Nasiol Şampuan

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Praktikerde gezerken gördüm seramik kaplama için yapılmış. Ürün fiyatı 20 tl. Arkadaşlar bir ara alıp inceleyeceğim ama büyük miktarı 5kg / 25kg varmış alıp denemek lazım. Sonuçta seramik için olduğu yazıyor. Detaylar resimde.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
technologyst' Alıntı:
Praktikerde gezerken gördüm seramik kaplama için yapılmış. Ürün fiyatı 20 tl. Arkadaşlar bir ara alıp inceleyeceğim ama büyük miktarı 5kg / 25kg varmış alıp denemek lazım. Sonuçta seramik için olduğu yazıyor. Detaylar resimde.
Nasiol şampuanı ile ilgili internette hatta yabancı sitelerde olumlu yorumlar var. Alıp denemek lazım.

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
@Dragstar abi sen denemiştin sanırım foam lance tıkanıyor mu bir şey demiştin nedir durum. @"Samet valla başka bir işe yarar ürün yok

Moderatör tarafında düzenlendi:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Yolum praktikere düşerse alır denerim mutlaka, teşekkürler bilgilendirme için.

Galapagos

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Ben bu şampuanı detailingworldde görmüştüm.Top 50 şampuan testiydi sanırım ve ünlü markaların arasından bayağı üst sıralardaydı.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
technologyst' Alıntı:
@Dragstar" abi sen denemiştin sanırım foam lance tıkanıyor mu bir şey demiştin nedir durum. @"Samet valla başka bir işe yarar ürün yok

İlk versiyon snow foam şampuanını denemiştim foam da tıkanma gibi sonuçlar olmuştu.

Sent via my iphone 7 using Tapatalk from DENİZLİ

Moderatör tarafında düzenlendi: