Nasiol Nano Kaplamaları ile Tanışın

Nasiol

Çaylak Detaycı
Üye
%100 Türk Sermayesi olan bir nano kaplama markası ile tanışmaya hazır mısınız?

Bizler 2008'den bugüne 127 ülkeye ihracat yapan ve 30'dan fazla ülkede distribütörü olan dünyada hidrofobi alanındaki 13 üreticiden, yine dünyada süperhidrofobi alanındaki 5 üreticiden biriyiz.

Artekya Teknoloji olarak Nasiol markası adı altında Tübitak Serbest Bölge'de Ar-Ge ve üretim faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Perakende ürün satışlarımız 4 ana grup üzerinde toplanıyor: Araç, Ev, Marin ve Kişisel Eşya Korumaları olarak ürün gamımızı web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Endüstriyel satışlarımız için 8 ana gruptan oluşan ve anti-grafiti uygulamalarından anti-korozyon uygulamalarına uzanan geniş yelpazemiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özel marka çalışma koşullarımız için sales@artekya.com üzerinden bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Yerli bir global marka olmanın gururunu yaşamamıza katkı sağlayan tüm insanlarımıza ve platform daveti sebebiyle Umur Bey'e teşekkür ederiz.

Orijinali bizim gibi seven ve koruyan herkese Merhaba!

Nasiol
Love & Protect The Original

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Forumumuza hoşgeldiniz. Markanızı hep incelerim ancak yerli olsa bile fiyatların ithal markalarla yarışması nefeniyle pek deneme yapmadım.

Nasiol

Çaylak Detaycı
Üye
Forumumuza hoşgeldiniz. Markanızı hep incelerim ancak yerli olsa bile fiyatların ithal markalarla yarışması nefeniyle pek deneme yapmadım.
Hoşbulduk. Değerli katkınız için teşekkür ederiz. İletişim bilgilerinizi iletirseniz, sizinle bu konuyu görüşmek isteriz.

umrdmr

Tecrübeli Detaycı
Moderator
İl
Ankara
Merhabalar.

Yerli üretim olması insanı ister istemez heyecanlandırıyor, haliyle dün mail atmak istedim, keşke foruma gelseler ürünleri deneyip gelişimine yardımcı olabilsek diye. Öncelikle kırmayıp geldiğiniz için teşekkür ederim. Kesinlikle, Türkiye'de araç bakım konusunda en aktif ve kabiliyetli insanlar bu forumda, buna emin olabilirsiniz. Yurtdışında beğenilen bir ürünün, burdaki bazı üstatlar tarafından test edilip gerekli gerekçeleri de açıklanarak beğenmenilmediğine çokça şahit olduk.

Forumlar, ürettiğiniz ürünlerin son kullanıcılar tarafından karşılığını görmek adına halen en aktif platformlar. Burdaki yapıcı eleştirileri ve beğenileri dikkate alarak ürünlerinizi pazarda çok daha iyi yerlere getirmeniz mümkün. Türkiye'de detay ürünleri alımı ve kullanımı konusunda bir bilinç yavaş yavaş oluşmaya başladı. Uygulama merkezleri arttı, bizim gibi araçlarını artık yıkamacılarda fırça ve kostik ile yıkatmayıp, her hafta kendisi-tıpkı hanımlarının evlerini haftada bir düzenli temizlemeleri gibi-yıkayıp bakımını yapanların sayısı da her geçen gün artıyor.

Kendi adıma şunu söyleyebilirm, yakın zamanda denemek için nano seat protect ürününü almayı planlıyorum. Yorumlarımı buraya yazarım mutlaka.

Markaya da sormak istediğim bir iki soru var, onları sorarak başlayayım.

1. Bazı detay ürünleri satan online satış sitelerinde bulunan Nasiol ürünler kendi sitenizde yer almıyor, bu ürünler zaman içerisinde üretimden mi kalktı yoksa başka bir sebebi mi var ?
  2. Neden şampuan üretmiyorsunuz ? :) Son kurlardan sonra araç şampuan fiyatları aldı yürüdü, uygun fiyat başarılı bir oto şampuanı şu an çok iyi olurdu.
Saygılar.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Hoş geldiniz. Gyeon Wetcoat, Nanolex Washcoat, Koch Chemie Protector Wax vb. hızlı koruma ürününüz var mı?

