Murat İle Röportaj 26.01.2019

smtcglr

Usta Detaycı
Üye
Güzel röportaj olmuş.. benim de bir sorum olacak detaya ilk başladığınız da yengenin tepkisi ne oldu :rolleyes:

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
en sevdiğim konu bu severek takip ediyorum @Murat abi zaten sevdiğim ve değer verdiğim bi abim adam gibi adam onu azda olsa böyle ince detaylarla tanıyabilmek beni sevindirdi bölünmüş ürün konusuna gelirsek gerçekten hakkı ödenmez öyle uğraşıyor ki yanında olmayan bunu asla anlayamaz bu uğraşlarından dolayı kendisine teşekkürü borç bilirim @Pro eline sağlık böyle güzel bi iş yapıp bizlere insanları tanıma fırsatı verdiğin için çok teşekkür ederim :)<3

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Beklediğim bir röportajdı ikinizin de eline sağlık. 13. Soru cevabında da dediği gibi kendim de şahit olduğum üzere maşallah tam bir aile babası. Bana çocuk arabasının altında şampuan ve demirtozu sökücü taşımışlığı vardır :komik: . O günden kahve borcum var zaten bilahare telafi ederim artık. Yalnız kaç kere gittim ama depoyu bana da göstermedi.

Son düzenleme:

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Öncelikle vakit ayıran @Murat abiye teşekkürler, aracı olan @Pro adminimize de teşekkürler.

Murat abiye gelince, tanımaktan çok memnun olduğum hoş sohbeti olan. Kesinlikle iyi niyetinden şüphe etmediğim,hatrı gerçekten sayılacak abilerimizden konuya eklemek isterim :)

Özellikle tabanca ve detay hobisi olarak ortak noktamızı yeni keşfetmeme sebep olan bu röportaj, daha sonra da Murat abinin başını ağrıtabileceğim bir ortak alan daha eklemiş bulunmakta :komik:

Tekrar emeğinize sağlık, keyifli forumlar :mutlu:

Murat

Profesyonel Detaycı
Admin
Beklediğim bir röportajdı ikinizin de eline sağlık. 13. Soru cevabında da dediği gibi kendim de şahit olduğum üzere maşallah tam bir aile babası. Bana çocuk arabasının altında şampuan ve demirtozu sökücü taşımışlığı vardır :komik: . O günden kahve borcum var zaten bilahare telafi ederim artık. Yalnız kaç kere gittim ama depoyu bana da göstermedi.
Orası gösterilir mi. Bu fotoğraflar 1/3 düşün yani :D

Öncelikle vakit ayıran @Murat abiye teşekkürler, aracı olan @Pro adminimize de teşekkürler.

Murat abiye gelince, tanımaktan çok memnun olduğum hoş sohbeti olan. Kesinlikle iyi niyetinden şüphe etmediğim,hatrı gerçekten sayılacak abilerimizden konuya eklemek isterim :)

Özellikle tabanca ve detay hobisi olarak ortak noktamızı yeni keşfetmeme sebep olan bu röportaj, daha sonra da Murat abinin başını ağrıtabileceğim bir ortak alan daha eklemiş bulunmakta :komik:

Tekrar emeğinize sağlık, keyifli forumlar :mutlu:
Her zaman beklerim kardeşim.

Güzel röportaj olmuş.. benim de bir sorum olacak detaya ilk başladığınız da yengenin tepkisi ne oldu :rolleyes:
İlk başlarda mırın kırın ediyordu ama şu an Ankara gibi bir yerde düzgün yıkamalar 35-40 liradan başladığından ses etmiyor :D

green_spell

Uzman Detaycı
Üye
Güzel röportaj olmuş. Keyifle okudum. Forum olarak bize ürün tedariği konusunda çok yardımcı olmuştur @Murat :)
Bu vesile ile teşekkür etmiş olalım...

Cangp2

Uzman Detaycı
Üye
Elinize saglik yine cok keyifli olmus. Her ne kadar ben foruma katildigimdan beri bir alisverisimiz olmasada hep forumdaslara ‘Bana mesajla ulas, yardimci olmaya calisayim.’ cumlesiyle aklimda olan kisidir. Adminimize’de cok tesekkur ederim. Okumasi cok kefiyli bir konu basligi

Sent from my iPhone using Tapatalk

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Çok keyifli bir röportaj olmuş. Büyük keyif ile okudum. Sayende bir çok ürünle buluştum , denedim. Forumdaki bir çok üye gibi. Ankara'ya geldiğimde ağırladın, evine misafir ettin. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Bir tek depoya giremedim o başka:D Gerçek bir dostsun. Allah dostluğumuzu daim etsin. Bir geldiğimde de poligona götürürsün beni artık.
Yat turunu yaza yaparız inşallah ;)

ccibb

Profesyonel Detaycı
Üye
Güzel röportaj olmuş,keyifle okudum
Yalnız ben kaçırdım galiba deponun adresi nerede yazıyordu? :dusun:
:komik::kop::komik::kop:

Detail Engineer

Tecrübeli Detaycı
Üye
Çok güzel bir röportaj keyifle okudum.Bir bu kadar daha olsaydı yine sıkılmadan okurdum. Bölünmüş ürün deyince aklıma ilk Murat abi geliyor henüz çok alışveriş yapmasakta. Deposunun 1/3'ü bile beni temin etti valla. :) Ne ararsam Murat abide bulacağıma inandım :D

akhisar

Usta Detaycı
Üye
@Pro @Murat güzel bir röpörtaj olmuş murat bölünmüş ürünleri vede özellikle dr besleys ürünlerinin forumumuzla buluşmasında çok emegi var benim ürün alışverişim olmuştur ürün getirdikçede herzaman olacaktır kendisi bu konuda çok samimi yardımcı olmaya çalışır bazı şeylerin degeri para ile ölçülmez seni tanımakta bunlardan biri ;)

muratyz

Tecrübeli Detaycı
Üye
Keyifle okudum,güzel bi röportaj olmuş yine.

Murat abi forumca herkesin sevgi ve saygısını kazanmış bi insan.Yalnız insanları izleyip analiz etmek çok farklı bi olay olsa gerek ilgimi çekti :)

Bölünmüş ürünlerin daim olsun Murat abi :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi