'Pro ' ile Röportaj 08.01.2019

Suleyman.ak

Çaylak Detaycı
Üye
Merhabalar forum üyelerimiz ve yöneticilerimiz. Bugün üyelerimizden farklı olarak röportajımızı yöneticilerimizden @Pro adminimiz ile yaptık. Sohbet arası adminimizin röportajının olmadığını görüp müsadesi olursa kendisine keyifle soru hazırlayacağımı söyledim ,kırmadı teşekkür ederim :)

Malum havaların soğuk gitmesiyle uygulama konularımız sakin geçiyor,böyle sohbetlerle bi kahvelik sohbetimize sizlerinde eşlik etmesini istedik :cay:

Lafı fazla uzatmadan,2019 yılının ilk fakat son olamayacak, keyifli cevaplarla karşılaştığımız röportajı ile sizleri baş başa bırakayım :super:

Kahveler hazırsa başlayalım:) (kahve sevmeyenler için çay servisimizde mevcuttur :komik:)

Röportajların ilk sorusu ile başlayalım 'Pro ' kimdir?

- Bilgisayar mühendisi,amatör bir detayci ve en önemlisi bir admin :hava: :kop:

Memnun olduk, bize kendinizi bir kaç kelime ile daha tarif edebilir misiniz?

- Yardımsever, Meraklı ve her detayci gibi biraz takıntılı.. :dusun:

Sizin içinde özel olmayacak ise bize kendinizde kızdığınız huylarınız var mıdır?

- Var maalesef, İnsanlara çok çabuk güvenmek :confused:

Araç tercihleriniz genelde Japon marka tercihler olarak görünüyor genelde,kendinizle bu markalar arasında bir bağ görüyor musunuz ? Yoksa f/p eğrisi ile mi alakalı ?

- Ufak bi Japon hayranlığı mevcut,ama büyük ölçüde fiyat performans daha ağır basıyor. Diğer markalara göre daha az sorun çıkarmaları da en büyük tercih sebebi.

Yine araç seçimlerinizle ilgili olarak hayal ettiğiniz bir araç veya araçlar var mı?

- Toyota Supra ve Type-R COLOR]

Bu forumda hepimizin bir araya gelmesine sebep olan 'Detay ' dünyası ile nasıl tanıştınız,ilk tanışma ürünleriniz nelerdir ?

- Üstübü,Dyo cila ve Turtle wax çizik giderici ilk ürünlerimdi.

Detay dünyasına sizi yönlendiren bir anınız,sebebiniz var ise bizimle paylaşır mısınız?

- Sanayide ki kasaplara uğramadan araçtaki çizikleri nasil gideririm diye turtle wax,sonax ve benzeri market ürünleri ile baya kol kası geliştirip sonucunda ayni yerde saydığımı görünce böyle olmayacak diyip polisaj makinesi almaya karar verdim. Sonrasinda bu hastalıktan kurtulamadım.. :deli:

Uygulamalarınızda olmazsa olmaz dediğiniz prensipleriniz var mıdır?

- Uygulama öncesi yüzey temizliğine çok dikkat ediyorum, gerekirse 2-3 kez temizleyip yüzeyin temiz olduğundan kesin emin oluyorum. Ürünün dayanımı ve performansı açısından önemli olduğu için en çok buna dikkat ediyorum, etmeye çalışıyorum. :)

Güncel olarak ülkemiz şartlarında kullanmış olduğunuz veya kullandığınız ,memnun kaldığınız bir kaç ürünü bizimle paylaşabilir misiniz?

- Gyeon Antifog, Soft99 neredeyse tüm ürünleri ve meşhur Çinli seramik Mr.fix , Kil eldiven en çok memnun kaldığım ürünlerden bazıları..

Yine güncel şartlarda merak ettiğiniz fakat ithalat sebepleri ile sahip olamadığımız merak ettiğiniz,uygulamak istediğiniz ürünler varsa onlarıda bizlerle paylaşır mısınız?

- F/p oranı yüksek hemen hemen tüm ürünler. Vaadlerini yerine getirmeleri ile meşhur Soft99 ürünleri daha çok ağırlıkta tabi..Her çeşidinden gelsede denesek :saskin:

Ürün seçimlerinizi neye göre belirlersiniz? Bu seçimde etken olan sebepler nelerdir? (fiyat,ambalaj, isminin sık duyulması,vaad ettiği görevi yerine getirmesi vb. )

- Fiyatı uygun ve vaadlerini yerine getiriyorsa daha ne olsun. Ambalajı pek sorun etmiyorum, bölünmüş ürün candır. :mutlu: :mutlu:

Kullandığınız fakat memnun olmadığınız ürünler var mı ? Varsa nelerdir?

- Valet Pro Bilberry, 3d wash&wax , Chemical Guys ve Auto Finnesse nin çoğu ürünü (işini hakkıyla yapan 3-5 ürün hariç).

Özellikle uygulama yapmak istediğiniz araç,renk,kombinasyon var mıdır ? Fotoğraflı yanıt alabiliriz :)

- Koyu renk ve canlı renk araçların hepsi olabilir veya Süleyman abi siyah bi Porsche alırsa bu iş tamamdır. :eek: ;)

Son olarak,yeni başlayan veya başlayacak olan arkadaşlar için tavsiyeleriniz neler olur?

