RAV4 ile Camry'i gördünüz mü?

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Keşke camry ülkemizde satışa sunuluyor olsa alternatiflerim arasında olurdu , lexus tasarımlarına benzettiğimden midir nedir hoşuma gidiyor kendileri. Tabi bir yandanda 1.8 motorun vergi dezavantajı göz önüne alındığında ülkemizde pek bir avantajı olmuyor. Hani diğer ülkelerde teşvik durumu varken bizde aksine alınmasın havaları olduğundan :dusun:

SubaruOutback

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Keşke camry ülkemizde satışa sunuluyor olsa alternatiflerim arasında olurdu , lexus tasarımlarına benzettiğimden midir nedir hoşuma gidiyor kendileri. Tabi bir yandanda 1.8 motorun vergi dezavantajı göz önüne alındığında ülkemizde pek bir avantajı olmuyor. Hani diğer ülkelerde teşvik durumu varken bizde aksine alınmasın havaları olduğundan :dusun:
Can, Camry 2.5lt Hybrid'i 479.000 TL'den satışa sundular. Bu sabah, arkadaşımın çalıştığı yere uğrayıp canlı canlı gördüm ve çok beğendim :)
Rav4 daha bayiye gelmediği için ona bakamadım :(

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Can, Camry 2.5lt Hybrid'i 479.000 TL'den satışa sundular. Bu sabah, arkadaşımın çalıştığı yere uğrayıp canlı canlı gördüm ve çok beğendim :)
Rav4 daha bayiye gelmediği için ona bakamadım :(

Bence rakam az olmuş abi 479.000 nedir ya :of: o rakamlara lexus falan değerlendirilebilir çok daha başka araçlar girer o radara :komik: ben sözümü geri aldım

SubaruOutback

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Bence rakam az olmuş abi 479.000 nedir ya :of: o rakamlara lexus falan değerlendirilebilir çok daha başka araçlar girer o radara :komik: ben sözümü geri aldım
O parayı gözden çıkarınca 0km 2 tane Subaru alabilirsin. Veya az daha ekler gider başka birşey de alabilirsin. Veya o paraya başka başka otomobillerde alırsın.
Camry güzel mi güzel ama fiyatı...

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
O parayı gözden çıkarınca 0km 2 tane Subaru alabilirsin. Veya az daha ekler gider başka birşey de alabilirsin. Veya o paraya başka başka otomobillerde alırsın.
Camry güzel mi güzel ama fiyatı...

Çok iyi bi zamana denk geldiğimizden bunlar hep abi :sarki:

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Bir Civic nelere kadirmiş arkadaş. Adam Japoncu oldu çıktı Camry'ler Lexus'lar havada uçuşuyor :D. Bu arada Eskişehir yolundaki Lexus'a uğradım geçen. Mercedes'ten ucuz BMW'ye denk fiyatlar söylediler. Malzeme kaliteleri iyiydi tabi ona laf yok ama LS hariç iç tasarım çok girinti çıkıntı, bölmeli/katmanlı yapı sevmeyenlere göre değil. LS'e oturunca ayrı bir dünya yalnız onu söyleyeyim. Gelince götüreyim seni olmazsa.

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Bir Civic nelere kadirmiş arkadaş. Adam Japoncu oldu çıktı Camry'ler Lexus'lar havada uçuşuyor :D. Bu arada Eskişehir yolundaki Lexus'a uğradım geçen. Mercedes'ten ucuz BMW'ye denk fiyatlar söylediler. Malzeme kaliteleri iyiydi tabi ona laf yok ama LS hariç iç tasarım çok girinti çıkıntı, bölmeli/katmanlı yapı sevmeyenlere göre değil. LS'e oturunca ayrı bir dünya yalnız onu söyleyeyim. Gelince götüreyim seni olmazsa.
Valla bi kahve içmeye gidelim abi olmadı Lexusu zaten seviyorum abi öyle deme :komik: LS i de Suits’te Harvey başkanla sevdik fazlasıyla:kop::aksii:

SubaruOutback

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Liste fiyatlarından indirim mi yapmışlar.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Liste fiyatlarından indirim mi yapmışlar.
Geçenlerde İstanbul'a giderken bir crossover mu suv mu ne geçti yanımdan. Epey de hoşuma gitti tipi. Ankara'ya geldikten sonra araştırdım biraz İnfiniti Q30 veya Lexus NX'dir dediler. Açıkçası markanın genel fiyatlandırmasını bilmeden NX'e bakmak için gittim. CT ve NX olması lazım iki modelde kampanyalı araçları vardı. Onlara söyledikleri fiyatlar liste fiyatından epey aşağıydı. Fiyatlar beni aştığı için sormadım ama 2018 model yılıdır belkide.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Benide götür kardeşim, alamayız ama en azından dünya gözüyle bir içine oturayım. Fiyatlara bak ya, arkasından el salla.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Benide götür kardeşim, alamayız ama en azından dünya gözüyle bir içine oturayım. Fiyatlara bak ya, arkasından el salla.
Gidelim gidelim. Sürekli tek başıma gidince geldi bizim deli diye bakıyorlar bana zaten :komik:. Hatta Maserati ve Porsche’ye de gidelim de aşağı yukarı benzer paralara Alman ve İtalyan nasıl arabalar yapmış görelim. Çok güzel ama çok pahalı zalımlar :confused:

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
Gidelim gidelim. Sürekli tek başıma gidince geldi bizim deli diye bakıyorlar bana zaten :komik:. Hatta Maserati ve Porsche’ye de gidelim de aşağı yukarı benzer paralara Alman ve İtalyan nasıl arabalar yapmış görelim. Çok güzel ama çok pahalı zalımlar :confused:

Ağzının tadınıda nasıl biliyorsun ama :kop:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu

İtalyan her zaman ilk tercihimdir