Prothos Jant Temizleyici İncelemesi (Davlumbaz Temizliği Videosu Eklendi )

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Prothos markasını Arexons Distribütörü çıkardı. Sattıkları ürünlerin çoğunun içeriği kokusundan da anlaşılacağı üzere Arexons'dan temin ediliyor. Dolayısıyla, yeniden bir kıta keşfi söz konusu olmamakla birlikte, fiyatları Arexons'dan daha uygun gözüküyorlar.

Jant temizleyicisi hakkında özetle şunları yazabilirim;
- Baskın olmayan bir kokusu var.
-pH değeri 12-13 aralığında
-Arkasında yazılanlara göre içeriğinde sodyum hidroksit yok
-Fısfıs kafanın perde şeklinde atımı nedeniyle sarfiyat benim gibi el bol birine göre bile az oldu.
-Fırçasız temizlik için uygun değil. Tamam kirlerin çoğunu çıkarıyor ama fırça veya sünger kullanmak şart.

Uygun fiyata satıldığı sürece satın alınabilir bir ürün, dolayısıyla kendisini beyaz listeye almış durumdayım :)

mirafiori

Uzman Detaycı
Emektar Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Abi eline sağlık izlendi yorum yazıldı cevap bekleniyor. :) Abi şu arkadaki seslere takılma en azından beni rahatsız etmiyor bir çok kişiyide rahatsız etmez diye düşünüyorum :D

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık Hakan'cığım, ben ürünü beğenmedim kesinlikle. Demirtozu yazmış, alakası yok ürünün. Temizlik kabiliyeti fırçayla rağmen yetersiz.

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Abi eline sağlık izlendi yorum yazıldı cevap bekleniyor. :) Abi şu arkadaki seslere takılma en azından beni rahatsız etmiyor bir çok kişiyide rahatsız etmez diye düşünüyorum :D
Arda'cığım kendi otomobilim olsa en azından bir tanesinde deneme yapardım ama deneme yapmadan da git gözü kapalı al bu ürünü kullan birşey olmaz diyemiyorum :( Jant kapakları ısıya maruz kalıyor, boyası belki kaporta da kullanılan ile aynıdır ve dayanıklı da olabilir. Ben önceki Subaru'larımda jant göbeğindeki logolu kapakta hep sararma problemi yaşadım. Hap kadar kapak ama janta birşey olmuyorken o kapağın boyasında problem olmuştu. Gideyim jant kapağı satın alayım deneme yapayım :) Zaten Duster'ı servise götürmem lazım. Orada çıkma varsa 1 tane rica ederim :)

Eline Emegine Saglik Hakan Hocam Sen bu kadar emek ver ugraş ücretiyle ürün al video cek.......devamini getirmiyorum bana kalsin.
Sefa, ne yapalım be anacım olmuyorsa da pes edecek halim yok. Bu benim hobim, olsaydı mevcut işi bırakıp hobiden para kazanırdım ama olmuyorsa da beklentiye girmenin anlamı yok. Bende kanalı olabildiğince videolar ve ürünler ile doldururum :) Bir nevi ürün arşivi olur :)

Elinize sağlık üstad, izlenme beğeni tamamdır:)
Çok teşekkür ederim Doktor'um :)
Eline sağlık Hakan'cığım, ben ürünü beğenmedim kesinlikle. Demirtozu yazmış, alakası yok ürünün. Temizlik kabiliyeti fırçayla rağmen yetersiz.
Demirtozu temizliği yapamıyor, illa fırça istiyor. Sıcak yüzünden de çabuk kuruma eğilimi var. Ama nihayetinde kötü marka ve ürün değil. Bir daha alırmıyım dersen, fiyatı uygun olduğu sürece alırım :)
Eline sağlık hakan hocam kesene bereket
Video izlendi:)
Efem desteğiniz için çok teşekkür ederim :)

usurer

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
@SubaruOutback Hakan eline sağlık kesene bereket üstadım,
incelemeni youtube üzerinden sonuna kadar izledim, anladığım kadarıyla fena bir ürün değil,
Flowey R1 test etmiş miydin hatırlamıyorum ama (bizim için o kadar çok ürün deniyorsun ki :) ) test ettiysen kıyaslama şansın olur mu acaba ?
R1 daha uygun fiyata geliyor sanırım litre bazında 32TL gibi.

Bir kez daha güzel incelemen ve emeklerin için teşekkürler

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
@SubaruOutback Hakan eline sağlık kesene bereket üstadım,
incelemeni youtube üzerinden sonuna kadar izledim, anladığım kadarıyla fena bir ürün değil,
Flowey R1 test etmiş miydin hatırlamıyorum ama (bizim için o kadar çok ürün deniyorsun ki :) ) test ettiysen kıyaslama şansın olur mu acaba ?
R1 daha uygun fiyata geliyor sanırım litre bazında 32TL gibi.

Bir kez daha güzel incelemen ve emeklerin için teşekkürler
Desteğin için teşekkür ederim :) Henüz R1 kullanmadım :( Flowey'den birkaç tane jant temizleyici ürün satın aldım , R1 ayarında üründe aldın diye hatırlıyorum. :)

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Bazi ürünler fiyatina göre cok is yapiyor markasi ônemli degil cogu luks markanin ürünleri malesef is yapmiyor
Bazı ürünlerden fiyatı yüzünden çok fazla beklentiye giriyoruz ama bazı ürünlerde böyle amacından fazlasını yapabiliyor :)
Ben bu ürünü bitirdim, bitirdiğim gibi de şişeyi de el alışkanlığı çöpe attım. :( Atar atmaz havada yakalamaya çalıştım ama olmadı. Ulan dedim hem şişesi hem fısfısı güzeldi, yok yere çöpe attık.
Neyse, şimdi elimde bitirmem gereken motor temizleyici var. Prothos motor temizleyici ile de amacı dışında denemeler yapacağım :)
Desteğin ve yorumun için sağolasın Sefa :)