Kurdan Etkilenmeyen Konu, Satılık Detay Ürünleri--**Kalan Son Ürünler**

fthArs7

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Bursa
Herkese merhaba, detay zehrinin ilk bulaştığı zamanlarda amansızca ve fütursuzca aldığım bazı ürünler ilk aldığım günkü gibi duruyor:)
Artık eski model 4x4 tarzı toz-toprak-çamurdan çıkmayan bir araç kullandığım için benim için lüks sayılacak bazı ürünleri ayırdım ve satmaya karar verdim...

- Ürünlerin hepsi sıfır ürün orijinal ambalaj/şişe şeklindedir.
- Bütün ürünler evin içinde ışık/sıcak görmeyen serin bir dolapta muhafaza edildi.
- Ürünlerin önce ağızları koli bantı ile bantlanıp, streçle sarılıp sonra patpatlı ambalaja sarılarak karton kutu ile gönderilecektir.

***İletişim Numaram: 507 820 73 51***

ÜRÜNLER:

1- 3D Express Wax Hızlı Cila-Vaks (BÖLÜNMÜŞ ÜRÜN-550 ML.)= 60 TL. *KARGO DAHİL*

2- Meguiars Ultimate Protectant Dash&Trim Restorer (1 KEZ KULLANILDI %90 DOLU-315 ML.) =70 TL. *KARGO DAHİL*

3- Poor Boys Black Hole Wax-Siyah Araçlar için Hare/Çizik Kapatan Pasta Cila (BÖLÜNMÜŞ ÜRÜN- 330 GR.) = 65 TL. *KARGO DAHİL*

4- Soft 99 The Kiwami Waxlı Şampuan+Yıkama Süngeri (SIFIR ÜRÜN-ORİJİNAL ŞİŞE- 750 ML.) =55 TL. *KARGO DAHİL*

5-Soft99 Fabric Seat&Mat Cleaner Koltuk Temizleyici (SIFIR ÜRÜN-ORİJİNAL SPRAY ŞİŞE- 400 ML.) =60 TL. *KARGO DAHİL*

6- Chemical Guys Eco Smart Waterless Wash&Wax Konsantre Ürün 1:9 Sulandırma (SIFIR ÜRÜN-ORİJİNAL ŞİŞE- 473 ML.) =95 TL. *KARGO DAHİL*

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Şahsi fikrimdir ürünlerde biraz indirim yaparsanız daha hızlı satılacaktır birazcık yüksek geldi sanırım arkadaşlara ondan size naçizane bir tavsiyedir. Kargo ile birlikte düşünüp fiyatları ona göre belirlerseniz daha mantıklı olacaktır.
Mesela şöyle anlatmak istiyorum olayı
Wet coat 100 lira yazmışsınız en uygun tutsa kargosu 10 lira tutacak
N11 de 118 tl kargo ücretsiz kupon filan rahat buluyor insanlar 10 lira indirimle 108 filan alırlar sizinki 110 gelecek orda taksit imkanı var size peşin anlatmak istediğim bu. Ürünleri hızlıca satmak için tavsiyemdir. Yanlış anlamayın.

apollo66

Çaylak Detaycı
Üye
İl
tokat
bende fukipika alıcaktım fiyat nette ücretsiz kargo satan gitti gidiyorla aynı. bana da pahalı geldi

fthArs7

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Bursa
Tüm ürünlerin resimleri...

Ekli dosyalar

fthArs7

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Bursa
YENİ ÜRÜNLER EKLENDİ GÜNCELİ (KARGO BEDAVA)....

Son düzenleme:

fthArs7

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Bursa
Zymöl Auto wash takas için opsiyonlu yarına kadar....

Son düzenleme:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Maaşallah stok iyiymiş, hergün yeni bir süpriz yapıyorsun.Daha bi silkelensen neler çıkacak Allah bilir.