Ortak Alım Mothers Jant&Davlumbaz Fırçası(Tamamlandı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

es026

Usta Detaycı
Üye
İl
Eskişehir
Ben 45 lira kargo ücretini duyunca üzerinde yazan gönderici numarasını aradım, oradaki arkadaş abi teslim alma biz görüşelim dedi ama firmadan geri dönüş olmadı hiç. Pazartesi gidip ücretini ödeyip kargo firmasından teslim almayı düşünüyorum inşallah geri gönderilmez. Kargo hareketlerinde alıcı kabul etmedi olarak görünüyor. @Shirb13 hocama teşekkür ediyorum uğraşları için.

Emre9110

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Ben 45 lira kargo ücretini duyunca üzerinde yazan gönderici numarasını aradım, oradaki arkadaş abi teslim alma biz görüşelim dedi ama firmadan geri dönüş olmadı hiç. Pazartesi gidip ücretini ödeyip kargo firmasından teslim almayı düşünüyorum inşallah geri gönderilmez. Kargo hareketlerinde alıcı kabul etmedi olarak görünüyor. @Shirb13 hocama teşekkür ediyorum uğraşları için.
Bende şubeye gönderdim önce kabul etmedim. Önce ibrahim ile görüşüp sonra adamı aradım görüşelim kargoyla dediler. Kargoyla dediğine göre görüştü ama bir şey yapmıyorlarmış. Ben teslim almaya şubeye gidince İbrahimlere indirimli giden kargo numarasını ve fiyatını gösterdim aynı satıcı gönderdi yanlış girilmiş bu düzeltin öyle alayım dedim. Normalde bize ketenci soy isimli biri göndermişken İbrahimlere farklı göndericiden gelmiş. Benim şube gönderici şubeyi aradı. Gönderici şube de gönderen olarak gözüken ketenci soy ismindeki arkadaşı aradı. Samsun mothers'ın yan dükkanıymış. Adamı aradıklarında benim alakam yok sadece sen gönder dediler diğer gönderen ile alakam yok demiş. Böyle diyince mecburen ödemek zorunda kaldım. Halbuki evet indirimli gitmesi gerekiyordu aynı arkadaş göndericileri deseler çözülecekti konu. Neyse her şey de vardır bir hayır. Bu da ders oldu kargo ücretini öğrenmeden gönderi çıkarttırmayız artık :)

İşin aksiliği aplikatörüm indirimli gelsin diye gönderici arkadaşa farklı bir firma ismi söylemiştim gönderici olarak o firma görünsün indirimli olur diye. O da yanlış anlamış sanırım Malatya'ya benim söylediğim şirketin kendi adresine gitmiş sanırım kargo :mutlu: Bu ara kargolardan şansım yok :D

Shirb13

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Arkadaşlar bugün ödeme yapmak için satıcıyı aradığımda biraz daha fırça çıktığını söyledi. Özelden yazan arkadaşlara da haber verdim.

Güncel liste şu şekilkde;

@eryayli 1 uzun
@Detail 35 2 kısa
@Umut Aksoy 1 kısa
@Vasilus 1 kısa
@omrslhmms 1 kısa
@Hakankılıç 1 kısa
@shovery 1 kısa
@Nakamura 1 kısa
@ccibb 1 uzun
@Mugzy 1 uzun
@hasanaco 1 uzun

Şu an 4 kısa boşta

@ozkameh @tgykya @mrtsvml ?

uzun 70 tl kısa 50 tl + 15 tl kargo, aynı şehirdekiler ile ortak kargo yapıp kargoyu daha düşüğe denk getirebilirsiniz.

Son düzenleme:

hasanaco

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İzmir
Arkadaşlar bugün ödeme yapmak için satıcıyı aradığımda biraz daha fırça çıktığını söyledi. Özelden yazan arkadaşlara da haber verdim.

@eryayli 1 uzun
@Detail 35 2 kısa
@Umut Aksoy 1 kısa
@Vasilus 1 kısa
@omrslhmms 1 kısa
@Hakankılıç 1 kısa
@shovery 1 kısa
@Nakamura 1 kısa
@ccibb 1 uzun
@Mugzy 1 uzun

Şu an 1 uzun 4 kısa boşta

uzun 70 tl kısa 50 tl + 15 tl kargo, aynı şehirdekiler ile ortak kargo yapıp kargoyu daha düşüğe denk getirebilirsiniz.
1 adet uzun alabilirim.

RMX1921 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umut Aksoy

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul

@eryayli 1 uzun
@Detail 35 2 kısa
@Umut Aksoy 1 kısa
@Vasilus 1 kısa
@omrslhmms 1 kısa
@Hakankılıç 1 kısa
@shovery 1 kısa
@Nakamura 1 kısa
@ccibb 1 uzun
@Mugzy 1 uzun

Şu an 1 uzun 4 kısa boşta

Merhaba 1 Uzunu alayim o zaman

ozkameh

Çaylak Detaycı
Üye

@eryayli 1 uzun
@Detail 35 2 kısa
@Umut Aksoy 1 kısa
@Vasilus 1 kısa
@omrslhmms 1 kısa
@Hakankılıç 1 kısa
@shovery 1 kısa
@Nakamura 1 kısa
@ccibb 1 uzun
@Mugzy 1 uzun
@hasanaco 1 uzun

Şu an 4 kısa boşta

Hocam ben uzun için talibim bostaysa hemen hesaba EFT yapabilirim

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atasev

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara

sedatdurna

Çaylak Detaycı
Üye
@Shirb13 İbrahim hocam kısanın birini alabilirim, ekstra olarak uzun fırça olursa uzun fırça için de talebim devam ediyor bilginize.

müsaitbiyerde

Çaylak Detaycı
Üye
Hocam maalesef kısa var, uzunlara çok talep var hemen sıra doldu.

