Mothers CMX Ceramic Spray Coating

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Güncelleme için teşekkürler bugün meguiars olandan aldım arabanın maşallahı var görünüm çok güzel.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Güncel için teşekkürler
Ben de pek meg e sıcak bakmasam da aradaki bir aylık farkı düşününce meg bence bir adım önde gibi duruyor

Cangp2

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
ben işimi gücümü bırkatım mothers türkiyeyi aradım ne açan var ne bir şey ses seda yok......
Ben Turkiye’ye gelirken yanimda getirip forumda isteyene kargolayabilirim ama gelis tarihi henuz belli degil o zamana kadar gelmemis olursa tabi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Ben Turkiye’ye gelirken yanimda getirip forumda isteyene kargolayabilirim ama gelis tarihi henuz belli degil o zamana kadar gelmemis olursa tabi.

Can, sen TR'ye geleceğin tarihte henüz TR'de yok ise ben CMX isterim hatta getirebilirsen yanında başka 1-2 inci-boncuk da istesem ayıp olmaz değil mi :)

Cangp2

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Can, sen TR'ye geleceğin tarihte henüz TR'de yok ise ben CMX isterim hatta getirebilirsen yanında başka 1-2 inci-boncuk da istesem ayıp olmaz değil mi :)
Yok neden ayip olsun, tasinabilecek bavula girecek buyuklukte oldugu surece sorun olmaz

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Yok neden ayip olsun, tasinabilecek bavula girecek buyuklukte oldugu surece sorun olmaz

1.000 USD'ye outback buldum onu getirebilirsin değil mi, uçakta sorun olmaz :D :D :D
Şaka bir yana, dediğim gibi mothers cmx boyutlarında 1-2 parça ürün işte :) Belki kitap olabilir, belki bizim afacan için küçük bir oyuncak olabilir. Ben linkleri veririm bakarsın, bu olur bu olmaz bunlar hiç olmaz dersin bende ona göre listeyi revize ederim :)
Şimdiden çok sağolasın :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Zaman farkını da göz önüne alırsak cmx daha iyi gibi. Bakalım Türkiye şartlarında neler yapacak bu tosunlar :komik:

Cangp2

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
1.000 USD'ye outback buldum onu getirebilirsin değil mi, uçakta sorun olmaz :D :D :D
Şaka bir yana, dediğim gibi mothers cmx boyutlarında 1-2 parça ürün işte :) Belki kitap olabilir, belki bizim afacan için küçük bir oyuncak olabilir. Ben linkleri veririm bakarsın, bu olur bu olmaz bunlar hiç olmaz dersin bende ona göre listeyi revize ederim :)
Şimdiden çok sağolasın :)
Rica ederim ne demek. Tabi outbacki katlayip cebimde getiririm Gelis netlesince sizi bilgilendirecegim.

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Gelis tarihi hic belli degil hocam maalesef... Bir belge bekliyorum o gelene kadar ucak bileti bile alamiyorum 1 ay ile 5ay arasinda gelecek dediler 2 ay oldu ses seda yok.

sen ne istiyorsun belge söyle ben hazırlarım sahte filan ordakiler anlamaz bir iletişime geçelim :))

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
sen ne istiyorsun belge söyle ben hazırlarım sahte filan ordakiler anlamaz bir iletişime geçelim :))
Resmi belgede sahtecilik
Madde 204- (1)
Bir resmi belgeyi sahte olarak düzenleyen, gerçek bir resmi belgeyi başkalarını aldatacak şekilde değiştiren veya sahte resmi belgeyi kullanan kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (2) Görevi gereği düzenlemeye yetkili olduğu resmi bir belgeyi sahte olarak düzenleyen, gerçek bir belgeyi başkalarını aldatacak şekilde değiştiren, gerçeğe aykırı olarak belge düzenleyen veya sahte resmi belgeyi kullanan kamu görevlisi üç yıldan sekiz yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (3) Resmi belgenin, kanun hükmü gereği sahteliği sabit oluncaya kadar geçerli olan belge niteliğinde olması halinde, verilecek ceza yarısı oranında artırılır.

@technologyst kapıya bir bakıver dışarıda kalmasın arkadaşlar :D

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Resmi belgede sahtecilik
Madde 204- (1)
Bir resmi belgeyi sahte olarak düzenleyen, gerçek bir resmi belgeyi başkalarını aldatacak şekilde değiştiren veya sahte resmi belgeyi kullanan kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (2) Görevi gereği düzenlemeye yetkili olduğu resmi bir belgeyi sahte olarak düzenleyen, gerçek bir belgeyi başkalarını aldatacak şekilde değiştiren, gerçeğe aykırı olarak belge düzenleyen veya sahte resmi belgeyi kullanan kamu görevlisi üç yıldan sekiz yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (3) Resmi belgenin, kanun hükmü gereği sahteliği sabit oluncaya kadar geçerli olan belge niteliğinde olması halinde, verilecek ceza yarısı oranında artırılır.

@technologyst kapıya bir bakıver dışarıda kalmasın arkadaşlar :D

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
@Paian başkan burda şazım değilmişki belge orda lazımmış :) bizim kanunlar geçmez zaten amerikayı kandırana madalya verirler :):)
5237 sayılı TCK Md. 8/1 uyarınca yine de kurtuluş yok. Fiil Türkiye’de işlenmiş ve failler Türk :). Bu noktada hem düzenleyen hem kullanan suçlu. Hem de suçluların iadesi anlaşması gereği Can’ı da getirirler buraya. Uçak bileti masrafı olmaz :D.

Bence Türk hukuku uygulanmasını talep etmek daha makul zaten. Mazallah OZ İzleyenler bilir Adebisi gibi adamlar çok var diyolla :).

Neyse konu dağılmasın. @Cangp2 istediği zaman gelsin bagaj boş olursa da CMX getirir.