MJJC KARCHER NOZUL TEST

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Arkadaşlar Aliexpressten aldığım. Mjjc Nozul karcher için olan dereceli nozulları test ettik ben çok beğendim karcherin ayarlı sistemine göre verimi çok yüksek basınç artışı değil ama etkisi arttı daha ince toz haline getiriyor suyu ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.

MJJC Brand with High Quality Water Spray Lance Water Wand Nozzle for Karcher K Series Pressure Washer with 5 spray tips-in Water Gun & Snow Foam Lance from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
@Samet emeklerine tşkler başkan.

Dikkat edilmesi gereken bir noktası var videoda gözükmekte önce nozulu taktıktan sonra yere doğru tutun öyle tetiğe basın hata yapıp tam oturtmazsanız bizimki gibi cama çarpabilir :):) Ama zarar verecek boyuta değil çünkü kenarları plastik firma bunu düşünmüş.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Çok hoşuma gitti bu nozul işi.

İnceleme için teşekkürler :)

razumuhin

Amatör Detaycı
Üye
İl
eskişehir
Sepetimde bekliyor bu urun uzun zamandir. Incelene icin teşekkürler.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samet

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kahramanmaraş
İlk defa kullandığım için acemilik çektim ama yıkama makinesi olan herkeste mutlaka bulunması gerekn bir ürün. Benim çok hoşuma gitti. İşini kolaylaştırıyor insanın.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
İnceleme için teşekkürler, kracher makinası olanlar yada su atım ayarı olmayanlar için çok kullanışlı bir alet.

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Bu ürünü aliexpress de görmüştüm. ne işe yarıyor diye merak ederken videosu geldi. kullanışlı bir şeye benziyor.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
inceleme için teşekkürler uzun zamandır alayım almayayım arasında gidip geliyordum.