@kizmazfatih @Saint_33 @Atasev @sedatdurna @sefakcl @Uydu 1 @serden @Mehmet55 @müsaitbiyerde @carking58 @onurçiko abi

arkadaşlar isterseniz boşta 3 adet kısa var, yarın yada perşembe arkadaşım gidince elden teslim alacak fırçaları. O zamana kadar talep varsa bildirebilirsiniz. Sonra söylenmedi falan demeyin :)
Teşekkürler. Ben de uzun istiyordum. Kısmet değilmiş.

Shirb13

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Arkadaşlar fırçalar teslim alındı, kısalarda problem yok ama uzunun bir tanesi deforme olmuş gibi etrafı, adama sordum kullandınız mı bunu diye yok ama depoda fare falan musallat olmuş olabilir dedi, bende zor bulunduğu için ses etmedim. Şimdiden uzun fırça talep eden arkadaşları bilgilendirmiş olayım, random bir şekilde kura çekip göndereceğim. Farklı bir talebi olan varsa iletebilir.

Bu mesajdan sonra ben bu fırça için herhangi bir ekleme yapmayacağımı kendi nezdimde konuyu kapattığımı son kez vurgulamak isterim.

@eryayli 1 uzun
@Detail 35 2 kısa
@Umut Aksoy 1 kısa
@Vasilus 1 kısa
@omrslhmms 1 kısa
@Hakankılıç 1 kısa
@shovery 1 kısa
@Nakamura 1 kısa
@ccibb 1 uzun
@Mugzy 1 uzun
@sedatdurna 1 kısa

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Arkadaşlar fırçalar teslim alındı, kısalarda problem yok ama uzunun bir tanesi deforme olmuş gibi etrafı, adama sordum kullandınız mı bunu diye yok ama depoda fare falan musallat olmuş olabilir dedi, bende zor bulunduğu için ses etmedim. Şimdiden uzun fırça talep eden arkadaşları bilgilendirmiş olayım, random bir şekilde kura çekip göndereceğim. Farklı bir talebi olan varsa iletebilir.

Bu mesajdan sonra ben bu fırça için herhangi bir ekleme yapmayacağımı kendi nezdimde konuyu kapattığımı son kez vurgulamak isterim.

@eryayli 1 uzun
@Detail 35 2 kısa
@Umut Aksoy 1 kısa
@Vasilus 1 kısa
@omrslhmms 1 kısa
@Hakankılıç 1 kısa
@shovery 1 kısa
@Nakamura 1 kısa
@ccibb 1 uzun
@Mugzy 1 uzun
@sedatdurna 1 kısa

İbrahim uğraşına sağlık, bagajdan anladığım kadarıyla bu senin araba değil doğru muyum? Sizin fabrikanın şoförüne aldıracaktın fırçaları, fırçalar sana ulaştı mı? Ulaştıysa bu ayıplı fırçanın fırça kısmının da bir fotoğrafını atabilir misin? Arkası o kadar da önemli değil, önemli olan fırça kısmı.

Uzun sipariş etmiş olsam direk bana gönder derdim ama ben kısa almıştım, fırçaları kendimiz teslim alsak bunu adamın kafasında kırardık da sanırım aracılı alışveriş yapılınca (yani almaya başkası gidince) bizim kadar titizlenilmemiş. Sağlık olsun canın sağolsun, özelden de yazmıştım zaten kısalarda ayıbı olan var ise direk bana ayırabilirsin hiç sorun değil. 1 lira kar etmeden koşturdun ettin, bence artık bulaşma bu işlere :D

Tekrar teşekkürler, hakkını helal et.

Shirb13

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
@Shirb13 hacım hiç problem değil neticede işine yapacak davlumbazda. Ama satıcı ben olsam utanırdım 70tl istemeye. Uğraşına emeğine sağlık bizler için koşturdun.
Ardacım teşekkür ederim, bir işe başladık sonunu getirelim istedim :)

İbrahim uğraşına sağlık, bagajdan anladığım kadarıyla bu senin araba değil doğru muyum? Sizin fabrikanın şoförüne aldıracaktın fırçaları, fırçalar sana ulaştı mı? Ulaştıysa bu ayıplı fırçanın fırça kısmının da bir fotoğrafını atabilir misin? Arkası o kadar da önemli değil, önemli olan fırça kısmı.

Uzun sipariş etmiş olsam direk bana gönder derdim ama ben kısa almıştım, fırçaları kendimiz teslim alsak bunu adamın kafasında kırardık da sanırım aracılı alışveriş yapılınca (yani almaya başkası gidince) bizim kadar titizlenilmemiş. Sağlık olsun canın sağolsun, özelden de yazmıştım zaten kısalarda ayıbı olan var ise direk bana ayırabilirsin hiç sorun değil. 1 lira kar etmeden koşturdun ettin, bence artık bulaşma bu işlere :D

Tekrar teşekkürler, hakkını helal et.
Abi helal olsun ne demek, evet anladığın üzere ben bir tanıdığıma aldırdım fırçaları bu tarafa gelirken getirecek. Fırçalar henüz bana ulaşmadı maalesef. Sağ olsun alan arkadaş beni aradı sordu ve kontrol etti fırçaları alırken, o konu da hakkını teslim edelim onunda. Ben de direk satıcı ile görüştüm ama bir yandan da bulamıyoruz diye şikayet ederek kabul ettim. Adamın söylediğine göre ürünler kesinlikle sıfır. Birisinin başı fare tarafından kemirilmiş gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...