Polisaj Makinası Seçimi

Imfrt

Çaylak Detaycı
Üye
Merhaba iyi günler herkese amatör olarak detailinge merak sardım polisaj makinası almayı istiyorum iki ürün arasında kaldım. Eğer sizinde önerebileceğiniz varsa olabilirim 600-700 tl max bütçem

1. 3d hd dual action

2.klpj71713d

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Söylediğiniz iki cihazda da makinadır. Çizik almaktan çok hare ve finish içindir. İkisi arasında seçim derseniz kl salınımı daha yüksek olduğundan onu alın.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Merhaba hoşgeldiniz, keyifli ve aktif forumlar dilerim. Özgür'ün de dediği gibi bu makinalar dual action makinalar, çizik almak için oldukça fazla uğraşmanız gerekir. Biz daha çok bunları hareler ve finish için kullanırız.

Imfrt

Çaylak Detaycı
Üye
Söylediğiniz iki cihazda da makinadır. Çizik almaktan çok hare ve finish içindir. İkisi arasında seçim derseniz kl salınımı daha yüksek olduğundan onu alın.
Harenlenmeyi derin olmayan çizikleri almak için bi yerden başlamak gerektiğini düşündüğüm için arasında kaldım. Klp alıcam galiba

Imfrt

Çaylak Detaycı
Üye
Merhaba hoşgeldiniz, keyifli ve aktif forumlar dilerim. Özgür'ün de dediği gibi bu makinalar dual action makinalar, çizik almak için oldukça fazla uğraşmanız gerekir. Biz daha çok bunları hareler ve finish için kullanırız.
Çizik almak için çok uğraşırmıyım yani ?. Klp alıcam galiba