Nextzett Cockpit Premium Incelemesi

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Urunu bir suredir kullaniyorum bu nedenle fikirlerimi sizlerle paylasmak istedim. Oncelikle urun hakkinda kisa bilgi vermek gerekirse aracin icindeki cam haric hemen her yuzeyi temizlemek icin rutin temizlikte kullanilabilecek bir urun. Urunun ambalajinda her ne kadar yari mat bir goruntusu oldugu belirtilsede tamamen mat bir goruntu veriyor yani kesinlikle yari mat degil.

Aslinda resimler cok verimli olmayabilir cunku ozellikle yumusak ve sert plastiklerde eger mevcut bir kirlenme pislenme parmak izi vs gibi bir durum yoksa urunu kullandiktan sonra da bir degisiklik olmuyor. Kokusu limoni bir koku bence rahatsiz edici degil ama kullandigim en guzel koku diyemem onemseyenler icin. Iceriginde az miktarda UV korumasi var ayni zamanda antistatik yani toz tutmama ozelligi de var ve bu konuda basarili buluyorum. Ote yandan iceriginde alkol de barindiriyor bu nedenle ozellikle yipranmis asinmis veya cok eski deri kisimlarda ben olsam iki kere dusunurdum ne olur ne olmaz diyerek. Bundan once en cok kullandigim Spritz ile kiyaslayacak olursam ben bu urunu bir tik daha cok begendim. Temizlik gucu Spritz’e gore biraz daha iyi. Finish olaraksa hemen hemen aynilar hatta Cockpit Premium rutin kullanimdan sonra daha mat diyebilirim. Gorsellerde direksiyonun sol yarisi temizlenmis kisim, sag yarisi ise henuz temizlik yapilmayan kisimdir.

Aslinda on konsolunda rutin temizligini yaptim ama dedigim gibi herhangi bir gorunum farki yaratmadigi icin sadece tozu alinmis on konsol resmi koyup kotanizi zorlamak istemedim
Benim izlenimlerim bu sekilde. Yorumlariniz icin simdiden tesekkurler. Iyi forumlar dilerim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Marlon

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Adana
Videolardan vs. görüyorum bu ürünü, gördüğüm en iyi interior cleaner diyebilirim. Inceleme için teşekkürler.

can26

Profesyonel Detaycı
Üye
Özellikle direksiyon üzerinde yaptığı temizlik gerçekten güçlü olduğunu gösteriyor bence :) inceleme için teşekkürler

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Son fotoda soldaki kırmızı araç 458 mi? Gerçi ön panjur farklı ama ön farı biraz benzettim gibi. Camlar biraz kirli kalmış onlara da detay isteriz :).

Edit: Çok alakasız bir araba da çıkabilir şimdi tekrar baktım da.:)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnceleme için teşekkürler ürünün finalini çok beğendim.ürünü yurtdışındanmı temin ettiniz.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
İnceleme için teşekkürler.

Direksiyonda yaptığı iş ciddi güzel görünüyor.

Ben de nereden temin ettiğinizi merak ediyorum :D

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık, ürün oldukça başarılı, keşke burada da olsa, alsak.
Bu markanın perfect shine diye bir ürünü var, oda çok başarılı sanırım. Bu ara çok denk geliyor internette. Elinizde varsa onunda incelesini bekleriz.

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Eline sağlık, ürün oldukça başarılı, keşke burada da olsa, alsak.
Bu markanın perfect shine diye bir ürünü var, oda çok başarılı sanırım. Bu ara çok denk geliyor internette. Elinizde varsa onunda incelesini bekleriz.
Maalesef Perfect Shine elimde yok ama benim de gorup ilgilendigim bir urun o nedenle eger alirsam yakinda denemesini de yaparim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
İnceleme için teşekkürler,finalini bende begendim. :)