Pasta Arıyorum

dati_bubu

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Arkadaşlar Menzerna 400-2500-3800,veya Koch Chemie H8.02 - M2.01 arıyorum. Bir litre almak istemiyorum şuan için,makine de alıcam biraz bütçeyi zorlayacak. Elinde olup bölmek isteyen yada yeni ürün denemek isteyen arkadaşlar varsa ortak alabilirim.

Fatih Şahin

Son düzenleme:

dati_bubu

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Makinayı al gel ben sana veriyim kullan geri getir.
Böyle Adama ne denir ki,kelime bulamadım. Çok sağol Özgür dediğin gibi olmaz kabul edemem,böleyim dersen ücreti karşılığın da olurSenden ricam, müsait bi zamanında arabaya bakmanı isterim ezbere bi iş yapmak istemiyorum malzeme konusunda.

Fatih Şahin

Eraycan

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ordu
Arkadaşlar Menzerna 400-2500-3800,veya Koch Chemie H8.02 - M2.01 arıyorum. Bir litre almak istemiyorum şuan için,makine de alıcam biraz bütçeyi zorlayacak. Elinde olup bölmek isteyen yada yeni ürün denemek isteyen arkadaşlar varsa ortak alabilirim.

Fatih Şahin
Bence tercihini koch tan yana yapmalisin. Koch h8 menzernadan cok daha iyi. Yeni kullandim ve cok memnun kaldim

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Böyle Adama ne denir ki,kelime bulamadım. Çok sağol Özgür dediğin gibi olmaz kabul edemem,böleyim dersen ücreti karşılığın da olurSenden ricam, müsait bi zamanında arabaya bakmanı isterim ezbere bi iş yapmak istemiyorum malzeme konusunda.

Fatih Şahin
Yav ne fark ediyor kullan. Gel bakarız o sorun değil o. Pastayı al git. Ne parası.

dati_bubu

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Bence tercihini koch tan yana yapmalisin. Koch h8 menzernadan cok daha iyi. Yeni kullandim ve cok memnun kaldim
Teşekkür ederim tavsiyeniz için,Koch forum da kullanan arkadaşlar dan okuduğum için yazdım zaten,ama bölünmüş istediğim için menzernayi da eklemiştim.

Fatih Şahin

Carbox detailing

Çaylak Detaycı
Üye
Koch ve menzerna nın bayisiyim. Satılık konusu altı olduğundan uzunca birşey yazmicam ikisininde artısı ve eksisi var ve bir malzeme daha iyi ve her araca her probleme o cevap olmaz olama malesef. O yüzden tek marka tercihi ile diğer markayı kenara itmeyin derim