Puris A34 Slica Paste Wax İnceleme ve Uygulaması

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Herkese selam yine ben :D Bu incelemede Puris markasının A34 adlı Silika Wax'ını denedim. Üründen kısaca bahsetmek gerekirse aklımda ilk kalanlar 1.Çok güzel kokuyor hindistan cevizi ve bir kaç tropikal meyve kokusu var solvent kokusu yok. 2.Zor siliniyor diyebilirim 10-15 duracaktım yanımda bir uygulamacı abim vardı videoyu bozmak istemediği için uyardı beni 5 dakikada sildim ona rağmen zordu.

Boncukları büyük o yüzden çok hoşuma gitmedi. Yüzeyde kayganlık hissi ortalama diyebilirim. Kalıcılık konusunda gözlemlerimi buraya yazmaya devam ederim. Şu ana dek geçen süre 3 gün oldu boncuklar aynı ancak kirli yüzeyde boncuklama zayıf yıkayınca geri geliyor.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
istanbul
Yahu o değilde, bildirimlerde videonun ön görünüm fotoğrafına odaklandım bir an dedimki kaportadan destek alıp ayakta durmaya çalışan ihtiyar izlenimi veren delikanlı da kim diye düşünmeye başlarken yahu bu hangi kanal diye baktım Detail35 logosunu gördüm sonra bir daha fotoğrafa baktım ha tamam bu bizim Kutas'mış dedim :D:D :D (video öncesi yaşlandırma tekniği mi uyguladın kendine ne yaptın :D :D ) (uzatmayayım birazdan sopa yiyeceğim :D :D)

P.S: Eline sağlık, yanlız bu havalarda wax sürmek ve silmek zor olabilir. Ben kış uygulaması olarak ve eldekini de tüketmek niyeti ile Soft99 Cleaning&Coating sürdüm :) (Hem temizlik yapıyor hem koruma sağlıyor.)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerine sağlık. İlk defa duyduğum bir wax açıkçası :)

Kalıcılık konusunda takipteyim ;)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnceleme için teşekkürler

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
tşkler inceleme için ürün sanırım eh işte denebilecek bir ürün ancak zor silinip aynı zamanda birde istenilen performansı vermemesi hem uygulama açısından hemde tatmin etme açısından çok kötü bir izlenim verdi.

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Çok iyi bir fotoğraf olmadı kusira bakmayın. İlk günceli yapalım 3 günlük cila 2 günü yağmurlu 96km yol yaptı boncuklama bu şekilde. Sanırım kirlendikce boncuklama azaliyor C44E51D6-DE45-4341-BB6E-E735F82AE72B.jpeg
Yahu o değilde, bildirimlerde videonun ön görünüm fotoğrafına odaklandım bir an dedimki kaportadan destek alıp ayakta durmaya çalışan ihtiyar izlenimi veren delikanlı da kim diye düşünmeye başlarken yahu bu hangi kanal diye baktım Detail35 logosunu gördüm sonra bir daha fotoğrafa baktım ha tamam bu bizim Kutas'mış dedim :D:D :D (video öncesi yaşlandırma tekniği mi uyguladın kendine ne yaptın :D:D ) (uzatmayayım birazdan sopa yiyeceğim :D:D)

P.S: Eline sağlık, yanlız bu havalarda wax sürmek ve silmek zor olabilir. Ben kış uygulaması olarak ve eldekini de tüketmek niyeti ile Soft99 Cleaning&Coating sürdüm :) (Hem temizlik yapıyor hem koruma sağlıyor.)
Hahahahah abi çok güldüm yorumuna :D Zaman bulamadım abi Cover yapmak için en kısa zamanda bir tane ekleyeceğim :D Yaşlı detailer olduk yav :D
Ellerine sağlık. İlk defa duyduğum bir wax açıkçası :)

Kalıcılık konusunda takipteyim ;)
Ben çok umutlu değilim abi ilk yıkamadan sonra fotoğraf atacağım :)
Ben hiç tutmadım bu Puris in ürünlerini.
Konuşmuştuk abi sizle slica olunca bi bakalım dedim ama memnun klacağım gibi hissetmiyorum :D
elinize saglık güzel bir konu olmuş
Teşekkür ederim abi :)
İnceleme için teşekkürler

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ
Teşekkürler abi :)
Guzel inceleme olmus, tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk
Çok sağolun :)
İnceleme için teşekkürler. Güncellemelerini bekliyoruz :)
Teşekküler, En yakın zamanda bir yıkama günceli gelecek :)
Ellerine sağlık test için teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sağolun abi :)
tşkler inceleme için ürün sanırım eh işte denebilecek bir ürün ancak zor silinip aynı zamanda birde istenilen performansı vermemesi hem uygulama açısından hemde tatmin etme açısından çok kötü bir izlenim verdi.
Bence de "Eh" bi ürün zor silinip çok güzel sonuç verse katlanılır ancak pek tat vermedi şimdilik

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ben yarın Fraber XS ile uğurlayacağım. Bilmiyorum ben mi uygulayamadım acaba ama cidden hiç iş yapmadı abi ya :(

Hahaha plenty ye düşecek kadar değil ama ben sevmedim hala favorim Fusso
Fusso benimde -özellikle kışın- tek geçeceğim bir wax. İşini çok iyi yapıyor. Yağmur çamur kar demeden hizmet ediyor :D

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Son güncel Fraber XS Foam kullanarak tüm waxı indirdim 1/6 oranında kullandım. Çok kolay olmadı waxı almak ancak 2nci köpüklemede çıktı tamamen