Kuş pisliği temizleme

esstel

Amatör Detaycı
Üye
İl
Elazığ
Herkesin bildiği markanın yüz temizleme şişesi bitmişti.. Bende üzerine saf su ekleyip (4/1) aracımın kapı cepinde taşıyorum.. Gelelim uygulamaya.. köpüğü üzerine sıktım biraz bekledikten sonra peçete koydum, sonra kalanı temiz peçete ile geçtim...( Aracım temiz di sabah yağmur vardı ve biraz yol yaptım, biraz kirli olabilir...) Koruma olarak sonax hybrit shine kullanıyorum..

Konu birleştirilir sevinirim

Nobran

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
Ankara
Konu birleştirilir sevinirim
Hocam elinize kolunuza sağlık, zarar vermeden çıkardıysanız çok güzel. Böyle alternatif yolları bilmek faydalı olacaktır mutlaka, yalnız ben şu kısmı anlamadım şimdi. Saf suyu, bitmiş şişenin 1/4 kadarına mı koydunuz? Eğer öyle ise bitmiş şişenin dibindeki kalan yüz temizleme sıvısı da iyi köpürmüş gerçekten.

esstel

Amatör Detaycı
Üye
İl
Elazığ
Hocam elinize kolunuza sağlık, zarar vermeden çıkardıysanız çok güzel. Böyle alternatif yolları bilmek faydalı olacaktır mutlaka, yalnız ben şu kısmı anlamadım şimdi. Saf suyu, bitmiş şişenin 1/4 kadarına mı koydunuz? Eğer öyle ise bitmiş şişenin dibindeki kalan yüz temizleme sıvısı da iyi köpürmüş gerçekten.
Köpük yumuşatıyor, peceteyle rahat alınıyor..tabi korumayı unutmayalım..Araç kapalı garajda duruyor... Alışveriş veya market turundan sonra yatıyor.. Aynı yöntemi gece yolculuğu nda yapışan sinek böcek ler içinde kullanıyorum...

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Kuş pisliği için iyi bir taktik.

DENİZLİ