Mitsubishi L300 - Detay Paylaşımları

Dr HCD

Usta Detaycı
Üye
Elinize sağlık bana megane 2 bile yıkarken büyük geliyor:terlisırıtan: en son 50:50 efsane olmuş:)

Emre Mert

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Rutin yıkama yaptım. Sarp muadili Carfüm lastik parlatıcıyı denedim. Plastikleri cayır cayır parlattı. Lastiklere enteresan bir şekilde hiç parlaklık katmadı. Siyah doğal bir görüntü bıraktı. Şişenin dibinde kalan Sonax jel ile tekrar geçtim. Lastiklerin yapısından mıdır nedir cayır cayır olmadı ama istediğim canlılığa ulaştı. Sonax jelin fiyatını her ne kadar yüksek bulsam da parlaklığı, dayanımı ve az sarfiyatıyla başarılı bir ürün.

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Rutin yıkama yaptım. Sarp muadili Carfüm lastik parlatıcıyı denedim. Plastikleri cayır cayır parlattı. Lastiklere enteresan bir şekilde hiç parlaklık katmadı. Siyah doğal bir görüntü bıraktı. Şişenin dibinde kalan Sonax jel ile tekrar geçtim. Lastiklerin yapısından mıdır nedir cayır cayır olmadı ama istediğim canlılığa ulaştı. Sonax jelin fiyatını her ne kadar yüksek bulsam da parlaklığı, dayanımı ve az sarfiyatıyla başarılı bir ürün.

Elinize sağlık :) falkene falan sarpla aynı diyorduk ama carfum aynı değil diyebilir miyiz net olarak :) ona göre denk gelirsek direk uzak duralım :D

Emre Mert

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Elinize sağlık :) falkene falan sarpla aynı diyorduk ama carfum aynı değil diyebilir miyiz net olarak :) ona göre denk gelirsek direk uzak duralım :D
Teşekkür ederim :). Ürünün fiyatı 12 lira. Bence parasının karşılığını veriyor. Paçalık ve plastiklerde istediğim ıslak görüntüyü aldım. Şuan elimde Sarp olmadığı için net olarak aynı değil diyemiyorum. İkisini 50:50 test etsem daha net yorum yapabilirdim. Fakat kıvamları ve uygulama zorluğu aynı. Lastiğin yapısı bile parlaklığı oldukça etkiliyor. Sonax jel eski lastiklerde ıslak görüntü verirken bu lastiklerde daha kuru bir görüntü bıraktı. Üstteki fotoğrafları Sonax jel sonrası çektim.