben tavsiye ederim.

Hatta ıslak yüzeye sık aracı durula yönteminde şimdiye kadar kullandığım en başarılı ve uzun ömürlü ürün olur kendileri.

burakaydemir

Çaylak Detaycı
Üye
Ben de denemelik 0.5lt almak istiyorum. Ücrette farklılık olacak mı 0.5 için?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...