Mequiars hybrid ceramic wax

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Okan48

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Marmaris
Bu ürün yurt dışı detail videoları izlerken dikkatimi çekti mequiars türkiye sayfasında bulamadım tr de henüz satışı yok anladıgım kadarıyla meq tr ye mesaj attım henüz dönüş yapmadılar uygulama kolaylıgı ve yaptıgı boncuk dikkate alındıgında denenebilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

can26

Profesyonel Detaycı
Üye
Yeni Detay Ürünleri

Son sayfalarda üründen bahsetmiştik hocam , yurt dışından temin edebilen bir üyemiz @Cangp2 fırsat bulduğunda bizler için ürünü test edecek :) şuan için ülkemizde satışı yok

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Bu ürün yurt dışı detail videoları izlerken dikkatimi çekti mequiars türkiye sayfasında bulamadım tr de henüz satışı yok anladıgım kadarıyla meq tr ye mesaj attım henüz dönüş yapmadılar uygulama kolaylıgı ve yaptıgı boncuk dikkate alındıgında denenebilir

Nerelerdesin sen ya :D Uzun süredir yoksun buralarda :hava:

Okan48

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Marmaris
Yeni Detay Ürünleri

Son sayfalarda üründen bahsetmiştik hocam , yurt dışından temin edebilen bir üyemiz @Cangp2 fırsat bulduğunda bizler için ürünü test edecek :) şuan için ülkemizde satışı yok
Gözüme çarpmamış zaten ben bunu forumdakiler nasıl olurda gözden kaçırmışlar dedim :) alınmış bile

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Yanlızca burada değil baya bir süredir türkiyede değildik can :) ara ara foruma bakmaya calıstım oldugu kadar :)

Biliyorum biliyorum Türkiyede değilmişsin bir süredir ;) Senin ceviz bende. Saklıyorum evde :D

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya

Ürünü @Cangp2 aldı stoğuna, yakında denemesini yapacak.

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
İl
Antalya
İncelemesini dört gözle beklediğim ürün. Hoş buraya gelse fiyatından dolayı alamayacağız ama insan videosunu izleyince bile mest oluyor :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Gerçekten sakladıysan alayım artık yok şaka yapıyosan magduriyetini karşılayayım can

Şaka değil cidden evde senin ceviz. Müsait bir zamanda bana adres bilgilerini gönder çıkarayım kargonu.

Okan48

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Marmaris
Şaka değil cidden evde senin ceviz. Müsait bir zamanda bana adres bilgilerini gönder çıkarayım kargonu.
O zaman şöyle yapalım benim araç zaten bozüyükte şuan müsait bir vakitte gidip alıcam olmadı bileciğe ugrar hem bi yerde otururuz hem sen bana verirsin gelemessemde kargolarsın müsait bir vakitte sen banka bilgilerini gönder bana ben gönderimi yapayım

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
O zaman şöyle yapalım benim araç zaten bozüyükte şuan müsait bir vakitte gidip alıcam olmadı bileciğe ugrar hem bi yerde otururuz hem sen bana verirsin gelemessemde kargolarsın müsait bir vakitte sen banka bilgilerini gönder bana ben gönderimi yapayım

Öm gönderdim o zaman :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...