Little Trees Invisi Yeşil Vadi Araç Kokusu

serdar8424

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
uşak
Merhaba herkese,
Araç koku testlerinin bir yenisi ile devam ediyoruz.
Bu sefer Little Trees Invisi yeşil vadi isimli klima havalandırmasına takılan kokuyu inceledim.

Ürün tanıtımı: 

Little Trees, en zarif koku çeşitlerini oluşturmak üzere dikkatle seçilen malzemelerden üretilmiştir.
Little Trees’in çabuk, güçlü ve uzun ömürlü etkisi vardır. Taze ve uzun ömürlü, hoş kokuya ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanılır.
Hava tazeleyicinin mandalını sıcak - soğuk fan çıkışına yerleştirin.
Car Freshner Little Trees invisi klima kokusu, 4 hafta etkilidir. Her bir koku 1 hafta etkilidir.
Daha fazla koku için birden fazla klima hava tazeleyiciyi kullanabilirsiniz.

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qLmgoCjwdOY[/video]

Uygulama şekli:

Klima havalandırmasına takılarak kullanılıyor. Ancak arabanızdaki havalandırma eğer yuvarlak tipte ise aracınıza bu koku uymayacaktır bilginiz olsun.

Sonuç:

Klima kokusundan genel olarak memnun kaldım, hem kokusu ile hem de şık kullanımı ile havalandırma kısmında gözünüze çarpmadan işini güzel yapıyor. Paket bitince tekrar alabileceğim nadir kokulardan.

Ürünün kokusu: (9/10)

Kokusunu beğendim, güzel bahar çiçekleri taze bir ferahlatıcı kokusu var. Ayrıca rahatsız etmiyor.

Koku yoğunluğu: (5/10)

Paketinden çıkarıp taktıktan itibaren birazcık yoğun bir kokuya sahip olsa da zamanla normal seviyede bir yoğunluğa düşüyor. Ürünü takma esnasında elinize bir miktar da olsa bulaşıyor ama sorun değil bence çünkü güzel kokuyor :) Hatta küçük naylon paketini de atmadım, ara ara arabada kokluyordum :D Ayrıca Little Tress bu ve bunun gibi diğer ürünlerinde kullandığı StediScent Technology isimli bir yapıdan bahsediyor buna göre katmanlı bir yapı kullandıkları için koku hem daha iyi etki gösteriyor hem de daha dayanıklı bir kullanım süresine sahip oluyor.

Dayanıklılık: ( 7/10)

Ürün tanıtımında belirtilen ile paket üzerinde belirtilen arasında fark var, hangisini inanacağımı şaşırdım açıkçası. Paket üzerinde her birine 15 gün etki süresi olduğu söylenmiş ve 4 adet ile 60 gün boyunca etkili olacağı belirtilmiş. Tanıtımında ise her bir kokunun 1 hafta etkili olacağı söylenmiş. Benim testim boyunca ise ikisinin ortasında bir değer yakaladım. Tam 10 gün boyunca etkisi sürdü diyebilirim, tabi son birkaç güne girince koku hissedilir düzeyde azalmıştı. 
Bir not daha paylaşayım, klima veya havalandırma açtığınızda nasıl olduğunu anlamadım ama koku çok bariz bir şekilde burnunuza gelmiyor, ben alırken öncelikle bu olaydan şüphelenmiştim acaba rahatsız eder mi veya koku yoğunlaşır mı diye. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim; kokuyu taktığınız yerdeki havalandırmayı az da olsa kapattığı için takılan açıklıktan hava çıkışının biraz daha az olduğunu gördüm.

Fiyat: (10/10)

1 paket ( 4 adet mevcut) - 17.90 TL

Bana göre fiyatı uygun. Hem dayanıklılık anlamında hem de kokusu anlamında fiyatının da bu seviyelerde olması tekrardan tercih sebebi. :)

Okuduğunuz için teşekkür ederim. 
Görüşmek üzere..

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnceleme için teşekkürler

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Moderatör tarafında düzenlendi:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline burnuna sağlık tekrardan. Estetik ve pratik yapmışlar. Güzel bir seçenek olmuş

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Test için teşekkürler estetiği bozmayan kokuda varmış demek :)