Ön Yıkama ve Çift Kova Şampuan Seçimi

toprakyalin

Acemi Detaycı
Üye
Merhaba arkadaşlar, tac system moonligt sealant kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. Hem uygulaması pratik, hem araç başı maliyeti düşük, parlak ve hidrofobi muazzam.

Yıkama makinam karcher k5 ve mmj foam lance kullanıyorum. Şuana kadar ön yıkama için Valet Pro Advanced Natural Snow Foam ve çift kova içinde Valet Pro Concentrated kullandım çok memnun kaldım. İki yıkama ürünümde bitmek üzere olduğu için yine pH dengeli ürünler bakıyorum. Sıralama ön görüm aşağıdaki gibidir. Fakat siz değerli bu işe gönül vermiş arkadaşlarımızın engin tecrübelerinden yararlanıp aşağıda en iyi alacağım ürünü nokta atışı belirlemek istiyorum.

Ön Yıkama Şampuanı
1.
Valet Pro Advanced Natural Snow Foam
2. Flowey EV13

Çift Kova Şampuanı
1.
Zymöl Autowash (Bu ürünü almak istiyorum internete bulamadım. Forumda satan arkadaşımız kim?)
2. Valet Pro Concentrated
3. Adam's Polishes Car Shampoo
4. Nanolex Pure Shampoo
5. Auto Brite Direct Velvet
6. Flowey EV12

Trafik Film Sökümü Öncesi Şampuanı
1.
Valet Pro Snow Foam Combo 2
2. Flowey B33

Not: Forumda bu ürünleri uygun fiyata alabileceğim arkadaşlarımız var ise özel mesaj ile sakıncası yoksa bildirirseniz memnum olurum.

Selcuk45

Amatör Detaycı
Üye
İl
Balıkesir
Ön yıkama için Foamula 1 de olabilir zymöl autobrite ve adams satan varsa bende alabilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

toprakyalin

Acemi Detaycı
Üye
Foamula 1 bilerek yazmadım. Yurtdışındaki forumları ve videoları incelediğimde ANSF bir tık daha iyi.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Merhaba. Hızlı soru cevap başlığından da sormuşsunuz. Cevap verdim ancak soru biraz araya kaynamış. Buradan da yardımcı olayım.
Hali hazırda kullandığınız ürünler güzel ürünler. Özellikle concentrated ile ben de çok iyi anlaşıyorum :).
Zymöl tabii ki tavsiye ederim. Çok güzel bir şampuandır. Gerek köpürmesi gerek kokusu efsane. Ancak bulmak sorun biraz. Fiyatları da kara borsa. Açıkçası eğer bulamazsanız concentrated ile devam edebilirsiniz.
Ön yıkama şampuanı olarak b33 ve ev13 ikilisini tavsiye ederim. Ben çok memnunum ikisinden de. Yazın ev13 kışın ya da araç çok kirli olduğunda b33 kullanıyorum.