Rutin Yıkama

Muratbt80

Çaylak Detaycı
Üye
Jetta ve Superbi klasik rutin yıkadık.Ön yıkamayı polar blast ile yaptık ve superbde kwazar jettada ise secho(modifiyeli) kullandık.Gyeon bathe ile yıkadık.Beni şaşırtan olay 70.90 silk dryer jettayı ilk başta kuruladık ve sonra superbde daha kullanmam sanıyordum.Bir deneyeyim dedim ve tavandan başladım ve superbin %70 ini kurulayabildi.Her ikiside yaklaşık 1 aya yakın kirleri attı.Superbde koruma olarak Şubatta yapmış olduğum fusso dark wax mevcut.Jettayada yıkamadan sonra bsd geçtik.İç mekanları sadece yüzeysel silindi.Lastiklere endurance uygulandı.Darısı 3.cünün başına diyelim

SM-A605G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Sercan20

Uzman Detaycı
Üye
İl
Denizli
Maşallah araçlar çok güzel görünüyor, ellerinize sağlık. :)
Konu açarken biraz daha detaylı çekim ve kullanılan ürünlerin isimlerini istiyoruz, olmuyor böyle kuru kuru 2 3 fotoğraf. :D

Muratbt80

Çaylak Detaycı
Üye
Maşallah araçlar çok güzel görünüyor, ellerinize sağlık. :)
Konu açarken biraz daha detaylı çekim ve kullanılan ürünlerin isimlerini istiyoruz, olmuyor böyle kuru kuru 2 3 fotoğraf. :D
Tesekkur ederim.Hocam malum istanbul sartlari petrollerde yaptigimiz icin islemleri zar zor bu kadar anca cikabiliyor.Bir tek uygun ortamim olmadigi icin muzdaribim.Bakalim yakin zamanda makine alabilirim.Ürünleri isimleri mevcut yazıyor yukarıda.

SM-A605G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerinize sağlık. Araçlar güzel görünüyorlar. :alkis:

Daha fazla fotoğraf ile gözlerimizi şendirirseniz daha güzel olur :deli:

cagatay

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
ooo sizdemi buradaydınız instagram dan takiplesiyoruz diye biliyorum bu arada elinize sağlık

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Kayseri
Ellerinize sağlık geçenki bizim buluşmada da klin duo 3 araba kurulamıştı tek başına:komik:
Boncuklar gayet hoş duruyor