Satış Nokian wetproof lastik

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Herkese merhabalar

Nokian wetproof 225/45/17 lastikler satılıktır. Sıfır ve sadece 30 km yol yaptım. Lastikler takım olarak satılıktır. 44/2020 üretim tarihli.

Takım fiyatı 1600 tl kargo bana ait.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Lastikler satılmıştır.

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Trendyoldan aldım bodrumlu bir satıcı gönderdi.

Eksen

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Çok geç gördüğüme üzüldüm kısmet değilmiş aslanıma bakıyorum lastik

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Çok geç gördüğüme üzüldüm kısmet değilmiş aslanıma bakıyorum lastik
Çokta üzülmeyin önceki lastikleri michelin pilot sport idi nokian deneyeyim dedim sessizlik haricinde pilot sporta göre hiçbir artısı yok yol konforu ve tutuşta çok çok geride bende lastikleri sattım michelin pilot sport 4 taktım.

Eksen

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Benimde üzerinde pilot sport 4 var lastikler önceki sahibinden kalma 3 yaşında 40bin km de değişim vaktinin geldiğini düşündüğüm için bakıyordum yorumunuzdan sonra gene ps4 alacağım

mirafiori

Uzman Detaycı
Emektar Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Benimde üzerinde pilot sport 4 var lastikler önceki sahibinden kalma 3 yaşında 40bin km de değişim vaktinin geldiğini düşündüğüm için bakıyordum yorumunuzdan sonra gene ps4 alacağım
Km olarak yaşı gelmiş sayılır kontrol ettirin belki bir 5000-10000 km daha gidebilir. Tavsiyem 50000 km yi geçmemeniz yönünde. Kış lastiği alacaksanız Nokian'dan şaşmayın, yazlıkta fena değildir ama kışlık gibi lider değildir. Michelin Ps4 daha iyi seçim bencede :)

informatiker

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Çokta üzülmeyin önceki lastikleri michelin pilot sport idi nokian deneyeyim dedim sessizlik haricinde pilot sporta göre hiçbir artısı yok yol konforu ve tutuşta çok çok geride bende lastikleri sattım michelin pilot sport 4 taktım.

Sessizlik konusunda Michelin Primacyler başarılı değil mi?

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Sessizlik konusunda Michelin Primacyler başarılı değil mi?
Primacy hp serisinin sessizlik konusunda çok kötü olduğunu tecrübe ettim. Primacy 3 kullandım o güzeldi. Şimdi ps3 kullanıyorum. 5 yıllık lastik olmasına rağmen halen başarılı. ps4 lerin daha da iyi olduğunu söylüyorlar. İkisini de aynı araçta aynı ebatta kullanan birinin yorum yapması daha objektif olurdu. Ancak şunu net söyleyebilirim ps serisi tüm özellikleri harmanlıyor. Özellikle yol tutuşu açısından.

Eksen

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Çok lastik baktım goodyear prielli brigtstone ama geri dönüşlere göre gene ps4 alacağım sanırım ama fiyatları çok yüksek en kötü ön takimi değiştireceğim

informatiker

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Primacy hp serisinin sessizlik konusunda çok kötü olduğunu tecrübe ettim. Primacy 3 kullandım o güzeldi. Şimdi ps3 kullanıyorum. 5 yıllık lastik olmasına rağmen halen başarılı. ps4 lerin daha da iyi olduğunu söylüyorlar. İkisini de aynı araçta aynı ebatta kullanan birinin yorum yapması daha objektif olurdu. Ancak şunu net söyleyebilirim ps serisi tüm özellikleri harmanlıyor. Özellikle yol tutuşu açısından.
Evet Primacy 3 sessizlik konusunda başarılı ama PS yol tutuşunda daha başarılı bu yüzden de sessizlikte herhalde Primacyden sonra geliyor.

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Çok lastik baktım goodyear prielli brigtstone ama geri dönüşlere göre gene ps4 alacağım sanırım ama fiyatları çok yüksek en kötü ön takimi değiştireceğim
Yol konforu olarak michelin çok başarılı nokian 32 hava yaptık araç yoldaki döşemedeki pürüzleri olduğu gibi içe verdi trimlerinden ses gelmeye başladı. Michelin aynı şartlarda çok daha konforlu hissettirdi. Pilot sport 4 de yol tutuşta çok iyi Michelin gerçekten o işi çok iyi başarıyor.

Celal

Uzman Detaycı
Üye
Yol konforu olarak michelin çok başarılı nokian 32 hava yaptık araç yoldaki döşemedeki pürüzleri olduğu gibi içe verdi trimlerinden ses gelmeye başladı. Michelin aynı şartlarda çok daha konforlu hissettirdi. Pilot sport 4 de yol tutuşta çok iyi Michelin gerçekten o işi çok iyi başarıyor.

Michelin PS4 ü ben golften sonra Tiguanada taktım gerçekten konforlu lastik, yol sesi de pek yapmıyor,tek kötü yanı 40000 -45000 km de özelliklerini kaybediyor,sertleşiyor,uğultu yapıyor.ömrü okadar diye düşünüyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Celal

Uzman Detaycı
Üye
Cevaplayacak iken alıntı yapmışım kusuruma bakmayın,silemedimde öyle kaldı ama PS4 hakkında gözlemim bu şekilde