Paian ile Röportaj 18.01.2019

Cangp2

Uzman Detaycı
Üye
Elinize saglik yine cok keyif aldim okurken. Ozellikle kaza konusunda cok benzer bir olay yasamistim o gune goturdu beni okurken. Benim olaydaki tepki de arkadan vuran aracin sahibi iki alman carpisti hahahah hohoho tarzindaydi. Tabi o zaman cok sinirlenmistim arabayi alali da tam 8 gun olmustu. Samimi cevaplar icin tesekkurler gercekten cok keyifli bir roportaj olmus

Sent from my iPhone using Tapatalk

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Meslektaş adayınız olarak sizi yakından tanıdığıma memnun oldum :) detaylı cevaplarınız, samimi sohbetiniz için teşekkür ederiz :)

Teşekkürler adminim @Pro, bu konular keyirli oluyor :)

green_spell

Uzman Detaycı
Üye
Enfes bir söyleşi olmuş, @Paian sorulara çok samimi ve detaylı cevap vermiş.
Şunu da söylemeliyim, yakın çevresinin de belirttiği gibi çok yardımsever bir üyemiz. Detailing e ilk başladığım dönemlerde, farklı bir forumda, bıkmadan usanmadan özel mesajlarıma defalarca cevap vermiştir. Forumda yaptığı yorumları her zaman dikkate alır, ayrı bir önemle okurum.
Emeği geçen herkese teşekkürler...

Son düzenleme:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
Güzel röportaj içten cevaplar keyifle okudum. Kültürlü okumuş adamın halide başka oluyor.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Paian benim gözümde, eşine az rastlanır bir kişiliğe sahip, ete kemiğe bürünmüş bir insan. Güzel bir röportaj olmuş. Teşekkür ederim.

nuriksari

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
Keyifli olmuş oldukça. Fikir en başından beri güzeldi zaten biraz daha aktif sohbet/röpörtajlar bekliyoruz. Elleirnize sağlık. @Paian a selamlar o zaman ne de olsa avukat belli mi olur lazım olur bakarsın. :) Bir de röpörtajlarda üyelerin gerçek isimlerini de bir duysak mı? Ya da geçiyor bir yerlerde de ben mi göremedim

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Elinize saglik yine cok keyif aldim okurken. Ozellikle kaza konusunda cok benzer bir olay yasamistim o gune goturdu beni okurken. Benim olaydaki tepki de arkadan vuran aracin sahibi iki alman carpisti hahahah hohoho tarzindaydi. Tabi o zaman cok sinirlenmistim arabayi alali da tam 8 gun olmustu. Samimi cevaplar icin tesekkurler gercekten cok keyifli bir roportaj olmus

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sokakta numunelik insan çok hakikaten. Bazen Truman Show hesabı birisi çıkıp herşey şakaydı diyecek diye bekliyorum ama artarak gidiyor gariplikler :)
Meslektaş adayınız olarak sizi yakından tanıdığıma memnun oldum :) detaylı cevaplarınız, samimi sohbetiniz için teşekkür ederiz :)

Teşekkürler adminim @Pro, bu konular keyirli oluyor :)
Ben de diyorum kanım ayrı kaynıyor :) Mesleğin böyle dinamik ve pozitif insanlara ihtiyacı var. Yemin töreninde cübbeyi forum adına ben giydireyim olmazsa :).
Güzel bir söyleşi olmuş, memnun olduk :alkis: , aşağıdaki cümle iş hayatı stratejim resmen :komik:
Hayat bir satranç :).
Ekli dosyayı görüntüle 4724
Yorum yazmıyorum, resim aldığım keyfi anlatıyor olmalı.
Fincandan gördüğüm kadarıyla yeni ürünler kapıda :).
Enfes bir söyleşi olmuş, @Paian sorulara çok samimi ve detaylı cevap vermiş.
Şunu da söylemeliyim, yakın çevresinin de belirttiği gibi çok yardımsever bir üyemiz. Detailing e ilk başladığım dönemlerde, farklı bir forumda, bıkmadan usanmadan özel mesajlarıma defalarca cevap vermiştir. Forumda yaptığı yorumları her zaman dikkate alır, ayrı bir önemle okurum.
Emeği geçen herkese teşekkürler...
Eyvallah dostum teşekkür ettim. Her zaman bir mesaj uzaktayım :).
Güzel röportaj içten cevaplar keyifle okudum. Kültürlü okumuş adamın halide başka oluyor.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ
Abi utandırıyorsun :utandim:
Paian benim gözümde, eşine az rastlanır bir kişiliğe sahip, ete kemiğe bürünmüş bir insan. Güzel bir röportaj olmuş. Teşekkür ederim.
İltifat olarak aldım :).
keyifle okudum bu röportaj isim verilmeden sunulsaydı @Paian olduğunu tahmin ederdim :)
Şu bizim işle ilgili bir kaç güne danışıcam üstad sana :)
Güzel bir röportaj olmuş cevaplar muhteşem :)
Teşekkür ederim sayın hocam :). Allah ufaklığa sağlık ve güzel baht nasip etsin bu arada.
Çok keyif ile okudum. Hasta hasta ilaç gibi geldi bu röportaj :)
Üstad özlettin kendimi valla. Çok geçmiş olsun.
Keyifli olmuş oldukça. Fikir en başından beri güzeldi zaten biraz daha aktif sohbet/röpörtajlar bekliyoruz. Elleirnize sağlık. @Paian a selamlar o zaman ne de olsa avukat belli mi olur lazım olur bakarsın. :) Bir de röpörtajlarda üyelerin gerçek isimlerini de bir duysak mı? Ya da geçiyor bir yerlerde de ben mi göremedim
Selamlar ve sevgiler benden de. Stokları serelim başlığı bu seviyede devam ederse yakında danışmanlık vermek lazım gelir gibi duruyor :).

@Pro ‘ya ayrıca teşekkür ederim. Arka planda büyük iş yapıyor. :alkis:

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Ben de diyorum kanım ayrı kaynıyor :) Mesleğin böyle dinamik ve pozitif insanlara ihtiyacı var. Yemin töreninde cübbeyi forum adına ben giydireyim olmazsa :).
Kısmet olursa cübbeyi giyebilmek onur duyarım efenim, memnuniyetle :komik:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Sokakta numunelik insan çok hakikaten. Bazen Truman Show hesabı birisi çıkıp herşey şakaydı diyecek diye bekliyorum ama artarak gidiyor gariplikler :)

Hayat bir satranç :).

Fincandan gördüğüm kadarıyla yeni ürünler kapıda :).

Eyvallah dostum teşekkür ettim. Her zaman bir mesaj uzaktayım :).

Abi utandırıyorsun :utandim:

İltifat olarak aldım :).

Şu bizim işle ilgili bir kaç güne danışıcam üstad sana :)

Teşekkür ederim sayın hocam :). Allah ufaklığa sağlık ve güzel baht nasip etsin bu arada.

Üstad özlettin kendimi valla. Çok geçmiş olsun.

Selamlar ve sevgiler benden de. Stokları serelim başlığı bu seviyede devam ederse yakında danışmanlık vermek lazım gelir gibi duruyor :).

@Pro ‘ya ayrıca teşekkür ederim. Arka planda büyük iş yapıyor. :alkis:
Tabii ki iltifat olarak söyledim :D Kendi açımdan aksi düşünülemez ;)