Paşaccord hafta sonu temizliği

İdris

Usta Detaycı
Üye
hafif kirli hallerimiz gri rengınde kırlerımızı gızledıgı ortada

4A838089-9B9C-4E9B-AEF7-79388C2BA041.png ...
Tüm mesajları görmek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Cangp2

Uzman Detaycı
Üye
Emeginize saglik bol detayli bir yikama olmus. Bare bones davlumbazda muthis is yapiyor gercekten. Zymolun finalini de cok begeniyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
Ellerinize sağlık baya yorucu ve bir o kadarda güzel bir temizlik olmuş maşallah. @onurçiko yıkamasından kalır yani yok bi an konuyu o açtı sandım. :komik:

Konu görsel olarak düzenlendi.

İdris

Usta Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık baya yorucu ve bir o kadarda güzel bir temizlik olmuş maşallah. @onurçiko yıkamasından kalır yani yok bi an konuyu o açtı sandım. :komik:

Konu görsel olarak düzenlendi.
eyvallah admınm sızlerden ve ustam @onurçiko dan ogrendıklerımden elımızden geldıgınce 50 den fazlada resım koyamıyomusuz galıba 6.7 resım kaldı yukleyemedım :komik: bırde benım tel yadıgar 4s cok zorlandım pc de pratık bı yol bulmam lazım

ccibb

Profesyonel Detaycı
Üye
Ellerine sağlık İdris
Detayın hakkını vermişsin
Araç gri olmasına rağmen yanıyor maaşallah
:alkis:
Yaylar ve yeni kasa jantlarıyla araç hakikaten bomba olmuş
Bir maaşallah daha diyim
Hakikaten final fotoğraflarına bakmaya doyamadım
:cool:

İdris

Usta Detaycı
Üye
Ellerine sağlık İdris
Detayın hakkını vermişsin
Araç gri olmasına rağmen yanıyor maaşallah
:alkis:
Yaylar ve yeni kasa jantlarıyla araç hakikaten bomba olmuş
Bir maaşallah daha diyim
Hakikaten final fotoğraflarına bakmaya doyamadım
:cool:
eyvallah @ccibb senın rutın yıkamalrının yansımalrının yanında hatrı sayılır olsun ;) honda gercı bende fanatıklık varda jant ısını yapıyo hondanın dıger model jantlarıyla uyum saglıyo hemen

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Elinize sağlık kesenize bereket hocam , hem ürünler hem yıkama çok güzel olmuş, zymöl finishte keyifli oluyor güle güle kirletin :alkis:

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
eyvallah admınm sızlerden ve ustam @onurçiko dan ogrendıklerımden elımızden geldıgınce 50 den fazlada resım koyamıyomusuz galıba 6.7 resım kaldı yukleyemedım :komik: bırde benım tel yadıgar 4s cok zorlandım pc de pratık bı yol bulmam lazım
50 foto sınırını artiralim yarın, aslında pc yada telefon farketmez dosya ekle kısmından tüm fotoları tek seferde seçip yukleyebilirsiniz. Sonrasında tek yapmaniz gereken hangi fotoyu nereye ekleyeceginizi ayarlamak.

ccibb

Profesyonel Detaycı
Üye
eyvallah @ccibb senın rutın yıkamalrının yansımalrının yanında hatrı sayılır olsun ;) honda gercı bende fanatıklık varda jant ısını yapıyo hondanın dıger model jantlarıyla uyum saglıyo hemen
Benim araç renginden ötürü doğuştan şanslı
Sen griyi parlatmışsın
Hakkını vermek lazım

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Vay @İdris çok güzel olmuş konunda, yıkamanda.Kullandığın ürünler olmazsa olmazım, en favori ürünlerim. Sanada kim tavsiye ettiyse:hava: :) benim diabloda son bir kullanımlık kaldı, yenisini almak lazım.

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
Vayyy maşAllah idris bey tekerine taş deymesin sende de iyi şeyler varmış kwazarlarda alınmış hayırlı olsun arabada ok gibi ellerine sağlık can dostum süper olmuş :deli:

nuriksari

Uzman Detaycı
Üye
Ellerine sağlık @İdris anlatım uygulama kullanılan ürünler hepsi gayet güzel olmuş. Araç da güzel hele ki metalik koyu gri olsaymış tam hakkını verirmiş uygulamaların. Ama bakımlı araç her halükarda kendini belli ediyor. Tekrar ellerine sağlık... araçta koruma olarak ne var?

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık epey uğraşılmış, dip bucak temizlenmiş çiçek gibi olmuş. CG Ferret Brushın kılları biraz sert ama jantın önü arkası her yerini mis gibi temizliyor. Sıçratma mevzuunu da yoğurt kabı kapağından bir parça kesip hallettim. Tavsiye ederim.