Matrix Matte lastik siyahlaştırıcı

cagatay

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Selamlar, sizlere matrix matte lastik siyahlaştırıcı ürünü hakkında deneyimlerimi aktaracağım.

ürün ismindende anlaşılacağı üzere lastikte mat görüntü sağlayan bir ürün genelde hep parlak severdim, ancak bu ürünü kullandıktan sonra mat görüntü baya hoşuma gitti lastiğe sıfır görüntüsü veriyor uygulaması çok pratik. Dayanım olarak yağmurlu havada sürüş yapma şansım olmadı havalar güzeldi 1 hafta etkisini hiç yitirmedi genel olarak beğendim bagajda bulunması gereken pratik bir ürün 2 kat uygulandığında çok daha güzel oluyor yağmurlu havalarda sürüş yapma şansım olursa deneyimlerimi aktaracağım uygulandıktan sonraki ilk halleri

1 hafta sonra yaklaşık 50 km yol yaptım durumu bu şekilde

Yaklaşık 1 senedir endurance kullanıyorum endurance yerine kullanılacak bir ürün değil tabiki, ancak endurance uygulaması hiçte pratik değil vakit lazım ama bu ürün hızlı pratik bir ürün mat görüntüsü hoşuma gitti ekstra olarak sıçrama toz tutma gibi sorunu yok çünkü yüzeyde hiçbir kalıntı bırakmıyor lastik yüzeyine elinizi sürdüğünüzde elinize birşey bulaşmıyor genel olarak tavsiye ederim herkese iyi forumlar :D

Ürünü linkten temin edebilirsiniz
Lastik Siyahlaştırıcı MATTE - 475ml - Matrix Micro-Coatings

Son düzenleme:

Wander41

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Yeni bir üründen daha haberdar ettiğiniz ve incelediğiniz için teşekkürler. Mat ve hoş bir finiş bırakmış. :)