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Aramıza hoşgeldiniz, üyelerin sorularını özelden veya birebir iletisime geçip cevaplamak yerine cevapları genele hitap edecek şekilde konu üzerinden paylasabilirseniz daha verimli olacaktır. Aksi halde aynı soruya defalarca maruz kalıp cevaplamak sizi de yoracaktir.:)

can26

Profesyonel Detaycı
Üye
Hoş geldiniz, eğer gerçekten bir kere aramızda görünüp daha sonrasında ilgi duymayacaksanız forumumuza üzülürüz. Fakat talepler karşısında bizler için yardımcı olmak için buradaysanız gerçekten mutlu oluruz.

Şirket olarak hangi ürün grupları üzerinde yoğunlaşıyorsunuz?

Hatta imkan olsa da bir kaç ortak şehirde ürün tanıtım günleriniz gibi etkinlikler olsa gibi tanımadığımız grupları tanıma imkanı bulsak :)

TalhaCelik

Amatör Detaycı
Üye
İl
İst
Hosgeldiniz foruma
Yerli firma olarak foruma katiliminiz bizi cok sevindirdi. Yerli mali her zaman onceligim olmustur. Tekrardan hosgeldiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sleep_r

Çaylak Detaycı
Üye
Hoşgeldiniz, biz zaten sizi tanıyorduk, Sizden kaynaklanmayan kötü forum deneyimlerinden dolayı sosyal paylaşım alanlarına bir küskünlüğünüz oldu diye hatırlıyorum. Buranın esas kurulma amacı ise belli bir markayı negatif veya pozitif açıdan kayırmadan tarafsız bilgi paylaşabilmek. Aklımızdaki cevaplayamadığımız soruları direkt üreticiden duymak eminim birçok konuya açıklık getirecektir. Mesela çokça tartışılan nano bazlı ürünlerdeki sertlik skalası ve bunun standartizasyonu.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Aramıza hoşgeldiniz.

Hayatımda 3 defa zr53 nano korumanızı kullandım.

Hata affetmeyen bir ürün olmasına rağmen hepsinde de memnun kaldım.

Yerli firma olduğunuz için de her zaman tercihim sizlerden yana oldu.

Umarım forumumuzda her şeyi objektif olarak değerlendirip seviyeli olarak doğruyu yanlışı bulabiliriz.

Şundan dolayı bunları söylüyorum. Malum bazı platformlarda nano veya seramik korumaları çizilmez, yanmaz, yapışmaz bir ürün gibi tanıttılar. Doğal olarak insanlarda da kötü bir algı oluştu çünkü, boyalar çizildi veya koruma süresi vaat edileni tutturamadı.. Ürünü kayrılan ve taraflı yorum yapılan markalar satıldı, uygulandı diğerleri ise gün yüzüne çıkamadı. Çünkü onların kayırdığı ürünler ya yanlış uyguladı ya da son kullanıcı tarafından becerilemedi!!

Halbuki nano da olsa seramik de olsa fırça tüneline girersen o araç çizilir öyle değil mi?

Ya da üzerine dolu yağdığında kaporta üzerinde göçük olması engellemez değil mi?

Aramıza gelmenize tekrar çok sevindim. Umarım aktif ve paylaşımcı bir üyelik olur :)

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir
Hoş geldiniz. aramıza katılmanıza çok sevindik. :)

burada aktif oldugunuz sürece çift yönlü bilgi paylaşımlarının karşılıklı fayda saglayacagı aşıkar.:)

akhisar

Usta Detaycı
Üye
İl
kocaeli
hoşgeldiniz sizi detailforum den tanıyorum inşallah ordaki forum iletişim sorunlarını yaşamadan objektif yorum degerlendirmelerin hakim oldugu forumuzda sizinde katkılarınız ile daha iyi yerlere gelir

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nasiol

Çaylak Detaycı
Üye
Merhabalar.

Yerli üretim olması insanı ister istemez heyecanlandırıyor, haliyle dün mail atmak istedim, keşke foruma gelseler ürünleri deneyip gelişimine yardımcı olabilsek diye. Öncelikle kırmayıp geldiğiniz için teşekkür ederim. Kesinlikle, Türkiye'de araç bakım konusunda en aktif ve kabiliyetli insanlar bu forumda, buna emin olabilirsiniz. Yurtdışında beğenilen bir ürünün, burdaki bazı üstatlar tarafından test edilip gerekli gerekçeleri de açıklanarak beğenmenilmediğine çokça şahit olduk.

