Nobran'ın Günlüğü Rutin Temizlik, Ürün Denemeleri, Bakım ve Tadilat Uygulamaları

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Ellerinize sağlık, Sonax iyi iş yapmış.
Forumda konularınız ve ürün denemelerinizi görmek bizi oldukça mutlu edecektir. Devamını dört gözle bekliyoruz. Foruma yapmış olduğunuz katkıdan dolayı ayrıca teşekkürler

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
Muzaffer aramıza hoşgeldin. Sonaxın kalite ürünleriyle yine on numara uygulama çıkmış. Paylaşımların devamını bekliyoruz.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Aramıza hoşgeldin.

Uygulamayı sadece okuyabildim. Benden kaynaklı mı yoksa photobucket de mi bir sorun var bilmiyorum ancak hiç bir fotoğrafı göremiyorum :(

Murat

Uzman Detaycı
Moderator
@Nobran hoşgeldin. Fotoğraflar görünmüyor ne yazık ki. Tekrardan yükleyebilir misin?

Nobran

Çaylak Detaycı
Üye
Üyelik sistemi ile çalışıp da bundan başka işe yarar fotoğraf yükleme sitesi varsa akşama oraya geçeyim bence de bu photobucket artık baydı.

Can

Çaylak Detaycı
Üye
Aynen bende 2-3 yıldır hızlıresim kullanıyorum, başarılı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

umrdmr

Tecrübeli Detaycı
Moderator
Hocam fotoğraflar görünmüyor, photobucket ızdırap.

Ama eminim iyidir, eski paylaşımlarınızdan haberdarım çünkü. :)

Aramıza hoşgeldiniz.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Şimdi gördüm fotoğrafları. Ellerinize sağlık.

Ankara gibi bir yerdesiniz ve şaşmaz gibi bir sanayiniz var. Servise gitmeyerek bir şey kaybetmiyorsunuz bence :)

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
@Nobran  Foruma hoşgeldiniz, Güzel uygulamalarınız ve konu için teşekkürler..

Nobran

Çaylak Detaycı
Üye
Fotoğrafları hizliresim' e yükleyerek ilk mesajın fotoğraflarını güncelledim, akşam eve geldiğimde photobucket' de görünüyordu ama bundan sonra işimi sağlama almak istedim :)

@MuratYARDIM"
Sonax' ı gerçekten çok seviyorum amatöründen profesyoneline kadar her kesime hitap eden ürünleri var ve de her yerde bulunabilmesinin yanında bugüne kadar aracımın da şurası Sonax yüzünden zarar gördü şu kadar masraf açtı diye bir post okumadım. Ha performansından memnun kalmayabiliriz, olabilir tabi ki çünkü memnuniyet göreceli bir kavram ama esas bir üründe ve markada önemli olan aracın zarar görmemesi benim için.

Bazı ortamlarda karşımıza çıktığı gibi 5-10 tane sahte hesapla ne idiği belirsiz ürünlerin ucuza nasıl mucizeler yarattığı ve insanların nasıl kandırıldığına, mağdur edildiklerine (ben dahil) pek çoğumuz şahit olduk. Çok şükür ki o savaşı da kazanıp piyasadan sildik.

@"onurçiko"
Bundan sonra buradayım. Esas mutlu olan benim, ben teşekkür ederim :)

@"Murat"
Hoşbulduk. Fotoğraf işini hallettim :)

@"CNR"
Beyefendi photobucket' de yaşadığım sorunu umarım hizliresim' de yaşamam :D

@"umrdmr"
O problemi çözdüm, hoşbulduk :)

@"_CaN_"
Ankara' da OPAK hariç bütün yetkili servislerle kavga ettim. Neden kavga ettim çünkü gösterişli kadınların daha kapıdan girerken karşıladığı, çay kahve ikramlarıyla akıl çelip bekleme salonundaki 3-5 yıllık dergileri resmen zorla okumaya mahkum etmelerine ben karşıyım. Oturamıyorum o her tarafı yapmacık kokan bekleme salonlarında çünkü atölyede araca nasıl davrandıklarını biliyorum. Ben yeri geldiğinde ceketi çıkarıp gömleğin kolunu katlayarak ustam şu 16-17' yi bir uzatır mısın şu civata gevşek gibi duruyor diyebilmeliyim. Bunu yapabildiğim bir tek OPAK vardı ama onlar da dışarıdan malzeme ve yağ getirme olayını kaldırmışlar. Üstelik verdikleri fiyatın indirimli hali 900 küsürdü. Hadi parasını geçtim de, servislerin kullandığı yağın ister istemez şiddetle planlı eskitme olduğunu düşünüyorum. Ne demek istediğimi tam açıklayamam ancak onun için Ampül Teorisi isimli belgeseli izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

@"Pro
Hoşbulduk, aranızda olmaktan dolayı mutluyum. Ben teşekkür ederim :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Nobran' Alıntı:
onurçiko' Alıntı:
Vallaha açtım izliyorum, severim böyle şeyleri.
Beğeneceğinizden eminim iyi seyirler dilerim :)
Kesinlikle çok faydalı ve ilginç bir belgesel, zaten belli bir yaşta olan insanlar bu durumun kesinlikle farkındadır. Eskiden kullandığımız mallar daha uzın ömürlüydü.
Herkesin izlemesi gereken bir belgesel. Teşekkür ederim @Nobran

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
@Nobran ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum. Opel aracım varken bende aynı sorunları yaşamıştım.

Opel dışarıdan görünüşte iyi ancak arka tarafta çıraklıktan öteye çok da gidemeyen bir firma. Benim aracımın oksijen sensörü arızasını kendim söylememe rağmen tam 3 kez değiştirmemek için farklı bahaneler ile salladılar.

Neyse, gm'in yağını pek beğenmediğim için ben de servise kendi yağımı götürürdüm ancak artık almıyorlar demek ki.

Dediğim gibi Ankara Şaşmaz gibi çok değerli bir sanayiniz var.

Dediğiniz belgeseli de izleyeceğim :)