Ralliart Lancer Uygulama Paylaşımları

toygar68

Amatör Detaycı
Üye
Hepinize selamlar detailforum artık yaptığım uygulamaları burada paylaşacağım.Konu kalabalığına neden olmamak adına.Bugun Avrupa'dan bir arkadaşım yazın bir ürün getirmişti.Sonax Xtreme Protect Shine Hybrid NPT onu uyguladım 2014 yılında Sonaxta bu ürünü uygulanmıştım.Tam 8 ay hidrofobikligi devam ediyordu.Bugunde bir deneyelim dedim.Sonuc beni aşırı tatmin etti.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Konu böyle daha keyifli olacak :) maşallah lancera devamını bekliyoruz

toygar68

Amatör Detaycı
Üye
Elinize sağlık. Araçta renkte çok güzel. Npt'nin parlaklığı, su iticiliği ve dayanımı çok iyi. Tek eksisi kayganlık vermemesi bence.
Aynen öyle kayganlık hiç yok neredeyse hafif bir ipeksi doku var.Birde silindiği de kurulduğunda iz yapmamasi kötü nereye yaptım unuttum silerken

Kaptan_34

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Elinize sağlık, dayanımı uzun ürünler nimet bizim için. Aklımda bulunsun listeme ekliyorum Npt'yi.
Paylaşım için teşekkürler.
C2V3 satın almış ve bitmesini bekleyen sabırlı bir insan olarak yazıyorum:)

es026

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Eskişehir
Hocam hergün bi uygulama görüyoruz dur bi Allah aşkına özeniyoruz ya ☺️ Maşallah ateş eden köpekbalığı.

toygar68

Amatör Detaycı
Üye
Elinize sağlık, dayanımı uzun ürünler nimet bizim için. Aklımda bulunsun listeme ekliyorum Npt'yi.
Paylaşım için teşekkürler.
C2V3 satın almış ve bitmesini bekleyen sabırlı bir insan olarak yazıyorum:)
Önceden kullanmıştım bayağı bayağı gitmisti.Sonrada bulamadım.Kacirmamak lazım böyle nimeti

toygar68

Amatör Detaycı
Üye
Hocam hergün bi uygulama görüyoruz dur bi Allah aşkına özeniyoruz ya Maşallah ateş eden köpekbalığı.
Teşekkür ederim Sokağa da çıkamıyoruz kendimizi arabaya verdik

toygar68

Amatör Detaycı
Üye
Merhaba detailforum bugün detailing adına bir şey yapamadık ama olsun yinede paylaşalım.5 yıldır kullanmakta olduğum Bosch Aerotwin serisi muz tipi silecekler emekliye ayrılma zamanı gelmişti.Bende seçimimi 0 km aldığımızda üstünde gelen Bosch Aerotwin Eco dan yana kullandım.Buda böyle bir değişiklik.Linktede YouTube a attığım videoda performansı görebilirsiniz.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Maşallah diyelim. Bu güzel renk ve aracın uygulamalarını bekliyoruz.

DENİZLİ

Emre9110

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Merhaba detailforum bugün detailing adına bir şey yapamadık ama olsun yinede paylaşalım.5 yıldır kullanmakta olduğum Bosch Aerotwin serisi muz tipi silecekler emekliye ayrılma zamanı gelmişti.Bende seçimimi 0 km aldığımızda üstünde gelen Bosch Aerotwin Eco dan yana kullandım.Buda böyle bir değişiklik.Linktede YouTube a attığım videoda performansı görebilirsiniz.

Güle güle kullanın. Silecekleri ucuzundan alıp sene de 2 defa değiştiriyorum ben. Bosch aerotwin aldım o da bir sene bile dayanmayınca çözüm yolunu sileceksepeti en uygun fiyatlı ürün olarak tercih ediyorum artık :) Umarım siz memnun kalırsınız. 5 Sene de kullanmanıza şaşırdım bosch sileceğinizi . Bizim cam temiz değildi belki de detaycı değildik o zamanlar :)

toygar68

Amatör Detaycı
Üye
Güle güle kullanın. Silecekleri ucuzundan alıp sene de 2 defa değiştiriyorum ben. Bosch aerotwin aldım o da bir sene bile dayanmayınca çözüm yolunu sileceksepeti en uygun fiyatlı ürün olarak tercih ediyorum artık :) Umarım siz memnun kalırsınız. 5 Sene de kullanmanıza şaşırdım bosch sileceğinizi . Bizim cam temiz değildi belki de detaycı değildik o zamanlar :)
Ben çok araç kullanmıyorum bir de cam her zaman temiz önemli etken herhalde bende silecek sepetinden aldım fiyatlar cidden çok uygunmuş

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Hayırlı olsun, aero eco biraz daha ömürsüz diye yorum yapılmıştı genelde :) ilerleyen süreçtede yorumları eksik etmeyin