Oakley-Under Armour Ürünler

Can

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Balıkesir
1-Oakley Bottle Rocket Polarized Güneş Gözlüğü / 400 tl Bursa Markapark Avmden almıştım.
Toplamda 5-6 defa kullandım. Çizik dahi yoktur. Garanti belgesi mevcuttur arkadaşlar. Markanın kalitesini ilgisi olanlar az çok bilir. Spx fiyatı 600 tl.

2-Under Armour Softshell Jacket / 350 tl
0 ürün, hiç giymedim. M beden. İzmir Optimum Avmden almıştım.

3-Under Armour Sweatshirt / 100 tl
1 defa giydim. M beden

Not: Ürünler Yalovada. Kargo alıcıya aittir ancak tüm ürünleri aynı kişi alırsa kargoyu ben karşılıycam. Her birine yazdım ancak bir daha belirtiyim yurtdışından alınma felan değildir, hepsi orjinal Türkiye’den aldığım ürünler. Kıyafetler M beden ancak L giyenede olur çünkü markanın kalıpları biraz geniş
Tüm Ürünlerin Faturası Mevcuttur

Son düzenleme:

Can

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Balıkesir
Sweat satılmıştır. Diğer ürünler güncel. Ürünler İstanbuldadır
1-Oakley Bottle Rocket Polarized Güneş Gözlüğü / 400 tl Bursa Markapark Avmden almıştım.
Toplamda 5-6 defa kullandım. Çizik dahi yoktur. Garanti belgesi mevcuttur arkadaşlar. Markanın kalitesini ilgisi olanlar az çok bilir. Spx fiyatı 600 tl.

Not: Ürünler İstanbulda. Kargo alıcıya aittir ancak tüm ürünleri aynı kişi alırsa kargoyu ben karşılıycam. Her birine yazdım ancak bir daha belirtiyim yurtdışından alınma felan değildir, hepsi orjinal Türkiye’den aldığım ürünler. Kıyafetler M beden ancak L giyenede olur çünkü markanın kalıpları biraz geniş

Can

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Balıkesir
Güncell

Not: Ürünler İstanbulda. Kargo alıcıya aittir ancak tüm ürünleri aynı kişi alırsa kargoyu ben karşılıycam. Her birine yazdım ancak bir daha belirtiyim yurtdışından alınma felan değildir, hepsi orjinal Türkiye’den aldığım ürünler. Kıyafetler M beden ancak L giyenede olur çünkü markanın kalıpları biraz geniş