Merhaba

yusufasinmaz

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Bolu
Merhabalar,
2016 senesinden beri detailing ile ilgileniyorum. Adım yusuf. Kamu sektöründe görevliyim. Kendi garajımda hobi olarak ilgileniyordum. Bir süredir haftasonları başka insanların arabalarıyla ilgileniyorum. Şimdi bir arkadaşımla kendimize ait arsaya yer yapmak için çabalıyoruz.
Her bilgiyi bu tarz forumlardan öğrendim. Bilgisini aktaran herkese çok teşekkürler.

Mekanımızın yapılışından devamına ve bitiişne kadar süreci bir konuda paylaşmayı düşünüyorum.

yusufasinmaz

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Bolu
Aramıza hoşgeldiniz. Yer yapmadan önce iyi bir araştırma yapmanızı öneririm
Üstadım çok birşey yapmayacağız. Yer bizim. Yarısı kapalı yarı kısmı açık bir yer. Çok harcama yapmayacağım. Altından kalkamam. Başlangıçta fiziksel görüntüsü tatmin edici olmaz.
Kafama takılan ışıklandırma. Üstlere led paneller yapayım. Üst çaprazlara 2 şer 50 w led spot takayım. Yanlarada uzun led armatür taksam diyorum. Sizler daja iyi bilirsiniz, ne önerirsiniz ?

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Aramıza hoşgeldiniz.

Mekan oluşturma süreci çok ilgimi çekiyor. Eminim benim gibi bir çok kişi de merak ediyordur bu süreci :) Paylaşırsanız merakla takip ederiz ;)

Ledler konusunda cevaplar gelecektir ancak kesinlikle gün ışığı rengini de kullanın. Yani tamamı ne beyaz olsun ne gün ışığı.

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Üstadım çok birşey yapmayacağız. Yer bizim. Yarısı kapalı yarı kısmı açık bir yer. Çok harcama yapmayacağım. Altından kalkamam. Başlangıçta fiziksel görüntüsü tatmin edici olmaz.
Kafama takılan ışıklandırma. Üstlere led paneller yapayım. Üst çaprazlara 2 şer 50 w led spot takayım. Yanlarada uzun led armatür taksam diyorum. Sizler daja iyi bilirsiniz, ne önerirsiniz ?
Led spotlar yanlarda olur ama ayrıca seyyarda kullan sarı ve beyaz ışık olarak ayrı ayrı bulundur hatta, bazı boyada beyaz bazısında sarı daha iyi oluyor .

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir
hoş geldiniz. aramıza katılmanıza çok sevindik. yeni yerinizde şimdiden hayırlı olsun .:)