Koch Chemie Reactive Rust Remover İnceleme Ve Uygulama Videosu

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Plenty Jant Temizleyiciden sonra adam gibi bir ürün denemek için hemen Koch RRR'ı temin ettim :D
Ürün ph 5.5 FelgenBlitz'de 7.5du . Felgen blitz ile kıyaslayacak olursak kokuları benzer ancak RRR acıbadem esanslı tabi güzel bir kokusu yok ancak FB ile kıyaslayınca çok daha hafif.
İlerleyen günlerde FB vs RRR videosu hazırlayacağım.
Benim favori ürünüm FB idi ancak RRR benim için "Game changer" oldu diyebilirim çok zahmetsiz ve sarfiyat daha az gibi geldi ilk kullanımımda 17 inç mercedes 5li 10 kollu jantlarda yaklaşık 50ml kulladım diyeblirim. FB ile 17 inç jantlı araba yaparken bu rakam gözlemim sonucunda tam 80ml idi.

Çok konuştum videoya geçelim :)

Son düzenleme:

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Ürün güzele benziyor alıp deniyim bende. Size bir tavsiyem jant temizleyici, demir tozu sökücü veya herhangi bir ürünü uygularken yüzey kuru iken işlem yapın, ıslatıpta işlem yapmanız ürünün tam etki göstermesini engeller, su perdeleme yapar yüzey ile arasında. Direk kuru yüzey her zaman daha iyi sonuö verir.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnceleme ve güzel anlatım için teşekkürler

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
İnceleme için teşekkürler.

Güzel ürüne benziyor. Ancak elimde 5 litre iron out var ve bitiremedim 2 senedir. 5 litrelik almanın dezavantajı bu olsa gerek. Yeni ürünler denemeye pek fırsat kalmıyor. :D

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Ürün güzele benziyor alıp deniyim bende. Size bir tavsiyem jant temizleyici, demir tozu sökücü veya herhangi bir ürünü uygularken yüzey kuru iken işlem yapın, ıslatıpta işlem yapmanız ürünün tam etki göstermesini engeller, su perdeleme yapar yüzey ile arasında. Direk kuru yüzey her zaman daha iyi sonuö verir.
Geçenlerde de birisi demişti abi ürünü jantı en son yıkadıktan sonra sadece demirtozu temizleyici için kullan diye :D ne yapacağımı şaşırdım ben hep kuru uyguluyordum ancak ıslandı bu videoyu çekerken :( güzel ürün deneyin mutlaka
İnceleme ve güzel anlatım için teşekkürler

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ
Teşekkür ederim abi :)
İnceleme için teşekkürler.

Güzel ürüne benziyor. Ancak elimde 5 litre iron out var ve bitiremedim 2 senedir. 5 litrelik almanın dezavantajı bu olsa gerek. Yeni ürünler denemeye pek fırsat kalmıyor. :D
Ben galon almanın hatasını 3d wash n wax da yaptım abi arkadaşlarıma 1 er litre hediye verdim de kurtuldum :D Umarım biran önce bitirirsin diyim abi :D
Eline sağlık, ürünü bende çok beğendim.
Bende memnunnum abi elimde çok az bi FB kaldı 50:50 şekilde çekip onu bitirip bunu kullanmaya devam edicem:)

Orçun

Tecrübeli Detaycı
Üye
İnceleme 10 numara
Anlatım 10 numara
Ürün 10 numara
Kutas 10 numara
Daha ne olsun :D

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
İnceleme güzel. Ağzına sağlık

Koch Chemie rrr bidonla alacağım. İsteyenlere uygun fiyata bölmeyi planlıyorum. Konu açarım

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Kutas eline sağlık foruma veridğin kattığı her gün takdir edilecek düzeyde artıyor. Bu testler, incelemeler çok kişiye yol gösterici. Ürünü nerden temin ettiğini de belirtirsen maliyet ve kıyas için yol gösterir. Tekrar eline sağlık.

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Kutas eline sağlık foruma veridğin kattığı her gün takdir edilecek düzeyde artıyor. Bu testler, incelemeler çok kişiye yol gösterici. Ürünü nerden temin ettiğini de belirtirsen maliyet ve kıyas için yol gösterir. Tekrar eline sağlık.
Çok teşekkür ederim abicim. Senin ve tüm abilerimin yorumları benim için önemli taktir edildiğimi bilmek benim için daha da teşvik edici.

Ürünü www.temizlikmadeni.com'dan 500ml bölünmüş şekilde aldım

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Elinize saglik. Guzel bir test ve yol gosterici olmus. Yine masraf yine masraf...

Sent from my iPhone using Tapatalk

El_Diablo

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Frankfurt
Daha iyi özetliyemezdim......

+ İmza

Gesendet von meinem HUAWEI RIO-L01 mit Tapatalk

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Tşkler test on numara ürünle ilgili görüntülere göre bir kaç şey söyleyeceğim şimdi fiyat durumuna bakınca f/p ürünü değil yani koch fb çok ekonomik buna göre bu ciddi fiyat farkı var şuan neyse ucuzlar ileride diye düşünüyorum peki ucuzlayınca dragonla f/p durumu ne olur merak ediyorum. Giderek ürünlerin çoğalması fiyatın ucuzlamasına sebep olur diye düşünüyorum mesele fb biraz daha ucuzlasa daha makbul geçer :):):)

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Ortak fb alımı yaptık geçenlerde litresi örneğin 45TL ye geldi. Arasında uçurum olmazsa rrr de ortak alım yapabiliriz denemek için. Ama piyasada bölünmüş 500ml fb 35TL civarı 500ml rrr civarı 55TL civarı satılıyorken kendi stoklarımıza yönelmek daha ekonomik olacaktır şimdilik kaşıntıya gerek yok. ;)