- Sırf marka diye şişirilmiş ürünlere para vermesinler,bol bol forumda dolaşıp konu okusunlar, forumun etinden sütünden faydalansinlar, bölünmüş ürün konularını,ortak alımları ve foruma özel kampanyaları kaçırmasinlar. :)

Not: Röportaj tekliflerini ben üyelere yaparken , bana röportaj teklif eden değerli üyemiz @can26 Can'a teşekkürler. :utandim:

Bizlere vakit ayırıp sorularımızı cevaplandırdığınız için teşekkür ederiz , okuyan ilgi gösteren,sohbetimize katılan herkese de ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız COLOR]

Keyifli forumlar. :deli:

Güzel röportaj olmus emeğinize sağlık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
saygıdeger admın @Pro beyefendinin sorulara verdigi içten samimi cevapları için ve hazırladıgı güzel sorular içide @can26 beyefendiye teşekkürlerimi sunuyorum. bu güzel söyleşi gönlümüzde yepyeni çok özel duygular yeşertti . çok mersi

Cangp2

Uzman Detaycı
Üye
Elinize saglik keyifle okudum sayin adminimize ve Can beye cok tesekkur ederiz. Devamini bekliyoruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
@Pro gadasını aldığım %50 lik dilim topram içten cevaplar için teşekkürler @can26 vesile olduğun için teşekkürler.
Bu konuyu çok seviyorum forumdaşları yakından tanımak hoşuma gidiyor devamını sabırsızlıkla bekliyorum :)

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
@can26 güzel düşünülmüş keyifli bir sohbet olmuş.

@Pro “Herkesi sev, azına güven, haksızlık etme hiç kimseye kaba güçle değil zekanla çık düşmanın karşısına kendininmiş gibi savun dostunun hayatını gevezeliğin için değil, suskunluğun için kızsınlar sana!...” William Shakespeare.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Helal olsun @can26 güzel röportaj olmuş.

Adminimiz de her zaman ki gibi tüm içtenliği ile sorulara yanıt vermiş :D

İkinize de teşekkürlerimi sunuyorum ;)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
Güzel röportaj olmuş sayın adminim içten cevaplar için teşekkürler. keyifle okudum

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Güzel röportaj olmus emeğinize sağlık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederiz :)

saygıdeger admın @Pro beyefendinin sorulara verdigi içten samimi cevapları için ve hazırladıgı güzel sorular içide @can26 beyefendiye teşekkürlerimi sunuyorum. bu güzel söyleşi gönlümüzde yepyeni çok özel duygular yeşertti . çok mersi
Teşekkür ederiz , forumumuzun kibar beyefendisine :)

güzel bir röportaj olmuş.
keyifle okudum.
emeği geçen @can26 can2ya teşekkürler...

Rica ederim,biz teşekkür ederiz efenim :utandim:

Elinize saglik keyifle okudum sayin adminimize ve Can beye cok tesekkur ederiz. Devamini bekliyoruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Keyifli forumlar dileriz Can bey,biz teşekkür ederiz :)

@Pro gadasını aldığım %50 lik dilim topram içten cevaplar için teşekkürler @can26 vesile olduğun için teşekkürler.
Bu konuyu çok seviyorum forumdaşları yakından tanımak hoşuma gidiyor devamını sabırsızlıkla bekliyorum :)

Benimde keyifle okuduğum,konulardan oluyor daha yakından birbirimizi tanımak adına, biz teşekkür ederiz Atilla bey,keyifli forumlar dileriz efenim :mutlu:

@can26 güzel düşünülmüş keyifli bir sohbet olmuş.

@Pro “Herkesi sev, azına güven, haksızlık etme hiç kimseye kaba güçle değil zekanla çık düşmanın karşısına kendininmiş gibi savun dostunun hayatını gevezeliğin için değil, suskunluğun için kızsınlar sana!...” William Shakespeare.

Yine 'bilge detaycı' ünvanınızla size yakışır bir yorum olmuş William Shakespeare'i saygıyla anıp size de teşekkür ederiz :)

Yine harika bir röportaj olmuş
:alkis:
Yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkür ederim

Biz teşekkür ederiz :utandim:

Helal olsun @can26 güzel röportaj olmuş.

Adminimiz de her zaman ki gibi tüm içtenliği ile sorulara yanıt vermiş :D

İkinize de teşekkürlerimi sunuyorum ;)

Adminimizin içtenliğinden şüphemiz yok sağolsun,teşekkür ederiz Can abi :)

Ağzınıza saglık çok güzel bir röportaj olmuş.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederiz,keyifli forumlar :)

Sayın Adminim teşekkürler, @can26 çok güzeldüşünmüşsün gerçekten. O zaman yakında rolleri değiştirinde rekrar keyifle okuyalım:)

Abi teşekkürler, fakat öncelik verilmesi gereken üyelerimiz,yöneticilerimiz var dahada keyifli röportajlar çıkaracaktır adminimiz eminim<3:komik: