Marolex Axel Foamer 3000 3L Arıyorum

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Başlıkta belirttiğim zımbırtıdan arıyorum ama hep karşıma Polonya'lı alışveriş siteleri çıkıyor, hiçbirininde ingilizce desteği olmadığı için TR'ye shipping olup olmadığını bilmiyorum.

safa43

Çaylak Detaycı
Üye
İl
ankara
merhaba 2 lt ama yeterli gibi sanki. Tam deneme fırsatım olmadı ama deneyen olmuş.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
epocayı 100 e 200 e getiren bizim satıcılar bunu 400 500 e getirir
Epoca yurtdışında da her nedense hep x2 fiyata satılıyor. Di martino 16-17 euro bandında satılıyor, Epoca 32-35 euro arasında değişiyor. Ve benim 2 epoca'da hapı yuttu. Biri basınç tutmuyor diğeri de kafasına göre köpük atıyor veya atmıyor. Neresini söküp temizleyeceğim diye manualı aradım taradım bulamadım. İncik boncuğuna kadar sökmeyi gösteren bir pdf var ise şahane olacak ama bulamadım. Aldığım gün lazım olmaz diye içinden çıkan ufak şemayıda atmıştım :(
Foam Lance'de tıkanmış, sıcak su, buhar banyosu...vs hiçbiri para etmedi. Onu da sökmek lazım ama üşeniyorum. Gidip aliexpress'den yenisini almak daha işime geliyor.

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
@SubaruOutback bu adamlar daha marka olarak Avrupa'ya açılmamış ki TR'de bulalım :) Polonya dışında İngiltere'ye gitmiş ama stok bitmiş, Çekya'da ve Rusya'da var ama oradan da gönderen bulmak ayrı dert,

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Orion kwazar foamer var sana ondan alalım ama 60 euro
SAtıcı ve gönderici amazon olsa düşünmeden alacağım da motodox satıyor, gümrükte sıkıntı çıkar birde taaa Başakşehir'e gitmek var, tam işkence.
Gloria FM50 için geçen sene 391TL+kdv fiyat vermişlerdi.