Forumlar, ürettiğiniz ürünlerin son kullanıcılar tarafından karşılığını görmek adına halen en aktif platformlar. Burdaki yapıcı eleştirileri ve beğenileri dikkate alarak ürünlerinizi pazarda çok daha iyi yerlere getirmeniz mümkün. Türkiye'de detay ürünleri alımı ve kullanımı konusunda bir bilinç yavaş yavaş oluşmaya başladı. Uygulama merkezleri arttı, bizim gibi araçlarını artık yıkamacılarda fırça ve kostik ile yıkatmayıp, her hafta kendisi-tıpkı hanımlarının evlerini haftada bir düzenli temizlemeleri gibi-yıkayıp bakımını yapanların sayısı da her geçen gün artıyor.

Kendi adıma şunu söyleyebilirm, yakın zamanda denemek için nano seat protect ürününü almayı planlıyorum. Yorumlarımı buraya yazarım mutlaka.

Markaya da sormak istediğim bir iki soru var, onları sorarak başlayayım.

1. Bazı detay ürünleri satan online satış sitelerinde bulunan Nasiol ürünler kendi sitenizde yer almıyor, bu ürünler zaman içerisinde üretimden mi kalktı yoksa başka bir sebebi mi var ?
  2. Neden şampuan üretmiyorsunuz ? :) Son kurlardan sonra araç şampuan fiyatları aldı yürüdü, uygun fiyat başarılı bir oto şampuanı şu an çok iyi olurdu.
Saygılar.

Öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz, Bu foruma gelmemize destek olduğunuz için ayrıca teşekkürler.

Sorularınıza gelecek olursak ;

1. Bazı ürünlerimiz güncel olarak 2018 yılı başında, ürün yelpazemizden çıkartıldı. Detaylı ürün bilgilerimize dilerseniz ; www.ekspermarket.com ' dan ulaşabilirsiniz.
2. Üstte verdiğim linkte şampuan yazarak, ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir, sorularınız olduka lütfen çekinmeden paylaşın.

Saygılar.

Nasiol

Çaylak Detaycı
Üye
Hoş geldiniz. Gyeon Wetcoat, Nanolex Washcoat, Koch Chemie Protector Wax vb. hızlı koruma ürününüz var mı?
Merhaba, kendi özel üretimiz olan hızlı nano boya koruma ürünümüz mevcuttur. NASIOL - Metalcoat F2 adında. Tamamen nanoteknoloji vasıtasıyla üretilen bir ürün olmakla birlikte üstün performansından memnun kalabileceğinizi düşünüyoruz.

Nasiol

Çaylak Detaycı
Üye
Aramıza hoşgeldiniz, üyelerin sorularını özelden veya birebir iletisime geçip cevaplamak yerine cevapları genele hitap edecek şekilde konu üzerinden paylasabilirseniz daha verimli olacaktır. Aksi halde aynı soruya defalarca maruz kalıp cevaplamak sizi de yoracaktir.:)

Öneriniz için teşekkürler, deneyeceğiz :)

Nasiol

Çaylak Detaycı
Üye
Hoş geldiniz, eğer gerçekten bir kere aramızda görünüp daha sonrasında ilgi duymayacaksanız forumumuza üzülürüz. Fakat talepler karşısında bizler için yardımcı olmak için buradaysanız gerçekten mutlu oluruz.

Şirket olarak hangi ürün grupları üzerinde yoğunlaşıyorsunuz?

Hatta imkan olsa da bir kaç ortak şehirde ürün tanıtım günleriniz gibi etkinlikler olsa gibi tanımadığımız grupları tanıma imkanı bulsak :)
Hoşbulduk, elimizden geldiği kadar size destek olmak için buradayız. Şirket olarak tamamen yüzey koruma ürünleri ( özel üretimlerimiz seramik kaplama, yağmur kaydırıcı, koltuk-döşeme koruma vb.. ) gibi ürünler üzerine yoğunlaşmaktayız.

Organizasyonların dışında, tanıtım ve tanışmak için ne zaman dilerseniz Tübitak - Gebze - Serbest Bölge'ye tüm dostlarımızı bekleriz :)